Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Mint a leírásban is áll,amikor a régi hajóból kipakoltam,aktivizáltam az új hajóm,akkor nem is látszottak......vagyis nem tudtam bepakolni,pont ez volt a gond,de azóta megoldottam :)
     
    Csöpi02 kedveli ezt.
  2. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

    Oké, rendben. Értem én, hogy cső, de ki fúrta ki? :) Bocsi, nem olvastam el figyelmesen a problémádat, viszont örülök, hogy sikerült megoldani. :)
     
    rozsdásszög kedveli ezt.
  3. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    egy kérdésem lenne miért kell egy EIC megbizosnak lelöni npcről? mire jóez neki? nem is löttem meg nem is szoltam hozzá és még is leszedet mai nap 2-7-en egy a rosz klán tagja ceasar ? miért kellet ez neki meg mondaná valaki miért sajátot lö mikor van ellen is? meg azt miért csinálják az hogy 2en sajátböl ellönek 1 lövésnyire és hirtelen 1 ellen megbizos ugyan az a klános hajo meg jelenik és leszed? miért kell egyklán nélkülit saját megbizonak löni állandóan nem csak övüké a map
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Negatív becsületpontot kap érted, ha tartósan folytatja, célkereszt rangot kap, és akkor mindenki lőheti. Ez a rendszer. De ahhoz le kell lőnie egy párszor (13-16x kb).

    A klánrendszer alapjába véve nem egyezik a játék alapgondolatával. De ha ilyen módon lelőnek, de igen, övék a térkép. Keress máshol npc-t. Majd ha megerősödsz, lelövöd őket.
     
  5. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    ezek szerint az ilyenek mindent meg engedhetnek maguknak? de így hogy akár melyik mapra megyek mindig találkozok ilyennel fökép ebböl a klánbol és kezd idegesiteni nagyon hogy normálisan npc-s küldiket nem tudom meg csinálni egy huzatra
    akkor szerinted hogyan erösödjek tuom másik modja ha rendelek az szép és jó de nem vagyok uj gazdag anyuci apuci nyálas hisztis kisgyereke hogy adjon neki pénzt én családomat is eltartom a pénzemböl de a hobbimra mindig van vala mennyi meg nem sírás rivás van ebből mert ö baja ha minusz kap értem nem tud érdekelni de csak ugy lelöni npcröl kicsit bosszantó
     
  6. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Egy tipp,fejleszd az Űrlabort,ha kiépited kb a 10 es szintre,akkor már tudsz napi szinten küldeni a hajóba nyersanyagot,amit ha eladsz az érte kapott kreditért licitről szinte bármit el tudsz hozni,amivel egy kisebb hajó nagyot fejlődhet. És ha ezek a dolgok megvannak,akkor már nem tudnak csak úgy kilőni.....jó,tudom ehhez meg kell magad húzni pár hétig-hónapig,attól függően miket kell még megvenned,de egy út,amin el lehet indulni....Ehhez nem kell Uridiumot venned,a kis NPC kből össze tudsz szedni annyi kreditet ami a fejelsztéshez kell,meg dobozok is szinte csak kreditet adnak manapság...Kreditért tudsz venni az üzletben drónokat,liciten raktér bővitőt,helyet az extráknak,labor cpu-t,ugrás cpu-t ,pajzsgenerátort,LF 3 lézert sokmindent...sőt akár nagyobb hajót is....
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  7. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    De, az enyimé a map!
    Amúgy szokj hozzá, hogy nem a megbízó a legfontosabb kötelék a játékosok között!
     
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Pontosan. Érdemes megfogadni a tanácsot, nagyon hasznos. Plusz nemsokára jön egy az lf-3-mal nagyjából egyerős új lézer, ami 300k kredit lesz a boltban. Talán olcsóbb mint az lf-3 liciten.
    Másik topicban nem te voltál a szerverösszevonás - túl sok játékos egy térképen - ellen? Azért ez így elég erős kijelentés. Ne legyen túl sok, az neked nem jó, de ha ő neki ez se jó, szokjon hozzá.

    De erre is van megoldás: ha elértél egy szintet, nagy eséllyel be tudsz jutni egy - az általad (OMEN) említett - klánnal mnt-s vagy szövis klánba, és máris nem lő.
     
  9. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    minden maxon van a laborban hajoim is maxon fel szerelve lf3al meg 1 aegisem nem sokám full lf4 lesz llvl16on de így alighaladok ha sajátokszednek le állandoan npcröl régen azért léptem ki a elözö klánbol mert nem lehetet meg moccani a waroktol nem tudtam fejlödni sem és a sok wart untamm meg azért vagyok klán nélkül meg ahogy észre vettem páran klánon belöl is lövik egymást na abbol meg pláne nem kérek
     
  10. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    Hello!
    Nem tudja valaki mik a következő event tervek??
     
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    helowen,ha minden igaz a hónap 17 -én kezdődik.
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Már bocs,de akkor meg nem teljesen tiszta nekem a kép,ha majdnem full LF -4 es vagy 16 -os szintű + állításod szerint a hajód maxon felszerelve,akkor ki az aki téged csak úgy lelő NPC ről,max valami fullos,mert a többit te lőnéd le......Lehet csak nekem,de nem kerek így a történet....
     
  13. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    nálam joval fullosab full havoc os citromsárga goli dizis rosz klános ceasar mai nap reggel ahogy az elsö hszben is írtam és ilyenek találnak meg általában amugy annyiban igazadvan hogy velem egszintüekkel könnyen kiállok 1v1be de nem a top20 játékosokbol valo hajoval mert azokhozképest én egy kilövésre valo hajo vagyok mert még nem tudom velök fel venni a versenyt se dmgben se lvl16-os lf4ekben sem
     
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Persze értem,ismerem a fullosokat-pontosabban találkoztam már párral,ők nálam az a kategória akinek már vissza se lövök néha,mert kár az elit lőszerért,úgysem tudok neki érdemben ártani :) Legyen jó napja hogy kilőtt,és menjen tovább.....Mindössze azt nem értettem,hogy az első hozzászólásod alapján mindenki azt hitte pl Liberátorral lőnek ki,arra működött volna amit javasoltam. Erre a sok Uridium a megoldás(több milliós nagyságrendben ),más semmi-legalábbis rövidtávon:)
     
  15. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    hát ja ezért lövöm az npcéket meg rendelni is fogok helixkor vagy mhhkor amelyikre össze jön az idöpont hogy fent leszek játékban mert más nem nagyon lehetséges ahogy észre vettem mert ha az ember nem rendel valamenyit akkor annyira lemarad hogy az csak npcékböl kegyetlen hosszu idöbe tellik olyan szintre felhuzni magátarra szintre mint egy fullos
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ne urit vegyél. Prémium, kedvezmény csomag, dobozdupla. Petbe dobozszedő, hajóba álca. PvP-n egyebek nélkül olyan 10k körül összejöhet óránként + egy rakat extra energia. Sokkal olcsóbb lesz minden, könnyebb fejlődni. Míg ha csak urit veszel, 1-2 cuccot megveszel a hajóba, de ugyanúgy szenvedni fogsz utána.

    Nekem is sántít kicsit, de ismerek már egy ilyen embert, úgyhogy nem vagyok rajta annyira fennakadva.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  17. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Te szoktál mindig EMP-zni meg instant shieldezni, hogy beérj a portba 2-7-en még ha anélkül is menne? XD
    Gyorsabban haladnál ha nem használnál el ennyi dolgot. :)
     
  18. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    igen én öszintén mondom 2.5 honapja kezdtem ujra a játékot mert van 4 év ki hagyásom meg mielött abba hagytam 4 éve a do-t elötte lévő honapban a maradék urit empre meg ishra költöttem igy van mind a 2öböl böven mindegyikböl van még kb 1500 darab körül és az nem kerül egyenlöre uriba ha simán beérnék emp meg ish nélkül akkor a full meghajtos promizott aegisemet a golik miért hagyják le állandóan? moly dron formában ráadásul? nem is kerék dron formát használnak a fullosok ha nem nagy részük moly dron formát engem meg gyémánt dron formában full meghajtos hajomat simán lehagyják azért vvagyok kénytelen használni empet meg ish-t
     
  19. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    igen én öszintén mondom 2.5 honapja kezdtem ujra a játékot mert van 4 év ki hagyásom meg mielött abba hagytam 4 éve a do-t elötte lévő honapban a maradék urit empre meg ishra költöttem igy van mind a 2öböl böven mindegyikböl van még kb 1500 darab körül és az nem kerül egyenlöre uriba ha simán beérnék emp meg ish nélkül akkor a full meghajtos promizott aegisemet a golik miért hagyják le állandóan? moly dron formában ráadásul? nem is kerék dron formát használnak a fullosok ha nem nagy részük moly dron formát engem meg gyémánt dron formában full meghajtos hajomat simán lehagyják azért vvagyok kénytelen használni empet meg ish-t
     
  20. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Az istenért sem szivesen szolok bele,de nem te vagy véletlen Arnold52 is? Totál ugy irsz mint ö...