ismertetők

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ladát nem ládát :O
    Ezen sírok xDD
    [​IMG]
    Kérek egy sárkányt
     
  2. [​IMG]
    Fenti kép javítva xD
    Kérek egy zseblámpát
     
  3. ÓÓ pont a Shrek beli sárkányra gondoltam ezt eltaláltad:)
    [​IMG]
    Kérek egy földdarabot ásóval egyűt
     
  4. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    [​IMG]

    Több a föld, de az áson egy kis darab van:p xD

    Kérek egy T-Rex-t xD (tirex vagy hogy irják az a dinó)
     
  5. [​IMG]
    Kérek egy velociraptort
     
  6. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    váltottam karaktert a nevembe ᏕᎥᏝᏉᏋᏒ-ᎮᎥᏝ a főoldalon és a cheten ha írok jól jelenik meg viszont a tenger térképen ez jelenik meg**-**
     
  7. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Ügyes vagy, hogy új témát nyitottál ennek...
    Azért mert olyan karakterek vannak bennek amiket a DO nem tud megjeleníteni.
     
  8. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    köszike :(
     
  9. warchariot99

    warchariot99 Utánpótlás-írogató

    Arra gondoltam hogy ha már az Lf-2-t meglehet venni kreditért, akkor az mcb-25-öt miért ne lehetne? 20 kredit lenne darabja. Megkönnyítené a játékot, nem annyira, de azért sokat segítene. Akinek nincs uridiuma az erősebb lézerlőszerekre, az elérhető áron szerezhetne kisebb teljesítményű, de ugyanakkor erős lézerlőszert. Ha ésszerűen gondolkodunk, akkor belátjuk hogy ennyit lehet engedni.
     
  10. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Mostmár minden kreditért legyen????
    Később már a góli is? Aegis meg minden??

    Amúgy is, ha az x2 kreditért lenne, mindenki azt venné meg, és ha a nagyoknak ez is jól jönne.
     
  11. warchariot99

    warchariot99 Utánpótlás-írogató

    Nem minden, de már ha egy ### lézert lehet kreditért venni akkor egy ilyen kis lőszert miért ne lehetne?? Egyébként is a nagyok x4-est meg x6-ost vesznek.
     
  12. árny

    árny Utánpótlás-írogató

    kredites x2? hát nemazért de irtad hogy a kissebbek 12-es szint alattiakra céloztál.1 akinek kell menjen pallázni 1500 palla= 100 gg-ből kijön 12k legalábbis nekem meg liciten is lehet hozni a kissebbek ahogy irtad lenti mappokon fel tudnak fejlődni 12-esre
     
  13. Én szeretnék venni x4est elmondod hol árulják?
     
    Kyra40 kedveli ezt.
  14. warchariot99

    warchariot99 Utánpótlás-írogató

    Ja menjen palázni. Ahol kinyírják 2 perc alatt az űrlények. Mondcsak neked nem lenne jó ha kifogynál a nagy lőszerekből, és nem csak az a béna 1x-es lenne ott, hanem még ott lenne ez??
     
  15. árny

    árny Utánpótlás-írogató

    figyelj nem 5-1-en kell pallázni hanem 5-3-on meg örülj hogy az lf2-őt betették kreditért ne akard eltulozni mert akkor meg az lenne a baj hogy mindenki jobban lő ha pedig nagyon kell 1k uri x4-et pedig gg-ből és kapukbol lehet szerezni.
     
  16. árny

    árny Utánpótlás-írogató

    ezért felesleg volt uj topicot nyitni
     
  17. warchariot99

    warchariot99 Utánpótlás-írogató

    Árny, ez csak a te véleményed. Nagyon sokan örülnének neki ha lehetne x2-t venni kredóért. Ha annyira ellene vagy akkor lehetne több is az ára. Lehetne 200 kredó, vagy 2000. Na így már hogy tetszik?
     
  18. 2000kredit /db akkor ha van 35 lézered az 70,000 kredit mondjuk egy lont lelősz 1000 x2vel , volt 70 millád.. nagyon megéri :D
     
    lost kedveli ezt.
  19. árny

    árny Utánpótlás-írogató

    akkor sem sokan elleneznék ezt az ötletet köztük énis 100gg-ből kb 12k x2 5k x3 kb 300-400 x4 és vmennyi kapurész kijön és még kreditet is takarékolnak meg több lövésért. nem véletlen az a neve hogy elit....és kitartok amit elsőre mondtam 12-es szint alattiaknak lenne jo de a többieknek nem.
     
    _**BAZSAL**_ kedveli ezt.
  20. warchariot99

    warchariot99 Utánpótlás-írogató

    Akkor legyen olyan hogy az ára a szintedtől függ. Na így megfelelne? Minél nagyobb a szinted, annál többe kerülne.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.