Hangár fejlesztése

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Kynjal, témanyitás ideje: 12.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kynjal

    Kynjal Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    A hajók átkonfigurálását túl macerásnak és hosszú idejűnek találom. Hogy csak anya-bázis (x-1, x-8), kalóz bázis (5-2) közelében vagy a játékpanelről kilépve lehet intézni, azt rendben valónak gondolom, de meg kéne valahogy oldani, hogy a már egyszer beállított konfigurációt el lehessen menteni és egyszerűen újra ráhúzni a hajóra.
    Vonatkozhat ez a mentés egy hajó egyszerre mindkét konfigurációjára vagy csak az épp aktuálisra.
    Hogy hogyan lehet ezt az ötletet a játék rendszerébe integrálni, arra csak ötleteim vannak. Pl. lehessen hangár memóriamodult venni, ami egy konfigurációt eltárol és aktiválás esetén felszereli a hajót, drónokat és/vagy a petet az elmentett konfigurációban használt elemekkel (már amelyik éppen nincs használatban máshol) a mentésnél használt elrendezésben.

    Kíváncsian várom a véleményeket.

    Tisztelettel: Kynjal
     
  2. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    szia szerintem jó ötlet cska az velle a baj hogy ha véletlenül eladod a lézert vagy máshova rakod be akkor az már nem lesz ott én pl inkáb behuzom egyesével aza biztos akor tudom hogy ot van inkáb azt kéne megcsináni ami rendszeres baj hogy bázison vagyok és azt irja ki konfizásnál h csak bázis közelében lehet a tárgyat berakni.
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A panelesen dolgoznak elvileg, habár nem ilyen formában, a mentést meg nem fogják betenni soha.
     
  4. Jo lenne ha betenek peddig , eszmeletlen idegesito pakolaszni mindig mikor hajot valtok, mondjuk nyilvan igy is marad, mert igy meg osztonzobb hogy minden hangarba szerezz full lf4-et stb...., de azert en dijazom az otleted:D