Iris

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: dacccy, témanyitás ideje: 29.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. dacccy

    dacccy Fórum-zöldfülű

    Üdv!
    Írtam már supportnak is,hogy 8db irist vesztettem el az egyik reggel.
    Nos,mikor kijelentkeztem a játékból még megvolt 8db Irisem,megnézem,56%-os sebzésen volt,reggel már meg sem volt egyik sem. Support válasza az volt,hogy nem tudnak vele mit tenni,és hozzáfűzném,minden nap kézileg javítottam a drónokat,és oda figyeltem.
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Ha nem a szerver hibájából tüntek el, akkor nem tehetünk semmit. Ha véletlen eladásra került, akkor sem. A drónokban lévő tárgyak bizonyára az eszköztáradban vannak. Így vagy megsemmisültek, amelyet a kezdőlap - Napló alatt meg tudsz nézni, vagy eladásra került, amelyet pedig az Urdium - Mérleg alatt tekinthetsz meg. Ilyenkor érdemes visszanézni mindkét logot a kilépés idejéig, mivel ilyenkor meg tudod, hogy mi is történhetett a drónjaiddal.
     
  3. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Lőtéri kutya, vagy inkább kutyámajom legyek, ha értem mire jó ez a "kézzel javítgatás", mikor van [​IMG] ilyen is.
    Sok kellemetlenségtől megkímélheti magát aki ezt használja!
    Így is vigyázni kell pár dologra, önmagában a javító kevés.

    Pár hasznos tipp:
    1. Ugyan azt a cpu-t rakd be mindkét konfigba. (ez azért nagyon fontos, hogy egyszerre fogyjanak):rolleyes:
    2. Mindig legyen benne elég töltet. (10-alatt, add el és újat rakj bele, mindkét konfigba ugyan azt megintcsak);)
    3. Mindig legyen elegendő javítási utalványod, vagy urid a javításra.
     
  4. Captain_Armando

    Captain_Armando Fórumprofi

    Jaja, így van! Én is durrantottam el iriseket... Azóta 0% kár, vagy akár event "nem sérülnek a drónok" alatt is bennvan, mindig és minden körülmények között! A legfontosabb tartozék! Ennek ellenére minden lelövésnél megnézem, hogy hogy állnak, és 90% körül kézzel megjavítom, mert nem bízom semmiben, ami bigpointos.. ;)
    Ja, és apis-zeus drónokat mindig az irisekkel együtt javítom, hogy még véletlenül se kerüljenek 100% közelébe. :)

    Lehet mondani, hogy beteges, de akinek pukkantak már drónjai, az tudja, hogy nem alaptalan. :)
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  5. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Pontosan!
    Érthető a félelem, mert ugye Mörfi törvénye: "ami elromolhat az el is romlik.":D
    Javítsátok, csak nyugodtan kézzel, inkább így, mint sehogy! :D
    Számtalanszor hallottam már, hogy valakinek kidurrant pár Irise, vagy az Apisa, esetleg az összes Irise, de hallottam már Apis, Zeus Pukkanásról is, viszont ami vitte a Pálmat, az egy 10 drónos durranás volt. :D:D
    Na az már nem piti! Eleve az Upgrade-k miatt, nem beszélve 1 zeus pótlásáról, ez elég hosszú időt vesz igénybe 1 nem "banker"usernek.
    Nem beszélve arról, hogy ez a legnagyobb szégyen a DO-ban.
    Mikor full kék, meg full piros flaxival találkozik az ember, könnyen elereszt 1 mosolyt.
    Viszont én leesek a székről úgy visítok, Prtsc---->képfeltöltés és jön a linkáradat!!!:cool::p:D
     
  6. -=Nazgul=-[HUN]

    -=Nazgul=-[HUN] Járnitanuló

    Amire meg nagyon vigyazok az az hogy mindig egyszerre csak 1 vagy 2 dront kelljen javitani, igy max 1 dron pukkan ha nem vagy figyelmes es 90% nal en is mindig javitom
     
  7. csaba1100

    csaba1100 Utánpótlás-írogató

    A drónokkal soha nem lehet senki elég óvatos, én se bízom a véletlenre van amikor már 80% körül megjavítom hogy biztosra mennyek, na meg ott a drónjavító de nem bízok benne vmi nagyon:D Volt már mikor nem használt.
     
  8. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Én nem használok több mint 4 éve Drón javítót, ugyanis foglalja a drága helyet ! :D
    Én inkább odafigyelek, és szerencsére eddig egy drónt sem sikerült eldurrantanom.
    Sajnos előfordul, hogy valaki megfelejtkezik róla, de akinek már huzamba 3x - 4x ledurran, arra csak azt tudom mondani, hogy menjen Farmerámázni.