Idő limit?

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ], témanyitás ideje: 6.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Ezt a topicot azért hoztam létre mivel azt tapasztaltam hogy napi 15-18óra aktiv játék idő alatt idő limit lép érvénybe. Személyes tapasztalatom szerint én 2 hete folyamatosan 15-18-órát vagyok aktív és már 24 órája idő limitben van a karakterem (Vedd úgy hogy 1Db Krisstalon-ért 26uridiumot kapok) szeretném ha meg írnátok ide hogy kinek volt már hasonló próblémája és mennyi ideig állt fent. Továbbá hogy ti látjátok-e ennek értelmét és ha a válasz "NEM" akkor tudnánk-e valamit tenni ellene? (1 online játékon sem láttam még idő limitett)
     
  2. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Egy nap 24 órából áll. Nos, ha te napi 15-18 órát játszol, akkor szerintem tök mindegy miből mennyit kapsz. Kár volt ezért létrehoznod ezt a topicot, hiszen itt mindenki arra fog gondolni amire én is, de nem fogom kimondani mert az tilos. Javaslom inkább töltsd hasznosan ezt az időt pl. dolgozz, sétálj a friss levegőn, legyél a családoddal, olvass. Amennyiben gyerek vagy még, akkor ezt az energiát fordítsd tanulásra. :D
     
    alice_the_ice kedveli ezt.
  3. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Igen tudom miröl beszélsz de ha azt csinálnám amit tudjuk mind mire gondolsz akkor több mint 6éves karakterem már rég bannba lenne. Emelett annyit tudok mondani hogy van a világon táppénz amikor az ember döglödik unatkozik..... Ezzel a topical nem azt írtam le hogy 1 hónapba mennyit tolok! Nyilván jogszabály szerint 2óra kimenő stb... A tök mind1 miböl mennyit kapsz szövegre azt reagálom hogy akkor löj már lont 26uriért vagy cubiz már 35-85uriért! Volt 1,5 éves kihagyásom lehet 2 pontosan nem tudom :D nyilván ha az ember otthon ragad akkor ki éli mániákus játék élményeit és ígyekszik össze szedni pl az új lézereket ami ****** sok munkával jár..... De kedves Csülök ha neked ez gond akkor lehet menni.....
     
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát én kiírom amit Csülök nem akart,15-18 óra napi játékidő nagy valószínűséggel gépi munka! Az hogy egy acc nincs bannolva,semmit nem jelent,mivel köztudottan nem tudják szűrni,nem véletlen vannak olyan sokan a "szédelgők"......
     
  5. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató


    Hihet mindenki aki amit akar engem nem érdekel. Ha valoban programot használok akkor nyilván nem jövök forumra sírni és fel kelteni magamra a figyelmet. Ha már itt tartunk supportnak is írtam és forumra irányitottak. Esetlegesen meg jegyzem engem még mindig ez az idő limites dolog érdekel és a felesleges vádaskodás is szerintem inzultásnak minösül. 2xer írtam le inmáron hogy nem használok semmit!!! Igy kérném a kedves játékos társakat ha van valami információjuk a problémám megoldására kérem jelezék és a vádaskodok kiméljenek!
     
  6. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nem vádaskodtam,véleményt alkottam,nyilván látottakból ..... Másrészt volt már a fórumon néhány "szédelgő" sírni,azóta sem jöttek. Hogy választ is kapj,nem valószínű,hogy bármit is módosítani fognak ezen a limit dolgon,nem tudnák megkülönböztetni a gépi és kézi játékosokat. Én csak remélem ,hogy ha módosítanak,akkor szigorítják....
     
    Leeroy kedveli ezt.