JAckpot euro

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Wolverinner, témanyitás ideje: 25.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolverinner

    Wolverinner Fórum-zöldfülű

    Csá én arra lennék kíváncsi hogy a jackpot euro az mire jó?
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    A Jackpot euro-t megnyerheted a Jackpot arénában. Különösebb haszna nincs, csak akkor van, ha megnyerted a JPA-t, mert ekkor kiutalják a számládra.
     
  3. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    hallod morphi nem unod a sok hülye kérdéseket? :D éb nár hülyét kapnék . elfelejtetted odairni hogy olvasgasd a bibliát. :D
     
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Nem unom, csak néha bosszant 1-1 kérdés. De ez az én problémám. :)

    Topikot zárom.
     
  5. közhátvédek

    közhátvédek Fórum-zöldfülű

    T. Barátaim licitáltam s még e.percig nem kaptam meg a megnyert licitet,mit tudtok mondani.
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia

    Minden nyert és nem nyert licitről kapsz egy üzenetet, amelyben tájékoztatnak, hogy nyertél e vagy sem.
    Ha tényleg nyertél és nem kaptad még meg, akkor írj a supportra és utána néznek.

    Kérlek, legközelebb nézz szét jobban a fórumon, mert van a kérdésednek/problémádnak megfelelő topik, ahol felteheted a kérdésedet.

    Topikot zárom.
     
  7. martin0108

    martin0108 Fórum-zöldfülű

    Lesz e még prémium akcio ????? és dárkorbit kodot mikor kapunk ??
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Ilyen akciókról nem kapunk előre tájékoztatást, hogy mikor lesz és mire. A Darkorbit kódot sem tudjuk, hogy mikor fogják küldeni és mikor nem. A Bigpoint fent tartja a változtatás jogát.
     
    oliver23 kedveli ezt.
  9. Ñ∑V∑R•ĢIV∑•UÞ™

    Ñ∑V∑R•ĢIV∑•UÞ™ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Arra lennék kíváncsi, hogy a Darkorbithoz milyen sebességű internet kapcsolatra van szükségem, mert kicsit idegesít, hogy egy 350 000 forintos gépnél laggol a játék... Szóval az lenne az igazi kérdésem, hogy milyen sebességű internet kéne nekem ahhoz, hogy a Crazy cubi is laggmentesen fusson?
    Válaszotokat előre is köszönöm! :)
     
  10. Hát nekem bő 60 kB/s -ot fogyasz a játék sima cubi közbe és tökéletesen megy.
     
  11. Sajnos a játéknak egy két eleme nagyon rosszul vagy sehogy sincs optimalizálva, ráférne már a dolog a játékra és akkor fasza lenne, a Crazy cubi sajnos optimalizálás nélkül laggolni is fog még 1000mb/s nél is :)
     
  12. Sziasztok!

    Ma beléptem a régi accountomba és csodák csodája szint megvan credit uri stimmel golim iriseim lf3 ak és egyéb finomságok hopp eltűntek és lecserélődtek egy phoenixre és 3 flaxra. Namár most a kérdés ha x évig nem lépünk be akkor ezt csinálja??.. Más nem tudta a kódot én meg nem használtam az accot szóval nem is léptem be úgy 4 éve. És itt a kérdés mi a villám lehet ez?

    Előre is köszi :)
     
  13. (!SKORPIÓ!)

    (!SKORPIÓ!) Fórum-zöldfülű

    Nos, amikor a menüben rányomok a Start felületre nem hozza be a játékot, úgy tesz a böngészőm mintha rá se nyomtam volna. (Mozilla Firefox)
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Megoldáás
     
  15. DYNAMO(HUN)

    DYNAMO(HUN) Fórum-zöldfülű

    Tisztelt support! akkor mésként fogalmazok nem érdekel ne küldjenek választ! de az ijen amit a do csinál az már szemtelenség azt irta katalin vagy kicsoda, hogy meghoszabitották a prémiumot és erre még nem is irnak? és az álitólagos meghoszabitással mi lett? pénz le vonás és még azt a nyavadt prémiumot se adták meg hát gratulálok dárkorbit . hu
    és erre nem képesek irni mert hogy vásároltam régen 1 hónap prémiumot amelyet "autómatikusan meghoszabitottak" de nem kaptam meg a prémiumot ami a hoszabitás alat volt érve
     
  16. Levy2014

    Levy2014 Fórum-zöldfülű

    Nekem se irt vissza a szuport!Mar vagy 2 honapja irtam neki!
     
  17. szisza99

    szisza99 Fórum-zöldfülű

    Az az igazság hogy kezdő vagyok de még nem is licitáltam árverésen de ma igen és 150000 kreditemet levették egy ürhajó miatt a licitnél mivel licitáltam de az űrhajót nem kaptam meg pedig még üzenetet is küldött hogy megnyertem az árverést ?Mit csináljak????? :(
     
  18. szisza99

    szisza99 Fórum-zöldfülű

    Az az igazság hogy kezdő vagyok de még nem is licitáltam árverésen de ma igen és 150000 kreditemet levették egy ürhajó miatt a licitnél mivel licitáltam de az űrhajót nem kaptam meg pedig még üzenetet is küldött hogy megnyertem az árverést ?Mit csináljak????? :(
     
  19. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Feltételezem 1 hangárad van.
    A hangárba ahol látod a hajódat (áttekintés, forog a hajó) az alatt van 3 kis ablakocska, elvileg ott kéne benne lennie a középsőbe. Arra rákatintasz és jobbra a "használat" szócskára.
    Ha nem így van akkor valószínűleg valami hiba, amiről majd gondoskodnak.
     
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Illetve az is egy lehetőség, hogy amit nyertél, az egy dizájn, nem űrhajó.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.