Visszajelzés Halhatatlan egyesülés

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Visszajelzés:
    A lagg oly mértékű, hogy
    - csatázni nem lehet (de a segédprogis nem akad)
    - A fő NPC megjelenik a térképen, térkép megáll, egy lövést nem tudsz leadni, NPC eltűnik. Remek, a bot akadály nélkül lövi.
    - GG kaput nem tudok kirakni, mert egy db energia megnyomása után a gomb "beragad" és lefogy az egész.
    - a nagyobb NPC-t vagy lelövöd vagy nem.

    Szeretném kérdezni, hogy mit lehet itt játszani, amivel lehet is játszani?
     
    -DIO666- és Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Jó ócsó lett a Solaris és Solace Plus hajó! Én meg azt hittem potom 1 milla uriért már meg is vehetem.
    Vajon miért van az az érzésem, hogy ez a játék már csak a botosoknak szól?
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  3. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Engem nem az uridium ára zavar, hanem a diametrion mennyisége!
    A Solac-ért nem szégyellnek 3250 diametriont elkérni.

    Uridium mennyiségét csökkentheted kedvezmény bónuszcsomaggal és ha van prémiumod, akkor a kettő együtt már 30%-os kedvezményt ad.

    Engem, ezeken túlmenően az zavar a legjobban, hogy eleinte a Goliath Plus -ért is 1 milla uridiumot kértek kedvezmények nélkül, utána már megemelték 1.206.383-ra...! Az IAC-nál is, hogy először a Citadel Plus-ért is 500 IAC-ot írtak, aztán már később nem kellett hozzá IAC.
    Mikor szóvá tettem, az volt a válasz, hogy elírás történt!
    Értem én, de ha az 1 milla uridiumos Goliath ár most 1.206.383 és ez is elírás, akkor miként tudtam 700.000 uriért hozzájutni ha 30% kedvezményem volt...?

    Vannak ám furcsaságok! :cool:
     
  4. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Szerintem nem kell elkölteni a diametriont, mert lesz itt még Venomplus is!
     
  5. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Majd ha Centurion Plus vagy Cyborg Plus lesz, akkor érdekes lesz a számomra! A Solac nem érdekel. Most még a Goliath Plus-t próbálom felfegyverezni, meg pajzsgenerátorral ellátni.
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  6. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

  7. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Nem lehetne valami töredék átváltó opciót berakni vagy megoldani, hogy a Lanatum olyan töredéket dobjon csak amiből kevesebb van? Mert jelen állás szerint a Styxus olyan szinten le van kempelve botokkal meg se jelenik már pukkan is ( mondjuk nem értem mért csak ezt lövik ) a másik "Charopos" meg percekig a mapon kolbászol össze vissza mert a kutya se lövi. Így izgalmas szedni tényleg... szolíd 2-3x annyi van a Charopos töredékből 1 event kör alatt ... de minek.
    Javítom pontosabban most már egyiket se lehet ölni zseniális :D
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.23
  8. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Kb ezért is hagytam abba ezt a cart..... :/ Az elején még jó volt,de délutánra a sok vonat és pörgetős is megjelent.... El van cseszve ez az egész már most és még milyen sok van belőle hátra...SAJNOS!
     
  9. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    De ez vicc kategória épp hogy 0 lesz az npc számláló kezdődik újra mert kb instant ölik ... hogy a f.szba hát honna na pi... ból tudják hol spawnol? xD Kiégek komolyan ... :D Konkrét íg az egésznek zero értelme van .. tápoljuk a nagyikat ismét event .. akkor inkább osszák ki mindenkinek a rewardokat és köszönjük a lehetőséget .. de így pff ...

    " Gyanúsan viselkedsz, pilóta! 3 piros doboz begyűjtésével és 4 másodpercig tartó várakozással bizonyítsd nekünk, hogy nincs benned rossz szándék. "
    Tényleg... pont én ... ? o_O Ott is látni, hogy szétb... az ideg? :rolleyes:
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.23
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én este jöttem fel és ez fogadott...




    Kedves Support!

    Segítenétek, hogy szerezzek pontot?
    Várom a javaslatokat.
    Este jöjjek fel? Mikor, mert engeditek őőket non-stop működni!
    Melyik csomagot vegyem meg? Minden lőszer megmarad, mert nem tudok semmit lőni vele.
    Kit jelentsek? Az is itt van, aki múltkor be lett jelentve.


    Ezek 600-800k-t belelőnek azt semmit nem kapok, ha egyáltalán odaérek.
    A központnak üzenem, remek lett a játék... A meetingen eddig mit csináltok, hogy idáig jutottatok?
    Befonjátok egymás haját, vagy mi!
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.23
  11. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Igen pont erről beszélek, hogy minden mapon ez megy :D Pont ezt írtam én is feljebb. Kisebb mapon csak annyit látsz, hogy felvillan a mapon / vagy nem is mutatja hol " lenne " és el is tűnik kb 5 sec alatt mert ledarálják.
     
    Vércse kedveli ezt.
  12. Hell ooo DO!!!

    Szeretném hálámat kifejezni annak aki a

    CSATABÉRLET KULCS VÁLTÁSBÓL KIVETTE AZ IAC OT!!!!!!!!!!!

    SEmmi másért nem volt értelme megvenni nekem csak, hogy tudjak lézert fejleszteni.

    MOST MÁR EZ SINCS! KÖSZI.... ezt igy kell csinálni...... egyszerüen nem értem.....

    BOTOSOK??? Lassan már ott tartok ,hogy ugysem baszzák ki öket hiszen az is itt van akit lehetetlen volt eddig lelöni...
    Akkor nincs is szankcio szabad a pálya.....


    szeretem a coca -colát de nem az ittenit.....;)

    UI: Központban a levelem.
     
    -DIO666- kedveli ezt.
  13. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    Hello
    Nálam van IAC,a listában a második helyen ,a Cyborg dizi alatt.
    A múltkor lejjebb volt a listában,lehet átfutottál rajta
    Nézd meg mégegyszer...
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nálam is bent van!
     
  15. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Már megint nem úgy működik a játék, ahogy kéne! Kapuugrásnál több percig sem történik semmi!

    Jaaaa..., bocsi! Megint hétvége van....! :rolleyes:
     
  16. Nem a céloknál mondom hanem a kulcsváltásnál eddig volt 250 IAC lehetöség nekem most az nincs...
    Céloknál játékos sebzésre ad 50 et most....

    HOPPÁÁÁ

    MEGVAN..........
     
    Utoljára szerkesztett: 12.2.23
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Pont ebben a pillanatban akartam küldeni róla a képet :D
     
  18. Igen TE! :):):):)
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  19. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Vasárnap, a game beállt. Nincs szerelőműhely, nincs célok, csatabérlet beváltás, nem látható mikor jön boss NPC mappokon.
    Holnap kiírják jön a kompi: 100 wiz rakéta, 10 gg, 5 tűzijáték.
    Ez most már keményen a PÁF (Pocsék Áruk Fóruma) kategória.
     
  20. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Vasárnap már régóta nem szabad játszani.. lassan már hétköznap sem érdemes...
     
    csaba238 kedveli ezt.