Hardcore_Csibe/Ronnie története

Kategória: 'Ki kicsoda? - A játékosok', témanyitó: ƒÑØ, témanyitás ideje: 12.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ƒÑØ

    ƒÑØ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    '98 Február 2. napján jöttem a világra, a vízöntő csillagjegyben, a férfi nemet erősítve.
    A Dark Orbit-ot 2008-ban ismertem meg, még kis csipás koromban.
    Nagyon tetszett, hiszen ki ne akarná szétlőni az ellenséges űrlények és játékosok hajóját.
    Kezdetben én is kaptam 20 ezer kreditet, na meg 2 ezer uridiumot elemózsiaként.
    Örültem is neki, de mivel hemzsegett az ellen Egész Európa 1-en ezért hamar földönfutó lettem.
    Alapvetően nem vagyok egy kitartó típus, így sokszor feladtam a játékot, új karaktert kezdtem stb. Mindig új és új névvel születtem újjá és tértem vissza eme virtuális atmoszférába.
    2013-ban regisztráltam a mostani karakteremet, ami már véglegesnek tűnik.
    Ámbár ebben most gátolva vagyok: Nagy valószínűséggel tiltást kaptam (oka ismeretlen eddig, időtartama úgyszintén, supportnak postázva, megoldás alatt). Remélhetőleg megoldódik a helyzet, és utána teljes gőzerővel megy tovább a játék. :)
     
    Moldvix és Siemon187 kedveli ezt.
  2. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    És most melyik szerón játszol, és milyen névvel?
     
  3. {ƒÑØ}

    {ƒÑØ} Fórum-zöldfülű

    Most Magyar 1-en, a tiltásom is eltűnt.:)
    Eredetileg Eu 2-őn kezdtem el a játékot, de ott a rengeteg tag miatt nem tudtam érvényesülni.
    A nevem: Haᴙбcσᴙє-сsɪвє™
    A játékban megtalálsz, bár chat-et nem igazán használok :D
     
  4. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Én EU 1-es vagyok, feljebb azt írtad ott kezdtél, azért kérdeztem, mert azt nem írtad most melyiken tolod....