Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Ahogy én tudom hajóba küldeni nem lehet,a promifinomitó 100%-ig kihasználja a xenomodult,igy amit termel azt promira azonnal elis használja.
     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kösz,utólag én is ilyesmire emlékeztem.....bárakkor lehetne a beállitás is olyan,hogy pl a xenomit sora szürke,és nem lehet beírni számot,vagy ilyesmi...mindegy,megoldom másként......bár nem túl haladós,liciten 10-esével adja,gg sem ad túl sokat és próbáltam dobozolni,az sem adott csak elenyésző mennyiséget...bár mennyit adna,mikor 10 dobozból 6-7 kreditet ad:)
     
  3. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    A xenot azonnal felzabálja a laborban a promi. Így nem is tudsz küldeni a hajóra! Ha megnézed , nincs is xenód a laborban ! Ahhoz hogy a hajóra tudj küldeni xenomitot minden termelést ill promi előállítást le kell kapcsolnod.
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) bemásolta a hajóban levő nyersiket, de ne dőlj be neki, mert ez csak akkor lehet ha csak küldi a sepit ,s nem használ. A napi 9079 db-ból ennyi nem lehet ha folyamatosan játszik és használ! Vagy kihasznál valamilyen bugot! A labor 20-s szinten 415db-t termel!

     
  4. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nem kell kihasználni semmilyen bugot,csak simán nem használod semmire a xenot.
    Event dobozok ontják főleg ha van duplázó,ládák sem sajnálják.
    Nyersit nem nemesítek promira,nem használok célzó cpu-t,így nekem is van bőven. :)
     
  5. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Enegy bejegyzését olvasd , ill a fotót nézd amit bemásolt! Annyi sepi nem lehet a lézeren! Ha naponta 1 órát játszól!
     
  6. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Nekem pl több is volt már lézeren,pedig napi 6-8 orát játszok.Egyszerüen nem kell lordikázni és saimonozni,akkor nem fogy gyorsan. Pl a lon sepizett x2-vel alig használ lézert,igy napi josokat kilöhetsz kevés sepivel....
     
  7. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Nem használtam semmilyen bugot,január óta gyűjtöm a sepromot,npc-t csak ice meteort lövök ha van,meg naponta kb 5 cubit.Kaput csak akkor viszek ki ha dupla gg nap van,vadászni pedig nem szoktam mivel a klánomnak a szerver 90%-a szövetséges ;).
    Igy nem nagyon fogy a seprom,ami most hitacnál jól fog jönni :D.
     
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kedves Grand,áruld már el azt meg hogy csinálod? Mert ugye ha jól értem,akkor csak a Prometid-Duranium szintig nemesited,mert addig nem használ Xenomitot,de abból csak a Prometidet tudod hasnzálni,az is csak 15% ot ad,de így nagyon gyorsan betelik a raktár. Az sem megoldás,ha nem veszed fel az NPC után a dobozt amit ad,mert amikor lelövöd,már kapsz,minél nagyobb az NPC anál többet.....
     
  9. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nagyon ritkán veszek fel npc nyersit,azon egyszerű oknál fogva hogy nincs rá égető szükségem.
    Amit a hajóval felveszek azt valóban csak prometid-duranium szintig nemesítem,csak hogy legyen hely a raktérben.
    Én csak promit és sepromot használok.Többi eladás.
    Labor automatikusan ellátja a promifinomítót a nulla jelölés ellenére,ez már olyan régi mint az hogy hajóból nem tudsz laborba küldeni.
    Így a felszedett xenomit megmarad a hajóban,és mivel semmire nem használom,gyűlik.
    [​IMG]
     
    Lanselott és $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  10. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,értem,akkor automatkis nyersanyagnemesités a titok,nemrégen egy másik írásban az állítólagos hozzáértők azt írták,azt ki kell kapcsolni.......Na itt a tanulság,mennyire kell itt komolyan venni egyesek írását.....Tanulság levonva:)
     
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ez nem igaz,hogy nincs az űrlaborral valami gubanc,csak hallgatnak,már a küldés sem működik a hajóba :-( Teljesen leüritem a rakteret,és lehetne küldenem több ezret,de még az 500 nál is azt írja ki,hogy nincs elég raktér:-( Kezd elegem lenni......
     
  12. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Lanselott.
    Hajó váltás után, mindig ezt csinálja... küldés elött frissítsd a labor oldalát.
    Mert nem érzékeli a felszereléseket , re.. után menni fog! ( sokszor jártam már én is így. )
     
  13. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Köszönöm a tippet,de NEM váltottam hajót,és frissitve van a labor oldala többször is.....sajnos nálam ezt csinálja sok -sok hete,irtam suportra is,de ott elütöttek,azzal,hogy ez az itteni adminok,modik hatásköre,azok meg le se ......ják....Pedig scak annyit kérdeztem a suporttól,hogy mondjon igent vagy nem -et ,hogy regisztált e ilyen hiba.....mert nálam már mindent töröltem,frissitettem,és mégsem jó.....
     
  14. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Nagyon sajnálom, több ötletem nincs... nekem ugyan ezt csinálta sokszor!
    De ha frissítettem, ill ki be léptem a játékba.. akkor engedte küldeni a nyersit.
    Remélem rendbe jön nálad is!!! :oops:o_O
     
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Köszönöm jószándékod :p
     
  16. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Nálam az zöldládából kapott RES-BO1 (nyersi) booster okozza, azt a 25%-t frissítés után lehet üríteni. S máris fogadja a raktér maxot.
    Grand fotójával sincs valami rendben. Nem véletlen van kitakarva a lézeren lévő mennyiség. egyébként nem igaz az hogy a napi 5 cub nem fogyaszt lézert! X3-al is 5-6 lövés a lin. Én is 4-5-n gyűjtöm a xenot, vadászatkor 1v1-ben használom a cpu-t s így sok kell. a gyors-bomba is sokat fogyaszt. A nemesítést nem érdemes kikapcsolni mert a promi többet ér eladva. Én csak sepit használok. A rakétát a kapukból kapott sepiveltöltöm, a lézert a raktárból, ami 20-s szinten 9079-t termel naponta (ez a max!), ezt egy hosszú napon , hétvégén el is használom. A kapura csak promi megy mert az hamar lemegy.
    Prometium:
    19,970,432
    19,974,063
    Endurium:
    19,970,432
    19,974,063
    Terbium:
    19,970,432
    19,974,063
    Prometid:
    998,695
    998,703
    Duranium:
    998,703
    998,703
    Xenomit:
    0
    99,870
    Promerium:
    99,870
    99,870
    Seprom:
    9,079
    9,079

    Alapmodul


    20

    415

    Szolármodul


    20

    4166 / 4350

    Raktármodul


    20

    415

    Transzportmodul


    1

    16

    Xenomodul


    20

    415

    Prometiumgyűjtő


    20

    415

    Enduriumgyűjtő


    20

    415

    Terbiumgyűjtő


    20

    415

    Prometidfinomító


    20

    415

    100%

    Duraniumfinomító


    20

    415

    100%

    Promeriumfinomító


    20

    415

    100%

    Sepromfinomító


    20

    415
     
  17. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Nem lon -t akartál írni ugye? Nem lordakiázom , nem saimonozok. Kb egy éve nem jártam a régi térképeken.
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Promerium:
    99,870
    99,870
    Seprom:
    9,079
    9,079
    Deder,tudom mennyit kellene termelnie,és igen elméletben ezt is írja ki,de amikor megnézem a raktármodult,akkor azt írja ki,hogy az elejétől egészen a promeriumig,minden fullon van,20 as szinten. És a promerium az maponta valami okból kb 850 termelődik,seprom pedig még kevesebb,az siralmas.....így is napokat kellett várnom,hogy pár ezret tudjak küldeni a hajóba,de most még küldeni sem engedi....küldhetnék kb 4000.erre jó esetben enged 1400-at,de volt mikor csak 500-at. megpróbáltam,4000 ről vettem le 100-asával,mindig azt írta ki nincs elég raktér,érdekelt hol lesz ahol átengedi.
    Nyersanyag boosterem van,de nem dobozból,hanem licitről amit ott vettem,az is lehet gond?
     
  19. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    De,lont akartam.
     
  20. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Célzó cpu csak JPA esetében volt használva.
    Garanciát nem látok arra,hogy az full álcás képpont nem üti-e ki.Mint mikor a rakétaprecnél kiírja hogy mellé.
    Auto nemesítés már régóta ki van kapcsolva.Promi meghajtóra,sepi pajzsra,épp elég időre hogy ne kelljen naponta izgulni hogy mikor fogy le.
    Rakétára sepi,lézerre seprom(kapuban ha lefogy akkor promi,csak extrém esetben prometid).
    Rakomány megjelenítés bekapcsolása szinte csak vadászatkor,csurran cseppen promi sepi,mindig van valami zöldfülű akinél akad.
    Az rögtön fejlesztésre.
    Fiatal koromban számtalanszor pukkantam a nemesítgetés alatt,most én vagyok a másik oldalon.
    Mindig nemesítgetek,megy az idő,ha pettel adom el az zabál(és van 3-as eladóm hozzá),bázisra rohangálni,na ja.
    Ha van GG-re akció akkor sokat kapuzok abból jön kredit,vagy csak npc-zek abból is esik.
    Nincs sok minden amire kell a kredit,megosztókból is most 6 napra vagyok tárazva.
     
    Lanselott kedveli ezt.