Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    amugy aki nem érti amit leirtam az HU1 szeron tud üzit irni nekem és részletesen leirom neki ha kiváncsi rá
     
  2. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    P.E.T-be szeretnék vásárolni, hasznosító protokollt (szint: 3).

    1. Mennyit kell vásárolnom ahhoz, hogy dobozduplázó nélkül PVP térképen 3 db-ot vegyen fel, sima térképen pedig kettőt az extra energiából.

    2. Dobozduplázóval PVP térképen 4 db-ot, sima térképen pedig hármat szedjen az extra energiából?



    Nem találtam a fórumba erre vonatkozó választ, remélem tud valaki írni mind két esetre egy számot!

    Köszönöm!
     
  3. Tomeck007

    Tomeck007 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Az a kérdésem lenne hogy megvan full lf3 és B02, ezek után golira megéri képesség dizájnt venni vagy költsem valami másra azt az urit, esteleg logfile, drón vagy hangár bővítés és vegyek egy aegist? Meg NPC-k ellen melyik a jobb hajó goli vagy aegis?
     
  4. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Full iris legyen meg. Aztán ládázz apisra vagy vegyél aegist.
     
  5. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Vagy aegis vagy ládázás zeus napon. De ne az legyen hogy megveszed aegist aztán meg az elite dizit, a dizi várhat, ha megveszed aegist aztán csak zeus napon ládázz. (zeus rész mellett jól jön olyankor az lf4 és apis rész is).
     
  6. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Ha jól veszem ki szavaitokból, először a full iris-t ajánljátok. Ha ez megvan, utána pedig a ládázást. A képességpontokkal szerintetek mikor kell foglalkoznia az embernek? Full iris után, esetleg csak kompletten kialakított hajóval, vagy hogyan?
    (Full BO2 - Full LF3 megvan, 4 iris)
    Véleményetek szerint a 8 iris előtt ne is fogjak hozzá a dobozolásnak?

    Köszönöm előre is.
    Üdv,
    Németh László
     
  7. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    8 iris licitről, urit meg ládázásra költsd. Bár attól is függ mennyi urid van. Ha választhatsz hogy 50k uriból veszel 5 lf3-at vagy bo2-t mert még csak kevés van, vagy veszel 35 kulcsot, akkor egyértelmű hogy bo2 vagy lf3. De ha rendelsz 1 milla urit akkor az mehet kulcsra és zeus napon használhatod is fel, annyiból kijön apis + zeusból 38-40 rész is, és ha szerencséd van 9-11 lf4. Én ezt a sorrendet ajánlanám: 8 iris (licitről), full lf3, full bo2, apis - zeus, pilot sheet (26 vagy 31 pontig attól függ mennyi urid van), lf4-ek dróndizik gyűjtése, és végül drón - lézer - pajzs fejlesztés (fejlesztések ilyen sorrendben). Közben petet is lehet fejleszteni.
     
  8. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Én azt kérdezném, hogy 8 Iris FULL LF3, FULL B02, megvan Szív,Gyémánt drónformációk is.A 9-10 drónt későbbre halasztanám.

    Megéri-e most a képességekre koncentrálni vagy inkább kulcsra költsek és ládákat nyitogassak LF4 napon?
     
  9. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Igen zeus napon ládázz. ;) Am lf4 napon a legnagyobb hiba ládázni ha még nincs apisod meg zeusod... Zeus napon még jobban adja az lf4-et mint lf4 napon, és még apis meg zeus részeket is kapnád... (tapasztalat) Amúgy ládákból még egy rakás logfile is jön azért sem kellene még a képességekre költeni.
     
  10. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Oké szóval akkor ládák, és főleg Zeusz napon nyissak :)
     
  11. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ő, inkább csakis zeus napon. Megéri megvárni hidd el.
     
  12. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Oké akkor addig megveszem a kulcsokat, és majd Zeusz napon nyitogatok ;)
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  13. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy a drónformációkat (kifejezetten az uridiumosakra célozva) meg lehet szerezni a játékon belül uridium nélkül is (tehát nem kell megvásárolni uridiumért az üzlet részben, mondjuk valamilyen ládából? Avagy csak és kizárólag megveszem 100.000 uridiumért, és le van tudva az egész. Ez lenne a kérdésem. Előre is köszönöm a válaszokat.
     
  14. Csak uriért.
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  15. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    sziasztok.

    Rutinosabbtól kérnék tanácsot.
    Jelenleg 22 képesség ponttal rendelkezem(mai napon).A felső sor lassan teljesen kész.
    Viszont elkövettem azt a hibát,hogy raktam kettőt a fejvadász egyre.
    Mivel szeretnék gyorsabban haladni,ezért arra gondoltam,hogy visszavonok mindent és a kövi-képpen rakom újra :).
    A pajzs-szakit 5-re,(az előtte lévők maxra rakva mérnök kivételével) és akkor a kalibrálót is ki tudom rakni hamar(holnapra) 5-re.
    Aztán álcázó 2-t maxra és úgy fejvadász 1-2.
    Mivel még a lonokat lövöm az uri miatt,erre a variálásra gondoltam.
    Na szóval szeretnék véleményt kérni mielőtt marhaságot csinálok.
    Köszi
     
  16. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Burkolatszakértő I és II-t véleményem szerint hiba kihagyni, rengeteg segít +50k életerő. Természetesen a pajzs szakértő 5 is fontos. Aztán rakhatod az álcázót is maxra, ha jól tudom szükséges is a Burkolat szaki II-höz. Aztán kalibráló fullra, amit tudsz, azt meg rakhatsz a fejvadászra. (EGYÉNI VÉLEMÉNY!)
     
  17. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Ha jól értelmezem akkor így csinálod: burkolat 1 2/2, mérnök 1/5, pajzsenergia mestere 5/5, álcázó 1 2/2, burkolat 2 3/3 pajzserősítő 5/5, kalibráló 5/5 Ha így gondolod akkor teljesen jó.
    Ui: László, ha burkolatszakértőket kihagyná akkor ki sem tudná rakni a pajzserősítő szakértőt, ebből következik hogy az összes többi fontos képességet sem...
     
    hexenke kedveli ezt.
  18. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Szia.

    Igen,erre gondoltam,mert ez az átalakítás 1-2 napon belül megvan(kalibráló után pedig az álcázó 2-őt vissza maxra).
    Mindenképp gyorsítani akarom az npc-k kilövését,hogy haladjak.
    Mivel eic-s vagyok,ezért ajánlatos hamar leszedni a lonokat ha nem vagyok kapuközelben,mert 2-7-en úgy bújnak elő az ellenek mint erdőben a gomba eső után:)
    Köszi a tanácsot
     
  19. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Üdv mindenkinek!

    A kérdésem a P.E.T. berendezéséhez kapcsolódna.
    Úgy döntöttem nemrég, hogy megveszem, de felszerelni akkoriban nem volt elegendő uridiumom. Mostmár eljutottam arra a szintre, hogy fel szeretném szerelni normálisan, hogy legyen valami haszna is, ne csak egye az üzemanyagot.
    Jelenleg 4es szintű, 64.000 tapasztalati pont kell neki az 5-ös szinthez. Véleményeket kérnék, hogy megéri-e vásárolni bele 2es szintű dolgokat, vagy várjam meg, amíg elér a 8as szintet, és utána vegyek 3as szintűeket?
    Gondolom, az első kérdésre bármi lehet a válasz, de a felszerelések sorrendje nem változik. Szóval, erre is kíváncsi lennék, hogy először, másodszor, és harmadszor mit ajánlotok a P.E.T.-be? Berendezés és Protokoll egyaránt érdekel, tehát ha szerintetek elsőnek egy Protokollt éri meg, aztán egy robbantót mondjuk, akkor így írjátok.
    Lehetőleg a tapasztaltabb P.E.T. gazdákat kérdezném.
    Előre is köszönöm.

    Üdv
     
  20. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Attól függ mire használnád a PET-et
    -Npc-zés
    -Pallázás
    -Kereskedés

    Én szinte csak a pallázásra hasznáéom, mondjuk arra sokat így én azonnal megvettem bele a radar protokollt meg a gyűjtőt.De mivel főleg erre kellett lézer és pajzs helyet nem tettem bele kezdetben.