Visszajelzés Húsvéti event

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 5.4.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Még annyi kérdés lenne, hogy akkor erre nem megy a dobozduplázó, vagy azzal lett most ilyen 10-30 közötti drop? Már nem olyan borzasztó mint volt, így már alakul. Már ennek is örülünk, hogy legalább már ilyen lett. De valahogy még mindíg nem az igazi, bár ezzel már kilehet nagyjából békülni HA ez ilyen " alap " mennyiség ügye duplázó nélkül. Köszönöm, hogy utána jártál a dolognak.
     
    SUNDImester kedveli ezt.
  2. maja77311

    maja77311 Fórum-zöldfülű

    TELJESEN KIRÁLY MINDÖSSZE ANNYI A GOND VELE HOGY NEM TUDOK BELÉPNI A JÁTÉKBA viszont már eljutottam addig hogy pont leto...-m tizenév után egy törölt játék mert ez már csak arról szól hogyha fizetsz minden szabályt meg és át hághatsz , ha játszol akkor meg te vagy a hülye
     
    Vadász és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  3. hobit1212

    hobit1212 Fórum-zöldfülű

    üdv szerintem a gg adna jol jönne a kicsik számára mint pl én 1db bo3 van legalább tudnék kaput lerakni mert elég nehezen jön össze
     
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Engedd el... ha olyan mint az előző évi... na meg pláne ugyan úgy kezdődik, hogy bugos akkor nem ér az egész annyit, hogy foglalkozz vele. Tavaj is 1 nagy vicc volt az egész gyanítom most se lesz jobb. Konkrétan az egész event abból áll van "tojás" doboz ami nem ad semmi jót... ugyan az mint a sima bonusz doboz csak sokkal rosszabb a droppja. :D Menj inkább locsolkodni vagy bulizni jobban jársz. ;) Vagy akár tolhatsz kaput is kemény 2 kulcsért, amit ha elnyitsz a sírás kap el ... :rolleyes: Nyugi semmi izgalom nem azért mert olyan jó lesz amit ad. :D
     
    gtrobert73 és SUNDImester kedveli ezt.
  5. nyaunyau

    nyaunyau Fórum-zöldfülű

    "Jó lett" a mai event frissítés, a Kappa végén a hajó beragadt, jutalom semmi, áll és vár.
     
  6. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    Be se tudok lépni
     
  7. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Most van restart...
     
  8. reptyle21

    reptyle21 Utánpótlás-írogató

    halló!!!! miért nem lehet kapcsolódni,,,,,start _kapcsólódásnál csak tölt
     
  9. Pato02

    Pato02 Utánpótlás-írogató

    most is fent áll ez a probléma xD
     
    jani63MS.HU kedveli ezt.
  10. jani63MS.HU

    jani63MS.HU Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Délelőtt óta nem lehet belépni
     
    Vércse kedveli ezt.
  11. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    A véget nem érő kör elkezdődött... ismét ... úgy néz ki véglegesen. Sírunk, hogy nem megy a szero amit telibe sz.rnak... kapunk valami semmire nem jó " kompenzációt " ... és kezdődik minden elölről. Újabb "gagyi" event ... szero nem megy ... " gagyi kompenzáció " ... és ismét elölről az egész ... Kezd amúgy tényleg unalmas lenni. Nem kellene esetleg az egész eventezősdit abba hagyni és végre fixálni előbb a gondot? Így tényleg semmi értelme az egész játéknak. Az most mindegy, hogy jó e avagy sem az event ... b.szhatjuk, ha be se lehet lépni. Tessék már végre bele taposni abba a kib.szott fékbe és kezdeni valamit a játékkal ( khm.. meg a botokkal végre ... ) azután jöhet a móka része részünkről / részetekről a pénz szerzés része. Szerintem fair ajánlat, elkéne gondolkodni rajta nem ?! o_O Egyébb kósza gondolat esetében tessék már most lekapcsolni az egészet mert ez így felejtős lesz soka részéről, és tényleg csak a csalók maradnak azt meg kenhetitek a hajatokra. :rolleyes:
     
    -DIO666-, Vércse és [winnetou] kedveli ezt.
  12. reptyle21

    reptyle21 Utánpótlás-írogató

    hát ezt nemhiszem el,,,,, miért!!!! miért!!!! nemlehet játszani,ismét,,,, a sok botos ,,annyi van belőlük mint égen a csillag,,, beraknak egy eventet de lehetetlen megnyerni a sok botos éjjel-nappal viszi,,,,, kajakra ,, csalók,,

    2012 óta játszok,,,,annyi a botos hogy még nem felfele!!!-hanem lefele egy a rangom,,,""""törzszászlós"""" egyszerűen nevetséges,, az eltöltött idő alapján kéne rangot adni,(((nem a tp-becs alapján))) sok ((BOTOSNAK)) egy hónap se kell és eléri azt a színtet amit én 12év alatt ,,,,,erre mondj valait (BIGPOINT)!!!!!????? Űdvözletem: GE2 : ɌȨƤƮЧḼȨ
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.4.24
  13. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Ne komolytalankodj, a botos 24/24-ben tolja a rangod a bálnafos alatt lenne, nem a ranggal fogsz lelőni valakit, remélem segíthettem
     
  14. reptyle21

    reptyle21 Utánpótlás-írogató

    azt énis tudom,, eventre értettem a dolgot,,,
     
  15. N1Thuareg

    N1Thuareg Utánpótlás-írogató

    Tavaly 40-50 gg-t adott a tojás, most mennyit is? x1 lőszer, x1 rakéta, tüzijáték/nagyon kell/ és egyéb haszontalan dolgok...ezért kár volt behozni a záptolyás eventet...
     
    Vércse kedveli ezt.
  16. __VÉRFarkas__(AIR)-1

    __VÉRFarkas__(AIR)-1 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Reggel óta nem tudok belépni, böngészőt töröltem . újra telepítettem a játékot ...stb
    Nincs több ötletem.
    Van valakinek valami tippje?
    Előre is köszönöm!
     
  17. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Én is be tudtam lépni meg csináltam 3 napi szezonbérletes küldit utána egyet ugrottam és meg hat minden most várok egy fél orát hátha vissza enged egyszer ha bent vagy ki ne lépj mert ha még dobozolsz is akkor is meg éri.
     
  18. Örszem-

    Örszem- Fórum-zöldfülű

    Szép napot na ennek az eventnek is annyi amit ad az semmi jobb ha kicserélik valami csirkés event inkább mint nyuszika és igen gg is többet adot mint most gyenge egy felhozatal doboz dupla az kell mi meg prémi meg kedvezmény tiszta orbán-do :)))))))
     
    gtrobert73, -Szép_Mező- és Vércse kedveli ezt.
  19. reptyle21

    reptyle21 Utánpótlás-írogató

    és még mindíg nemlehet belépni :D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D bigpoint a riotnak nyomába se érhet
     
  20. KHmmmm

    EZT A NYULAT AGYONVERTE A DOS DADOGOS DDOS >SSSSSSS


    ÁTérzem milshix .....

    PÁÁÁÁ
    SYSTEM SHUT DOWN......:):):):)