Hajó konfogolásnál kifagy minden

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: -ohama-, témanyitás ideje: 4.4.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -ohama-

    -ohama- Fórum-zöldfülű

    Üdvözlök mindenkit

    Az ügyben inditottam el ezt a fórumot hogy volt e valakinek hasonló problémája amikor belépek a hangárba hogy össze rakjak egy konfigot rendszeresen lefagy és ráadásul a cuccaim nagy töbsége nem is jelenik meg pedig az összes eszköztárban ott van írtam a suportnak de valahogy nem igazán foglakoznak vele vagy csak nem értik a problémám ? Volt valakinek hasonló tapasztalata? Szerettem volna képet mellékelni de sajnos nem igazán ment mivel nincs feltöltve médi oldalakra de ha valaki komolyan segíteni akar szívesen átküldöm emailben
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Üdv! Én nem tapasztaltam manapság ilyen problémát pedig ma is konfigolgattam én is. Szerintem a probléma nálad lesz a kliensel. Próbáld meg törölni a gyorsítótárat ( kliensben felül beállítások / gyorsítótár törlése ) ezután bezárod a játékot újra indítod a klienst és elvileg meg kellene javulnia. Ha esetlegesen nem, akkor viszont valószínű sérült valamelyik "kliens file" így megoldásnak azt javasolnám próbáld meg újra telepíteni az egész játékot. Ha ezek sem segítenek, akkor a supportot kell nyaggatni picit hátha ők tudnak valami okosat mondani rá. Bár ezek szerint nem mindenkit érintő probléma HA nem nálad van a gond, így hosszadalmasabb lesz mire rájönnek mi van. Remélem tudtam segíteni. További szép napot.