Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Én 25 kp-nál raktam újra mert a gyűjtögető oldalt választottam . Akkor még nem voltam prémis s azt gondóltam az a jobb út. keserves volt ujjra rakni! Nem megy ugyanis 1-ről a 2-re.
     
  2. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Oks.. akkor nem tudok segíteni.. kérdezz egy admint. :)
     
  3. levkeXX

    levkeXX Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem ,hogy az apis napon elvileg 25%olcsóbb ez a drón ez azt jelentené ,hogy a maximális kedvezmény 55%rá ?(prém 5%,kedvezmény 25%,apis nap 25%)
     
  4. Logen19970906

    Logen19970906 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok várhatóan mikor lesz Hitac sorsolás? Ha esetleg még nem volt!
     
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Még nem volt a minap írták,hogy kb egy hónap,és a modik kiírják itt fórumon,ha lesz:)
     
  6. Logen19970906

    Logen19970906 Utánpótlás-írogató

    :DDD Nem sietik el !Csak hát várja az ember mivel az eventnél az van írva hogy event utáni következő hét !
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,nem állitom,hogy matekzseni lennék,de tudja valaki a szerver melyik számrendszerben dolgozik? Hogy tudok dobozduplázóval pl 3 javitási utalványt kapni.....másfél volt benne?:) Vagy 7 aknát,51 rakétát:) Nekünk anno azt tanitották,bármilyen egész számot ha szorzok kettővel,annak páros a vége:)
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    És PVP térképen 5 MCB-25 lőszert doboz duplával és full hasznosító protokollal? Ott mennyi az alap? :)
     
  9. kalibráló

    kalibráló Utánpótlás-írogató

    Ez nem egy egyszerű számítás, itt vektorokról, skalárral való szorzásról, mátrixokról van szó. Gondolom ráadásul 3d-ben játszol, tehát ez esetben az a vektor 3 elemű, más szóval 3- dimenziós, a b vektor pedig lehet bármennyi dimenziós is. És hát ugye csak azonos dimenziójú vektorok skaláris szorzatát értelmezzük. Két vektor skaláris szorzatán egy skalár számot kapunk. Az skaláris szorzatot tehát úgy kapjuk, hogy az azonos indexű vektorelemeket összeszorozzuk és a szorzatokat összeadjuk. Az a és b vektorok merőlegesek egymásra (ortogonálisak), ha a skaláris szorzatuk zérus, azaz a ab=0. Javaslom ellenőrizd ezt az állítást két R 2 -beli vektor esetében. És ne feledkezzünk meg a mátrixokról sem. A mátrix felfogható úgy is, mint m darab egymás alá írt n-dimenziós vektor összessége, de úgy is felfogható, mint n darab egymás mellé írt m-dimenziós vektor összessége, azaz az A mátrix i-edik sorvektorát (a (i) vektort) skalárisan megszorozzuk a B mátrix j edik oszlopvektorával (bj vektorral), akkor az eredménymátrix i-edik sorának j-edik elemét kapjuk. Nekem kijött.:)
     
  10. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Nem igazán helyes a számításod szerintem. A hajója ugye lebeg amikor a dobozt felveszi így bejön a rezgés egy mozgásegyenlete. Ez egy közönséges, inhomogén differenciálegyenlet lesz. A gerjesztés tehát a jobb oldal a sötét anyag egyenetlenségéből fakad. Így ez egy sinusos gerjesztés lesz. A megoldás ekkor e-ados formában fog kijönni. Viszont figyelni kell arra, hogy ebben az esetben rezonancia alakulhat ki, ha a gerjesztés a hajó sajátfrekvenciájával történik. A sajátfrekvencia ugye a homogén rész mátrixos formájának a sajátértéke lesz, a hajó elmozdulása pedig a sajátértékekhez tartozó sajátvektorok. Persze az értelmezett tartományon. Ezek figyelembe vételével újra kellene számolni.
     
    kalibráló kedveli ezt.
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Basszus,már bocs fizikus vagy? Anno tanultuk a Shrödinger egyenletet is,de majdnem elvesztettem a fonalat:) Ja és nem 3D ben játszok,nekem jobb a hagyományos......3D nagyon lefogná a gépet,és vizuális efekten kivül az ég világon semmit nem ad:) A hullámzó stb drónok nélkül egészen jól eléldegélek:)
     
    kalibráló kedveli ezt.
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Mint lentebb kifejtették,a vektorok az okai,bár érdekes a vektorok lefelé kerekitenek :)
     
  13. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Csak egy megjegyzés: Ha jól tudom 3D-re lett optimalizálva a mostani Darkorbit így bármilyen meglepő a 3D kevésbé terheli a géped.
     
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Az elképzelhető,de ahhoz kellene egy újabb grafikus kártya,ami a pénztárcámat terhelné :) Vinné ez is ami van 3D ben,de ha bekapcsolom,kiírja,nem optimálisak a beállitásaim,vagyis sok neki. Az új grafikushoz már kellene nagyobb táp is,stb....jó ez így egyenlőre:)
     
  15. hamiskakiller67

    hamiskakiller67 Utánpótlás-írogató

    14.09.2016 - 12:26[​IMG]Nyeremény a Hitac-hold sorsolásról: 100000 uridium
     
  16. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Ja semmi, akkor nem okoskodok. XD
    Ezt most csak így random ideírtad?
     
  17. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Üdv fórumozók. Még nem írtam ide,ez az első alkalom. De kisebb hajó után,sikerült venni egy nagyobbat....itt jelentkezett a probléma,amit nem találtam egy leírásban sem,hogyan lehetne megoldani. A kisebb hajóbaj volt LF3 és BO-2 pajzsgenerátor is.....Tudom,mivel nem ugyanannyi a hely,nem lehet direktben átküldeni. Ezért kipakoltam az eszköztára,és úgy próbáltam meg átrakni,de.....az eszköztárban ott vannak,de az új hajót ha aktivizálom,ott nem látszanak! Megtudja mondani valaki,mit csinálok rosszul?
     
  18. 11kong11

    11kong11 Fórum-zöldfülű

    Hogy lehet képeségpontot szerezni?aktudja azkére
     
  19. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

  20. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

    Javaslom, pakold be az új hajóba a cuccokat, és látszani fog. :)