Visszajelzés Halhatatlan egyesülés

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Itt vitathatjátok meg a Halhatatlan egyesülés eseménnyel kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

2. .SpaceRangers.

.SpaceRangers. Utánpótlás-írogató

sziasztok! csak az a bajom az eventel ( ami az összes hasonló 10-16 és 18-23:58 tartóval) ebben az idő intervalumban max. 1 órát tudok játszani -mert dolgozom :(
    ez megint csak a "pörgök" -nek kedvez

Sörnyit, Vadász és Leeroy kedveli ezt.
  3. Páncélgránátos

Páncélgránátos Fórumlakó

Ezért jó a játék, ha nincs event.

4. Mislix

Mislix Fórum hercege

Hmm!
    Első olvasatra semmi újdonság csak az elnevezések változtak. Akkor így hívtuk, most így hívjuk...
    Az új hajó hamvasztás képességét én pörkölésnek nevezném. Megint egy kicsit a semmi harsány hangon történő közlése.
    Miért?
    10 mp * 6000 sebzés = 60.000 sebzés. (Na, ez nem hamvasztás)
    Akkor lenne hamvasztás, ha olyanokat sebezne mint a Demmaner, de legalábbis másodpercenként 50.000-et.

Szóval nekem ez a véleményem!

LordFeanor és Leeroy kedveli ezt.
  5. luxuswc

luxuswc Járnitanuló

Hali, az event leírás el van írva a Charoposnál:
    "Vadászd le őket, hogy Styxus-töredékeket (melyeket Styxus dobhat) és Charopos-töredékeket (melyeket Charopos-töredék dobhat) szerezz. "

Valamint nekem nem jön össze ez a 30 percünk van lelőni a bossokat dolog, volt mikor lőttem 40mp-el a megjelenés után és eltűnt a fenébe, fenn meg a kiírta, hogy 'elszöktek az npc-k' talán. Szóval ez most akkor hogy van? Mert 30 percig biztos nem maradnak a mapon.

Leeroy kedveli ezt.
  6. ƵAƘɨИϮǶΘϨ

ƵAƘɨИϮǶΘϨ Fórum-zöldfülű

Mi szerint jelennek meg a mapokon (mivel csak is 1 térképen láttam őket, az összes többin nem volt)?

Az új hajó képességével az normális, hogy a kapuban a védelmi zónából kiszed? :D

7. Sörnyit

Sörnyit Utánpótlás-írogató

Védelmi zónában pukkanni manapság teljesen normális dolog. A védelmi zóna felirat szimbolikus ;)

8. hun68

hun68 Járnitanuló

mikkor várható az event megint ?

9. Mislix

Mislix Fórum hercege

Szeretnék kérdezni valamit az Eventtel kapcsolatban.

Pár napig lőttem ezeket az NPC-ket és gyűjtöttem Styxus, illetve Charopos-töredékeket.
    Ennek eredményeképpen mindent megvettem és összeszereltem, amit lehetett.
    Megvan a Solaris két hajódesignja, a lőszert kiváltottam (ezt csak egyszer lehet), és kétszer begyűjtöttem a SPC-ROC01 hajófelszerelési modult.
    Még maradt 6-7 ezer darab mindkét töredékből.

Mit tudok csinálni ezen kívül?
    Lőszert nem vehetek a többi meg már megvan! Úgy tűnik valami alul lett méretezve ennél az Eventnél vagy csak én nem figyeltem oda valamire és még valami hasznos dolgot össze tudnék szedni.

U.i.: Nem mondom meglepett mikor az eddig fő NPC 300k-t sebzett egyszer.

10. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Szia.
    Úgy néz ki semmit, elég könnyűre sikeredett az egész esemény, kb 2 óra alatt megvannak a célok is.

Az oldal megosztása