ismertetők

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Heló olyan a zene mintha fakanállal ütögetnének egy lábast :)
    Ezért nem kellett volna új topikot nyitni.
    De gondolom nem is vagy magyar csak kiteszed összes fórumra hogy SUBSCRIBE :)
    [​IMG]

    ahogy gondoltam :D
     
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Ez a szánalmasság egyik jele :)
     
  3. VIKYAD

    VIKYAD Utánpótlás-írogató

    Не надо говорить что стороннее программное обеспечение сейчас не работает, и что система все видит!! Если бы это было так, не было бы такого как сейчас происходит! Давайте возьмем право на равенство! Если этого здесь не будет, значит, надо будет идти другим путем (так же как эти игроки которые используют постороннее программное обеспечение и их за это не наказывают, просто удалять их помимо админов и т.д. и т.п минуя все! Это тоже будет справедливо! Равенство должно быть, и суть в этом такая что если игрок покупает уридиум за реальные деньги значит он покупает только уридиум за реальные деньги, а не право использовать стороннее программно обеспечение) Если это не прекратиться значит придется делать по другому! Я не буду угрожать, я просто засниму несколько сот видео, и потом подам в суд, за нарушение моих прав! Или будет равенство или будет моральная компенсация!
    П.С. Я это рассылаю на все форумы.



    Do not say that third-party software is not working , and that the system sees all ! If this were so , there would be such as is happening now ! Let's take the right to equality ! If this will not be here , so it will be necessary to go the other way (as well as those players who use extraneous software and are not punished for it , simply delete them apart admins , etc. etc bypassing all , this is also will be true ! equality should be, and are in this so that if a player buys uridium for real money so he buys only uridium for real money, and not the right to use the software side ) If it does not stop then have to do differently! I will not threaten, I just zasnimu several hundred video, and then going to sue for violation of my rights ! Or will be equality or moral compensation !
    P.S. I send out all the forums.
     
  4. Akkor most írd le magyarul is :)
     
  5. csipkerózsika[z€t]

    csipkerózsika[z€t] Fórum-zöldfülű

    1999-be születtem.... Spanyol országba.....
    14 éves vagyok Kovács Fanni Patrícia a nevem de inkább Patrícia nem tudom mit kell még írni mert még nem írtam ide :DDD
    2012-be költöztünk Magyarba :p
    napi 15 órát játszom.... úgy mond egy igazi kocka vagyok :D és édes akit csak szeretni lehet :D
    ITT_A_TÉLAPÓ a nevem azért mert aki ezt a nevet viselte az el húnyt őt sokan ismerhettétek eu5 ön nagyon kedves lány volt autó balesetbe el húnyt és gondoltam tovább visszem a nevét hogy még tőbben ismerjék ezt a nevet és feljenek....
     
  6. csipkerózsika[z€t]

    csipkerózsika[z€t] Fórum-zöldfülű

    1999-be születtem.... Spanyol országba.....
    14 éves vagyok Kovács Fanni Patrícia a nevem de inkább Patrícia nem tudom mit kell még írni mert még nem írtam ide :DDD
    2012-be költöztünk Magyarba :p
    napi 15 órát játszom.... úgy mond egy igazi kocka vagyok :D és édes akit csak szeretni lehet :D
    ITT_A_TÉLAPÓ a nevem azért mert aki ezt a nevet viselte az el húnyt őt sokan ismerhettétek eu5 ön nagyon kedves lány volt autó balesetbe el húnyt és gondoltam tovább visszem a nevét hogy még tőbben ismerjék ezt a nevet és feljenek....
     
  7. BartLevel

    BartLevel Fórum-zöldfülű

    Belépek, de nem tudok vásárolni a boltban, de a játék elindul. És sok textúrát sem jelenít meg a honlap. Kérlek segítsetek!!
     
  8. †Dein_Todesurteil†

    †Dein_Todesurteil† Járnitanuló

  9. Kettes számú külföldi versenyzőnk :D
    [​IMG]
     
  10. SkillyM

    SkillyM Utánpótlás-írogató

  11. GGPlayertest

    GGPlayertest Fórum-zöldfülű

    Hali,
    sorry a spamelésért, tesztelés :)
     
  12. GGPlayertest

    GGPlayertest Fórum-zöldfülű

    újabb post, újabb spam. Nem szabad spamelni!
     
  13. McCrystal

    McCrystal Utánpótlás-írogató

  14. Alphastar

    Alphastar Utánpótlás-írogató

  15. CsillagvezérHUN1

    CsillagvezérHUN1 Utánpótlás-írogató

    éjjel készült a kép, de...:D[​IMG] kérek egy mikrót
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  16. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    [​IMG]
    Univerzális mikró :p :D
    Kérek egy babettát :D
     
  17. [​IMG]
    Kérek egy poharat.
     
  18. tűzcsillag

    tűzcsillag Utánpótlás-írogató

    [​IMG]
    Kérek egy kengurut melynek egyik kezén KÉK a másikon PIROS bokszkesztyű van :)
     
  19. Paint forever :D
    [​IMG]
    Kérek egy kandallót.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.