Visszajelzés Halhatatlan egyesülés

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Óóóóóó....IGEN! Annyira vágytam már rá!!!

    https://prnt.sc/TSz_8u6l6TjR

    Ennyi ismét elég is ebből az ótvar,szutyok játékból egy időre.....
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Nana enyhén besörözve össze vissza kattogva játszani még nem bűn :D Szabi volt ki kellett engedni a gőzt :D De ezek szerint tökre tudom utánozni a nagyikat csak kellő sör mennyiség kell hozzá :D
     
  3. Szia bezzeg nekem nem ad phönixhez ilyet......
    Amugy szép modul.....csak mire is jo?
     
  4. Vasárnap:
    3-8 map , xy játékos molyban ugy lött le mintha nem is lenne pajzson se életem.
    Nos a pajzs 700k a HP 485k .
    Valaki elmondaná hogy tud ekkorát löni????? 1,1 milliót??????
    Egy lövés voltam az illetönek..... OG klán.

    Mit is csináljak mit is..... ja turn off..... XD
     
  5. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    OG klán EU1-en is ilyen,mondjuk nem csak ők...... Tudod vannak akik rejtélyesen nagyot lőnek,én meg fúróban sem karcolom a 100k-t,sepizve,modulokkal,promival,stb....na ezt hogy???? Nekem senki ne magyarázza be,hogy mindenki azonos szabályok szerint játszik,mindenkinél ugyan azon játékelemeknél ugyan olyan a hatás,stb... Sőt...szerintem központilag totál belepiszkálnak a játékba/hajókba.... "te sokat lázadsz fórumon,ezért nesze....mostantól csak felét sebzel...."
     
  6. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Számolja a feladatokat amúgy. Legalábbis nálam megy. A sokat kért töredék átváltás nem került be azóta sem. :rolleyes: Vagy csak én nem találom hol lehet.
     
  7. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    Psyche Goliath Plus hajódesign
    Ezt csak a dobozból lehet meg szerezni mert eddig volt valami olyasmi hogy csatabérlet kulcsért lehet be váltani vagy épp le lehet craftólni ezért vártam az eventett egy kalappal a továbbiakhoz
     
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Hát az csak dobozban van jelenleg 0,40% eséllyel.
     
  9. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    S akkor a psyche cyborg mért van bent 2 x is ?? Azt szerintem el irták mert elég soknak van psyche golis plusza ??
     
  10. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Nincs elírás -most- , a Psyche Goliath Plus hajódizájn a jelenlegi esemény során csak kinyitni lehetséges.
     
  11. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    Akkor marad minden igy jövöig várok XD köszi puszi.

    S jelentem kész vagyok az eventel. Vagyis a célokkal. Már 3 orája kész lehettem volna de nem kapkodtam el XD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.2.24