Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem tudod, hogy mire költsd az uridiumodat, vagy nem tudod eldönteni, hogy mit vegyél? Ezeket a kérdéseket itt teheted fel.
    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

     
    Utoljára szerkesztett: 19.12.13
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

     
    Utoljára szerkesztett: 19.12.13
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Elnézést, hogy idézgetve raktam be, de mivel a hozzászólások régebbiek, mint a topik nyitó hozzászólás, így azok kerültek volna előre.
    Remélem sokaknak fog segítséget nyújtani ez a topik. Használjátok egészséggel.
     
  7. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Már úgy tűnik, hogy mindegy. A felhasználónevem igazából egy vicc volt, ami utólag megnézve nem felel meg a szabályzatnak, így foggalmam sincs, mikor fogják törölni az accountot. Sebaj, majd talán pár év múlva megint nekikezdek. Mellesleg EIC-es voltam.
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Változtass nevet és írj a supportra, hogy változtattál és oldják a chatbannodat. Egyúttal meg is tudod kérdezni, hogy miért tiltott a mostani neved.
     
  9. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    A névváltás már megvolt, tudom miért tiltott a név, viszont nem a játékbeli nevem volt, hanem a Username, ezt pedig nem lehet változtatni. Ezért írtam...
    De, nem bánom, mert az előtt kiderült, mielőtt pénzt áldoztam volna rá. Így nem vesztettem semmit, szerencsére.
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha a játékbeli neved nem tiltott, akkor nincs gond, mivel a belépési nevet nem látjuk se a chaten, se a játékban. Míg nem írtál supportra, akkor tedd meg.
     
  11. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    A játékbeli nevem nem tiltott, a belépési viszont egy olyan 150%-ban gondolom az lenne. Írtam suppra, hogy mit tudnék tenni, kaptam egy levelet vissza, hogy nem változtatják meg a bejelentkezési nevet. Hát, elvileg akkor nincsen semmi probléma vele?
     
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Így van, nincs azzal gond. Mivel a usernevet, amivel bejelentkezel, azt csak te látod. A lényeg, hogy a játékosneved ne legyen tiltott és szabályba ütköző.
     
  13. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Nos, üdv mindenkinek ismét!
    Vadász tanácsára megvásároltam liciten a Goliath hajót. Ebbe a hajóba sokkal több generátor, azaz pajzs, meghajtó fér, valamint még a lézerek száma is a megszokott 6 helyett 15re változott. Az LF3-ak számát még mindig a maximálisra szeretném emelni, ez most már 15öt jelent. Ez a kedvezménnyel együtt 15×9.500 uridium, ami már konkrétan 142.500 uridium. Így számolásaim szerint 91.500 uridium marad. Ezt úgy számolom, hogy BO2-kre kellene hogy költsem, 9db jön ki belőle, ezek mellett marad 6.000 uridium. Ezt nagy valószínűséggel 3 meghajtóra szeretném elkölteni. Mit szóltok ehhez az elosztáshoz? Tudnátok valamit tanácsolni, vagy valamit mondani, hogy hogyan lenne jobb?

    Előre is köszönöm.
     
  14. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Így jó ahogy leírtad.
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  15. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Köszönöm a gyors választ.
     
  16. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Ez így tényleg jó elosztás mivel e pet még szükségtelen(én már csak tudom mert nekem van) palán egyből kiszednének. Mondjuk nekem is volt már olyanom, hogy hajnali 4-kor mentem palára és ott éppen VRU-sok vadásztak így mindenkit leszedtek körülöttem így én zavartalanul paláztam :)
     
  17. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    sziasztok uj vagyok nézegetem a fórumot a Bibliát de nem találom az alábbi próbámra a segitséget és kénne segitség
    Mindenki fedezékbe (proba neve)
    helyezd el MCB 50 tárgyat a normá sor 4 dik helyén
    továbba már meg öltem lordiakát 5 db és nem számolja :(
    Köszönöm elörre is a segitséget
     
  18. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    MCB50-et a lézerek közt kell megkeresni (x3 lőszer) és rá kell húzni a gyorsmenüsorra (kis négyzetek egymás mellett a játéktéren) a 4. helyre. Lordakiát szerintem azért nem számolja mert két küldid is van amibe kell. Ekkor azt kell csinálni hogy átmész a térképre ahol lőni akarod őket, átváltasz arra a küldire a játéktéren a küldetés ablakban amelyikbe éppen számolja, aztán át arra amelyikbe nem számolja, és utóbbiba fogja számolni. Viszont ha nincs két lordakiás küldid akkor valószínűleg csak lőni kell valamit előtte, pl van egy küldi amibe sorba kell lőni 5 streunert, 5 lordakiát és 5 saimont, akkor ha sorba kéri őket így jönnek sorba a küldetés ablakban:
    Streuner 0/5
    Lordakia 0/5
    Saimon 0/5

    Először azokat kell lőni (vagy nyersit gyűjteni) amit fehéren ír, mert ha azt lövöd amit szürkén ír, azt nem fogja számolni csak ha a fehér kész van 5/5-ön.
    Aztán így fog kinézni (ekkor nekikezdhetsz a lordakiának):

    Streuner 5/5
    Lordakia 0/5
    Saimon 0/5
     
    Utoljára szerkesztett: 28.12.13
  19. silverpil

    silverpil Utánpótlás-írogató

    MCB50-et a lézerek közt kell megkeresni (x3 lőszer) és rá kell húzni a gyorsmenüsorra (kis négyzetek egymás mellett a játéktéren) (Köszike meg van :):)) probálom a többit is hátha már igy megy Köszi a Segitséget
     
  20. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Nincs mit. :)