Visszajelzés Húsvéti event

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 5.4.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Itt vitathatjátok meg a Húsvéti eventtel kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Na most akkor április 6.-a 0:00 tól van event vagy 10:00 ? Mert 2 helyen van 2 féle kép írva ( gyík-ban 0:00 , közleményben 10:00 ) . :confused:
     
  3. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Köszönöm az észrevételed! :)

    Én is frusztrált voltam az esemény kiírásakor, amikor észrevettem. :confused:

    Egy másik csapat is rákérdezett erre, de választ még nem kaptak (a kérdés már csak holnap, reggel 8:00-10:00 óra között kerül megválaszolásra :'D).
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Semmi gond megesik néha. Csak így picit fura volt elsőre, bár én is ránéztem 2x is mind a 2 helyen, hogy jól olvastam e.:)
     
  5. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    De már addigra biztos bent lesznek a tojások... :rolleyes:
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Úgy látom a "nyúl" is megjelenik, mivel ez is egy le"NYÚL"os Event lesz.
     
  7. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Lehet el se indul ne izgulj :D Érdeklődés hiányában idén elmarad. Kicsit gyászosan 0 a droppja a tojásoknak nem ? :confused: ez a 3 db 1x ammo meg 3 db sab hát ... o_O ja és igen dobozduplával :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.23
  8. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Ez tetszett! :D

    Szia!

    Köszönöm a jelzésed!
    Ellenörzőm én is.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.23
  9. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Valaki nyitott már ilyen fénylő záptojást? A modulnak mennyi lehet vajon az esélye? Ugye "kapható",ami itt egyenlő a 0-val....
     
  10. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Szia!

    Ellenőriztem, valamint utána is kérdeztem.

    A húsvéti tojásokban nem tapasztaltak hibát, csak a jutalmak előfordulás és mennyisége eltérő lehet.
     
  11. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    06.04.2023 - 12:30 Megszerzett tárgy: Lőszer - SAB-50 (2) .Ennyit az eventről. csúcsszuper! Köszönjük szépen!
     
  12. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Az igazat megvallva én nem tudom mert most lesz kevés időm megnézni. Egyik ismerős jelezte nekem is, hogy borzalom a drop ne vegyek duplázót, de én kis naív... jó lesz az :D De akkor az csodás, ha tényleg ilyen. Így meg se éri lehajolni érte. :D A sima bonuszdoboz többet ad. Akkor ez mégis minek van? De hát ügye ez is olyan mint a "bot" kérdés "Ők" nem tapasztaltak ilyet ... :p:D khm ... mondjam vagy engedjük el ... ? :D Ez a vip shop nem április 1 -re készült? :eek: 4 db zsákmánykulcs 2k uri meg 15 milla 1x ammo meg hasonló " fincsi " visszautasíthatatlan ajánlatok . Én vagyok a buta , hogy ránéztem . :( Közben tesztelgettem a tojást, hát szerintem a fix 3 db ammo az nagyon nem változó mennyiség. Egyedül rakétánál ( pld-8 , plt - 2026, sar-02 , r-310, eco-10 ) változó a mennyiség 10-25, aknák meg tűzijáték ilyen 2-3 db , összes ammo 2-3 db a sima szutyok doboz ad 20at ... , gg energy 3, pet üzemanyag is fix 235-236, javítási fix 3 . Ez minden csak NEM JÓ. Konkrét semmi értelme az egész eventnek így. Se event küldi, borzalom vip shop, nincs normális doboz ... akkor mi a fa... khmm.. akarom mondani akkor minek is indították ezt el? :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.23
    Amethyst19[AMD] és Dessing23 kedveli ezt.
  13. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    https://prnt.sc/HnRbypCHQ5kJ Nincs több kérdésem.....
     
  14. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Besírsz válaszolok magamnak... amúgy nem csak már lusta vagyok szerkeszteni ... csak hogy idézzem magam egy másik topikból ... szerintem pont ide illik :D " Jelenleg kb az jön le az egészből, hogy mindent lehet amit amúgy nem lehetne ( khm.. csaló programok ) , amit meg lehetne legálisan ( vagyis rendesen játszani ) azt meg nem lehet mert vagy nem működik vagy bugos. "
    Évente 1x van ilyen event pár napot és akkor is 1 kalap kaki az egész ... slow clap ...

    event doboz ( tojás ) duplázóval...

    06.04.2023 - 13:56 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-25 (3)

    sima bonusz doboz

    06.04.2023 - 13:58 Megszerzett tárgy: Lőszer - MCB-25 (20)


    Tessék... anyumat esetleg nem akarjátok szindni ? o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.23
  15. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Én is lassan magamban beszélgetek itt, de pár éve legalább volt valami küldetés is ezen az eventen, ha jól emlékszek...Mondjuk ehhez nem kellene küzdeni a csúnya csalókkal, meg a hekkerekkel...csak bedobni az 1 MCB 25-öt tartalmazó ládák mellé a népnek...amellett, hogy a kicsit is megbecsűjük, csak amig szedjük a ládikákat a szinte semmiért, ketyeg az a fránya booster... Sok locsolót!
     
  16. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Amúgy ...
    Fénylő űrlénytojás begyűjtve.
    Jutalmad: 1 Sebességlöket.
    Akkor a ku.... :mad: Most ez komoly, hogy ennyi az egész ? Ezért toljon az ember kaput 2 retek kulcsért, hogy kapjon 1 ilyet? o_O Ez ingyen kulcs volt, de ez szánalmas gyerekek :D Szó szerint 1 kalap sz.rt nem ér az egész. Lehet sértő, de pont annyira érdekel már mint a kedves " vezetőket " , hogy mi megy itt. Ilyen hulladék " eventeket " én is tudok kitalálni .... umm.. legyen mondjuk következőnek 2 milla 4x ammot áttudok váltani 3k 2x -re, 4 npc-t kell megülni hogy 1 dobjon valamit ami nem éri meg , lagg mert az kell nehogy jó legyen ... jaaa meg bot vonat menjen el mellettem / melletted 2 percenként... ja hogy az így is van .. akkor ok ennyi kb . Ja a lényeg lemaradt meg 1 tonna p2w cucc a shopba mert az kell a többi nem számít. :rolleyes: hm.. milyen jó kis ötletek igaz? :D lényeg hogy Ők " nem tapasztaltak hibát ... " nem hát én se tapasztalnák ha a sok h.lye megvenné a prémiumot meg a doboz duplát és várná a csodát cserébe nesze 1 nagy kuki az orrod alá.... ááááhhh pfffúúúúúú ... kezdek kiégni én is :D
    Bonusz kód gyenge 5/10
    event az borzalom -3/10
    megint átb.sztatok mindenkit 10/10
    :(
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.23
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Eért is kérdeztem azt a modulos tojásos dolgot..... Még jó,hogy nem vettem kulcsokat....Ismét egy újabb átverés,bár mikor nem teszik ezt?....
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  18. DarkDragon99

    DarkDragon99 Fórum-zöldfülű

    jo napot taurus egy kerdesem lenne minden abg ad 2 kulcsot es a masik kerdes van olyan hogy 10 k urit ad a tojas mint a prometeus kulcsokbol kaptam koszonom a valaszt elore is
     
  19. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Kedves DarkDragon99!
    Fénylő zsákmánykulcsot csak a Kappa, Zeta, Epsilon és Delta ad a GYIK szerint. A másik kérdésedre nem tudom a választ.
     
  20. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Kedves kicsifoxi27!

    Mégegyszer ellenőrzésre került a probléma.
    Másodjára már elismerésre került, miszerint rosszul lettek beállítva a mennyiségek. A mai nap folyamán javították.
     
    kicsifoxi27 és Amethyst19[AMD] kedveli ezt.