Visszajelzés Időtlen átjáró

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 7.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Érdekes hogy mindig ünnep+eventnél vannak a bajok, esetleg akkorra kellene tervezni, amikor óhajtanak dolgozni is, egyébként a nevét is elírták, ne ő-vel nyugodtan lehet é-vel, akkor van értelme a kapunak.
    Na nyugis nyulat mindenkinek.
     
    YaxeTremx és Kisegér kedveli ezt.
  2. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Továbbítva van ez is,rájuk fér egy kiadós kompenzáció már.
     
  3. hugico

    hugico Utánpótlás-írogató

    Ha két csatabérletet vettem ennek van valami hatása vagy így Jártam? A supportnak küldtem hiba jelentést az időtlen átjáró hibáról, ( 1élet elvesztése után nem működik semmi, nincs szerelőműhely, nem érem el a fejlesztéseket stb ) de visszaírtak, hogy jelentkezzek be a fiókomba és ott küldjem el újra.( https://www.darkorbit.hu/index.es?action=support ) Kérdés milyen fiókba jelentkezzek be? A játékba valóbejelentkezést értik vagy a fórumba kell bejelentkezni? Nem találtam a kapcsolatot sehol. Kezdő vagyok ebben ehhez kérnék egy kis segítséget. Köszi!!
     
  4. dohányfüst

    dohányfüst Haladó


    a játékba a kezdőlapra jelentkezz be , kezdőlapon ott az üzlet felirat felet van egy kérdőjel ott tudod a supportal felvenni a kapcsolatot , így arról a mailról fogaj kapni a ticetet amin a karakter van . ha nem arrol írtál csak szimlán a veblapról. akor igy nemtudja azonosítani a karaktert

    kiválasztod hogy probláma a játékal . leirod mi a gibanc , bepotyögöt a kodot és elküldöd
     
    Leeroy kedveli ezt.
  5. Kisegér

    Kisegér Fórum-zöldfülű

    Na de miért nem írja jová a bájtmaradványt a célokban? Emellett a lag miattki este 164.hullámnár, elég ideg örlő!
     
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Ahogy dohányfüst is írja,itt tudsz írni,hogy tudjuk melyik hajóban van a gond.
    upload_2020-4-10_19-38-4.png

    Jelenleg hibás,reméljük hamar meg lesz oldva.
     
  7. hugico

    hugico Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget!
     
  8. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Hali
    Nem tudom hiba-e vagy a fejlesztők direkt akarták ezt így, de ugye az event lőszert csak 1x lehet összeszerelni csak bájtmaradványért és mivel én előző eventen szereltem, ezért most nem engedi.

    Bájtbaradványt nekem még mindig nem számolja a céloknál
    https://pasteboard.co/J3qKofxd.png
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.4.20
  9. ~No1Culy~

    ~No1Culy~ Fórum-zöldfülű

    Nekem sem, illetve megsem kaptam most úgyhogy ez így duplán ... mivel műhelyből se kapom a modulokat és a célokból sem ... A MI lézereknek meg semmi értelme nincs, azért fölös felvenni h minden 10. hullámban 1 mimesisre 5 k val többet sebezzek ... teljes mértékben fölös az a lézer... Lehet legközelebb jó lenne ha az eventeket megis néznék h van-e értelme nem csak összedobnak valami ..-ot 5 perc alatt .
     
  10. █▐CSÁSZÁRMORZSA▌█

    █▐CSÁSZÁRMORZSA▌█ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Írtam az alapoldalon a supportnak, a játékkal kapcsolatos hibák alcímbe, hogy nem írja jóvá a játék,a megszerzett bájmaradványokat a célok menüben. Judit support volt kedves válaszolni: "keresd fel a fórumot". Kösz a semmit :p azért,hogy vettem csatabérletet többek közt. :(
     
  11. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    nekem ma beszámolta , mikor megnyuvadtam a kapuban,
     
  12. "
    Mivel nem tudunk bájtmaradványokat jóváírni, ezért a célokhoz szükséges mennyiséget csökkentettük:
    • 15000 helyett 1000
    • 25000 helyett 10000
    • 40000 helyett 25000 szükséges mostantól
    A Darkorbit csapata "

    Itt a megoldás.. :/
     
  13. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Nekem még a nagyobb mennyiséget mutatja!
     
  14. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Elméletileg már javították,ezek szerint még vannak gondok vele.
     
  15. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    Sziasztok! szerelőműhelyt is javítják?
     
  16. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Van!

    Na de a lényeg: nem kicsit instabil,odavagyok az örömért amikor szerver resi van amint bezavarom az NPC-ket a sarokba.....de!!! Irtózatosan adja az urit,a becshuszárok pedig egyenesen Kánaánban érezhetik magukat. 3 év után az első pozitívum számomra
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.4.20
    Leeroy kedveli ezt.
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát nem tudom...... Nem játszok már közel 4 hónapja,a napit felveszem és ennyi :) Most megnéztem ezt az eventet,elmentem a 41. hullámig,de egy kicsit sem fogott meg :/ Ha legalább olyan lenne mint a örvény árjáró,na azt én is szeretem,de ez...... Nagyon látszik,hogy az utolsókat rúgja már a játék.... A botos hegyekről már nem is nyilatkoznék,pont miattuk nem játszok már,nincs értelme :s Nem hogy törölnék őket,még kedveznek is nekik,nem hiába,vajon kik is csinálják a bot progikat? A kérdés költői volt :) Ez is úgy fog járni mint a BSGO,pedig az remek játék volt :( Ha valaki igényt tart a hajómra,szívesen oda adom,még ha ezért most banolva is lesz :)
     
  18. hugico

    hugico Utánpótlás-írogató

    A szerelőműhelyem már megint összeomlott! Nem lehet folyamatosan játszani! Mára feladom!!
     
  19. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    A játéknak kampec ez egyértelmű. Viszont szökőévente vannak benne dolgok amik megmozgatnak bennem valamit. Hiányzik a régi csapatjáték,de elkönyveltem hogy a régi barátaimnak esze ágában sincs időt pazarolni a játékra nemhogy pénzt. Csapatjáték nuku,tiszta játék szintúgy...maradnak a szóló eventek és az keserédes magányos játék
     
  20. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ne is mond,ez a 4. hajó /acc/ amit felhúztam az elmúlt több mint 10 év alatt,de lehet már 15,magam sem tudom :) Akkor kezdtem,amikor Saxo még "senki" volt,akkor alapította a 187 klánt. Még a MÁV uralta Hu1-et,én is voltam náluk kicsit több mint 1 évet,de a "tisztaságuk" miatt kiléptem :) Azok az idők még jók voltak,de ez már katasztrófa :(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.