ismertetők

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tűzcsillag

    tűzcsillag Utánpótlás-írogató

    [​IMG]
    Kérek egy Krásznájá Plósagyot (orosz háttértudás ajánlott) :D (Vörös Tér)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.2.14
  2. pavip

    pavip Törzsjátékos

    [​IMG]

    Én pedig kérek szépen egy laptopot.
     
  3. [​IMG]
    Kérek egy sziklát.
     
  4. pavip

    pavip Törzsjátékos

    [​IMG]
    Kérek szépen egy angyalt.
     
  5. tűzcsillag

    tűzcsillag Utánpótlás-írogató

    [​IMG]
    Kérek szépen egy Trabantot :p
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kérésre zárom a topikot egy időre.
     
  7. -$Rocco$-

    -$Rocco$- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok nem tudjátok hogy ma mien Doboz akció lessz? Remélem Dupla esély a LF4-re köszi
     
  8. GGPlayertest

    GGPlayertest Fórum-zöldfülű

    aéklsdfjaésdklfjéals dféalsdf éalsjkd félas dfélaksfé alsjkféalf
    adsfasdasdf
     
  9. GGPlayertest

    GGPlayertest Fórum-zöldfülű

    sdafasdfasdfasdfasd asdfasd fasdf
     
  10. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Na és ez mi?
     
  11. смертьдилер

    смертьдилер Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Igen jöhet a sok fujj meg minden ,hogy ehez minek topic de én akkor is megnyitom mert lusta vagyok xD na vannak ezek az eVoucher kódok és én Február 4 én kaptam egy kódot és nem tudom használni ez mii? pedig kapnék egy 45k uris hajót meg fasza cuccot xD
     
  12. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    üdvözlök minden játékost és moderátort !

    nos azért hoztam ezt a kis topikot létre mert _ eléggé unalmas lett ez a do mindig ugyanaz történik semmi különleges map csak ugyan az unalmas történet .

    hiába tették be az új árverést meg sok bónuszokodot jó az is jó volt de a legnagyobb hibája a játéknak az hogy kevés a játékos már nem ragadtat el senkit sem a játék. meg mindig jajj fellépünk bankolás vadászat npc-zés eléggé uncsi már nem berakhatnának valami uj mapot vagy valamit mert ez a legrosszabb benne MINDIG UGYANAZ történik. (pedig régen 2010 ben do függő voltam éjjel nappal mert volt hangulata most már valahogy ez elveszett.)

    várom a többi hozzászolást .
     
  13. VADÁSZ69

    VADÁSZ69 Fórum-zöldfülű

    SZIASZTOK BOCSÁNAT HOGY IGY IROK CSAK ANYIT KÉRNÉK HOGY KINEK VOLT OJAN AKI RÉG JÁTSZIK ÉS CSAK UGY LEVÉL NÉKŰL UGY HOGY SEMMI OLYAT NEM CSINÁLTAM HOGY UJRA KEZDJEM A JÁTÉKOT KB 3 ÉVE JÁTSZOK 10 DRONOS ELIT GOLIATHOM VAN 15 SZINTŰ PET. HADNAGY RANGOM VOLT. 5 KAPU KÉSZEN VAN 5 ARANYKARIKÁVAL . AZA LÉNYEG A SUPORT SZERINT TEGNAP REGISZTRÁLTAM RÁ.
    URUDIUMOT IS RENDELTEM SOKSZOR. TUD VALAKI AKKOR SEGITENI HOGY MIÉRT VAN EZ????? ELŐRE IS KÖSSZÖNÖM.
     
  14. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Ide írjátok meg az új kapcsolati listával kapcsolatos kérdéseket, véleményeteket, problémákat.

    De kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak.
     
  15. -ThomasW-__

    -ThomasW-__ Fórum-zöldfülű

    Felháborítónak tartom azt hogy kibanoltak Eu2 ről hozzá teszem support se tudja hogy miért szerintük már 3 éve banolva van a kari főlleg hogy 3 hete regisztráltam ... az még hadján de nem kis összegért rendeltem is válaszuk erre nem tudják miért lett banolva illetve már 2012 be letttem banolva főlleg hogy 3 hetes a kari.. és nem tudják hogy hogyan is tudtam rá rendelni... na ez az ami már pofátlanság.. mert pofátlanságnak is van határa de ez már azon túl lépet..
     
  16. .Red-Sky.

    .Red-Sky. Utánpótlás-írogató

    Our new VRU only Clan is looking for Members, small players are same welcome like big Players.
    Clan Name: Venus Exterminators. Clan Tag ΞXT
    Main Lenguage is englsih!
    0% Clan Taxes

    Join now!
     
  17. DobomaFakkot

    DobomaFakkot Fórum-kezdő

    Sziasztok .Adok utalványkódot 1 sms ért. Amit ad :1 lf3 ,2000 rsb 75.Irjatok.
     
  18. HEMY666

    HEMY666 Fórum-zöldfülű

    NEKEM AZ AZ ÖTLETEM HOGY KELLENE EGY BOOSTER AMINEM ENGEDNÉ LÖNI A JÁTÉKOST AMIG CSAK ÜRLÉNYEKRE VADÁSZIK VISZONT AZONNAL MEGSZÜNNE A HATÁSA HA A JÁTÉKOS EGY MÁSIK JÁTÉKORA LÖ IGY MEGSZÜNNE AZ HOGY LELÖVIK AZ EMBERT EGY ÜRLÉNYRÖL AZ UJ BOOSTER CSAK URIDIUMÉRT LENNE KAPHATO
     
  19. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, kérném, hogy egymás sértegetését fejezzétek be. Beszélgetésre pedig használjátok a kötetlent.
    Köszönöm.
     
  20. CoolerMaster01

    CoolerMaster01 Fórum-kezdő

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.