Hogyan lehet DOt újra életre kelteni

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: YourMum, témanyitás ideje: 7.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. YourMum

    YourMum Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Mindenki aki már elég régóta játszik az megtapasztalhatta hogy milyen jó volt DarkOrbit amikor még teli voltak a szerverek. Biztos vagyok benne hogy szinte mindenki azt szeretné hogy újra rengeteg játékos legyen.
    Az én ötletem hogy sok új játékos csatlakozzon hozzánk úgy működne hogy amikor kipróbálják a játékot akkor az elejénél nagy bónuszt kapnak ami megszeretteti velük a játékot. Amikor már belejönnek a játékba már véget ér a bónuszuk de már tetszik nekik a játék.
    Így működne az ötletem:
    Amikor egy új játékos csatlakozik az x3 dmg bónuszt kap az első 3 órán át. A dmg bónusz folyamatosan csökken az idővel egyszerre. Ezzel a dmg bónusszal erősnek fogja érezni magát az új játékos így tetszeni fog neki a játék. Amikor egy térképen el fogy a dmg bónusz a következő térképen is kulön 3 óra bónusz vár rá. Ez minden új saját megbízó térképre igaz. Ellenséges térképen nem kap extra dmg bónuszt.
    Létszíves ha valaki tudja továbbítani a fejlesztőknek vagy ahol erről döntenek az nagyon jó lenne. Ez bigpointnak is az érdeke és a játékosoknak is az érdeke
     
  2. Pepe8696

    Pepe8696 Utánpótlás-írogató

    Először is : Teljesen fölöslegesen nyitottál egy új topicot.
    Az öttlettel kapcsolatban pedig, vannak azok a játékosok,akik egy olyan 3-400 játékórával a hátuk mögött vadásznának,de 5-6 ilyen 3x-osan sebző kezdő már igen komolyan tudná őket lőni. Az ötlet azért is butaság,mert akik már elkezdték a játékot,és mondjuk van egy venga hajójuk,azokkal mi lesz? azt nem lehet,hogy ők is megkapják a 3x-os sebzést,mert tegyük fel,hogy egy venga 4k-t sebez,ehhez jön az,hogy x4-el lő,és be van sepizve,ami azt jelenti,hogy 4000*3*4*1.6 azaz !76800!-at sebez. Mellesleg,amikor vége lenne ennek a 3 órás bónusznak,a játékosok addigra olyannyira megszoknák ezt a könnyedtséget,hogy miután már nem kapják meg,egyszerűen otthagyják a játékot.
     
  3. »×$ђερραяđ׫

    »×$ђερραяđ׫ Fórum-zöldfülű

    Szerintem nagyon lecsökkent az újonnan érkezők száma. Véleményem szerint sokkal jobb lenne ha összevonnának több szervert 1 nagy szerverré, újra tele lenne játékosokkal. Régen a nagyobb szervereken simán volt egy adott pillanatban 2000 online játékos, jelenleg ez még az 500-at sem haladja meg szerintem. Amit ki kéne venni az a csoportkapu. Oda bújik el minden játékos, különböző bugokat kihasználva(century befagyasztás stb.) napi több mint 200 ezer uridiumot is képesek kiszedni. Miért maradnának más mapon, hiszen úgy tudnak farmolni hogy ellenséges játékos nemhogy lelőni nem tudja de még csak nem is látja a hajót. Mivel palán sem lehet otthagyni a hajót mivel ledob ezért megint rengeteg játékos esik ki. Ott legalább lehetett vadászni, de most hol? Egyszerűen nincs hajó, mert mindenki a LOW kaput nyomja. A másik dolog amit simán kivennék az az ugró cpu. Régen lábon kellett felső mapra felmenni vadászni. Útközben rengeteg hajóval találkozott az ember. Most mivan? Belövöd a cput, felugrasz szétlövöd a mapot(már ha van ott valaki) és kész. Ide oda ugrálsz igy nem találkozol más hajókkal. Rengeteg dolog van amin változtatni kellene, sajnos már csak olyan emberek játsszák ezt a játékot akik már régóta ismerik. Egy újonnan regisztrált felhasználónak esélye sincs a játékban, mire megismerné a játékot és annak lényegét már elmegy a kedve tőle mivel 1 lövésből mindig szétlövik. A rengeteg új dolog ami bent van az rengeteg uridiumba kerül. Régen 15 milla uriból fullos hajód volt(hasraütésre mondtam), de most? a sok fejlesztés az lf4ek a dróndesingek stb; minimum kell vagy 40 milla uri, viszont az npck úgyanannyit adnak mint eddig, akkor ki npczik egyáltalán? Senki mivel nem éri meg. Régen is hosszú idő volt kiépiteni egy erősnek mondható hajót de most szinte lehetetlen a 0-áról. Ha nem történik valami gyökeres változás a játékban nemcsak az újonnan regisztrált embereket vesziti el a bigpoint, hanem a régieket is. Pár év és ennek a játéknak végleg vége. Nekem ez a véleményem, tudom hogy semmit nem ér, soha nem fog a fejlesztők kezébe jutni, de ez az ő hibájuk nem az enyém. További jó játékot mindenkinek!


    Régen ennél sokkal nagyobbat és jobbat lehetett vadászni, de sajnos a játékosok hiánya azt már nem engedi meg.

     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.14
    Captain_Armando, Henoch és YourMum kedveli ezt.
  4. YourMum

    YourMum Utánpótlás-írogató

    Az x3 bónuszt csak az új játékosok kapják meg. Az x3 dmg nem sokaig fog tartani mert miutan lejart mar mondjuk egy fél óra akkor a bónusz már kb x2.2re csökkent. Lehet hogy akkor fenti térképekre nem kéne adni bónuszt de a lentiekre igen.
    Ezt a bónuszt csak azért kapnák hogy megismerkedhessenek az új npckell meg a játékkal. Az se lenne egy nagy munka hogy csak az npckre működjön a bónusz.
     
  5. YourMum

    YourMum Utánpótlás-írogató

    Darkorbitnak elég jó reklámozása van de mindenki már kipróbálta és nem sokan maradtak. Új reklámozás kellene és ez a bónusz jó lenne a reklámozáshoz
     
  6. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Nem érted hogy nem??? Ilyen felfogást, istenem.... -_-" Ilyen hülyeségeknek ne nyiss új témát... -_-
    Amúgy meg ha olyan régi játékos lennél tudnád hogy anno mi mivel kezdtünk, és most mivel kezdenek. Akkor miről beszélsz???
     
  7. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, a játék folyamatosan fejlődik, megújul, mind a kisebb, mind a nagyobb játékosok számára.
    Nincs tudomásunk róla, hogy ezen változtatnának a fejlesztők.
    Témát zárom.
     
    NémethLászló kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.