Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    nem én vagyok evvel a nével kezdtem mikor beindult a magyar1 szerver és azota nem is változtattam nevet meg nem is fogok nevet változtatni senki kedvéért sem
     
  2. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    A goli ugyanolyan gyors mint az aegis. Amúgy meg a Tartarusom mindenkit lehagy. XD

    Egyébként Úr Isten mennyi urit elkölthettél anno 1500 EMP-re! XD
     
  3. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    sokat farmoltam akkor meg jött hozzá rendelés is egy kevés mert akkor vettem meg az aegisemet is és vasárnap mhhkor akoriban küdtem pár sms-t és így lett annyi emp meg ish
     
  4. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Jobb helyeken ennyi Uridium árából lehet venni egy használt Suzukit:p
     
  5. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    köszi a bokot nem sok volt az sms 4 sms akkoriban volt 3000 ft
     
  6. Hát sziasztok! Hello DO :)
    Nos az emlitett fejvadász igen csak tudja hol vannak a kiskapuk a kliensben. Érdekesség képp 2 millió pajzsot 4 mp alatt szed le...
    Ez nem tiszta játék, ugymond gyorshalál.
    Véleményem szerint kicsit el lett rontva ez az egész HP/Pajzs ill DMG arány. Egyes játékosok átlőnek úgy a pajzson, hogy megmarad a pajzs 3/4-e HP meg 0. Hát hogy ??És ilyen gyorsan? A probléma magával az idővel van . 3 másodpercért fejlesztesz hosszú hónapokat. Azután látod hopp ez ide kevés volt . Ilyenkor elgondolkodik az ember. Hogy is csinálja számolgat kérdez,tesztel újraszámol és nem tudja felvenni a versenyt. Még 3 mp erejéig sem!!! Mert kijelölni sem tudod....
    Hát ez igy ebben a formában bosszantó és élménytelen játékot eredményez. Ezért lövöm "CSAK" az NPC ket.Ha tudom.(plusz kapuk)
    Omen sok sikert a megvilágosodádhoz :)
    Egy fullos aki nem tudja Lordakiát RSB vel vagy x4 el lője... :D:D
    SYS voltam ...
     
    Lanselott kedveli ezt.
  7. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló


    köszike meg lesz látod én is ezért csak npcket lövök meg farmolom az urit belölük hogy tudjak fejleszteni és 4 év kihagyásomat valahogy behozzzam hogy a velem egy szintü hajokkal legalább fel tudjam venni a 1v1 harcot vagy a 2v1ben is valamennyire helyt álljak
     
  8. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló

    08.10.2016 - 15:42
    [​IMG]Megsemmisítettél egy Ice Meteoroid űrlényt.
    [​IMG]
    08.10.2016 - 15:42[​IMG]˜”°º•»Tissy«º°”˜ (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.

    most mire jó ez neki???? saját meg bizo lelö mert nem löheti senki mász az ice meteoridot csak ök a avcival vagy mi a turo????? mit képzelenek az ilyen idioták magukrol he???? hogy lehetnek ennyire beképzeltek?
    meg látszik hogy avcinak a bábjai a szövetséges klánok ha nem lenne az avcikész hulladékok lennének
     
  9. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    A legtöbb szerveren vannak domináló klánok.3 dolgot tehetsz ha érvényesülni akarsz:
    Szövetséget kötsz azokkal a klánokkal akik ellenük vannak és együtt lövitek őket.(Ha saját klánod van)
    Belépsz egy klánba akik ellenük vannak.
    Belépsz melléjük.
     
  10. .O.M.E.N.

    .O.M.E.N. Járnitanuló



    nem leszek senki talpnyaloja ha itt ilyenek akkor mennyire idioták a valo életben he???
     
  11. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    A boosterek most valos,vagy játék idöben ketyegnek? Én ugy látom egyszer igy,egyszer ugy....vagy csak nem figyelelm...
     
  12. BónBréker

    BónBréker Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy mire kéne költenem 800k urit? 17. Szintü vagyok, 8 iris full lf3 ill. Bo2, 6 aranykarika, 25 képpont vastagra és pajzsra. Rang: Fötörzs. Hajók:Tartarus, Spectrum, Lighting, pusat, vanquisher, aegis, spear, venom, senti + licitesek. Drònformik: Sziv, Gyemant, Moly, Furo, Gyuru, Kerek. 2013ban kezdtem, 600órát játszottam kb. De ùgy érzem hogy nagyon lassan fejlödök. Szinte amit eddig elért azt is pénzel. Uri farmoláshoz nem tudom mit kéne csináljak Cubin kivül. Kb 5k-t sebzek x1el ami elég kevés. A mostani 800k-t gondoltam kulcsokra költöm leárazáskor+veszek mellé egy kedvezményest, így 750uriért tudom venni darabját, így 1000+ot tudnék venni és zeus napon probálkoznák az apis/zeus összeszedésével, nem tudom lehetséges e legalább az apist. Szerintetek jó ötlet erre költeni? Ill. Mit javasoltok a hatékonyabb fejlödésre, sebzésnövelsre?
     
  13. -ZЄЯ؆ĦUΝ†-

    -ZЄЯ؆ĦUΝ†- Aktív író

    zeta
     
  14. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Szia! Zeus napon bőségesen szokta adni az apis részt, szóval jó esély van rá hogy összejön
     
  15. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Sziasztok!


    Nagy nehezen kiraktam a Kappa kaput és már le is daráltam..!

    Kérdésem az, hogy:

    - Miért nem működött az automatikus nyersanyagnemesítésem (prémium tag vagyok és működnie kellett volna..)?

    - Kronos kapuhoz ma a duplázó napon miért csak 1 részt kaptam?

    Üdv: SPILLER2
     
  16. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia,

    A beállításoknál be kell kapcsolni az automatikus nemesítést, illetve csak akkor tud nemesíteni, ha a van mindkettő alapanyagod, ami kell a nemesítéshez. Szokott olyan lenni, hogy sok x alapanyag van a zsákmánydobozba és azzal már tele lesz a raktár, ezért nem tudja felvenni a másik nyersanyagot, ami kellene a nemesítéshez.
    De szerintem ne nemesítsd automatikusan, mert elfogy a xenomit, ami a későbbi harcoknál jól jön, mert abból lehet gyorsbombázni és instant pajzsozni, illetve a célzó CPU is azzal működik, bár azt csak nagyon fontos 1v1-nél szoktam bekapcsolni, mert zabálja a nyersanyagot :D Illetve, maximum überezés közbe kapcsold be, mert ott kb visszajön a xenomit.

    Kronos dupla napon fejezted be a kaput? Elképzelhető, hogy volt 1 részed már, és mivel a kappából csak 2 kell, ezért csak 1-et adott.

    Üdv,
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  17. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Szia! :)

    Már rájöttem! :D

    Véletlenül ki vettem a pipát (amúgy már nem először csinálom..) a "Nyersanyagok automatikus nemesítése" opcióból..!

    Valószínű, hogy akkor, amikor a Zöld zsákmánykulcs vásárlást inaktiváltam/aktiváltam..!

    Nem mindíg van ez utóbbi bekapcsolva és ha nem akarom, hogy véletlenül zöld zsákmánydobozt vegyek, akkor ki szoktam venni a pipát!

    Mindegy, megoldottam! :)

    Addig is a játék alatt manuálisan nemesítettem, nem volt gond, csak furcsáltam, mert ha kilövök egy NPC-t, a nyersanyagot minden esetben be szoktam gyűjteni és most hirtelen gyorsan tele lett a tároló.

    Kár, hogy két hullám között ez nem jutott eszembe, hogy ránézzek a beállításokra, de sajnos bosszantott az, hogy majd 5000 extra energiát pazaroltam el a Kappa kapura (pedig ezt sem először csináltam már és sokkal kevesebből is ki tudtam volna hozni...)!

    Ami a xenomitot illeti...

    Van cirka 40 ezer egység a raktáramban, úgyhogy nem félek attól, hogy elfogy..! A GG kapu részeknél is mindíg kapok eleget!

    A gyorsbombát kivettem a hajó extrái közzül, mert sok hasznát nem vettem!
    Az instant pajzsot viszont meghagytam és a gyors bomba helyett inkább az EMP-t használom ( ha muszály..)!
    Ebből is van cirka 850 darab raktáron amit különböző zsákmánykulcsok kibontásánál szereztem.
    Célzó CPU-t meg nem használok (már bele sem férne az amúgy 12 rekeszes extrák közzé..)!
    Egyedül a rakéta precíziót szoktam néha használni (ebből is van raktáron 80 darab legyártva..)!

    Nem tudom, mit jelent az, hogy "überelés" (beszélek németül egy kicsit, lévén idekint élek és tudom, mi a jelentése), de ez estben nem tudom, hogy mire érted?

    Ha már ilyen jól el társalgunk, lenne még egy kérdésem!

    Leszedtem már egy pár hajót, aki megpróbált nekem esni (házhoz jött a pofonért..), de most komolyan.., azért a csipetnyi tapasztalt és becsület pontért érdemes vadászgatni..? :)

    Ezért járnak a három megbízó egyes harcosai vadászni..? Ez most komoly..? :D

    Ha egy nagyobb NPC-t le lövök, legalább a tapasztalt és becsület pont mellé még ad kreditet meg némi uridiumot is...!
    Jobban megéri rájuk vadászni szerintem..!
    Persze..., ha valaki megtámad, meg próbálom magam megvédeni, de harcot soha nem kezdeményezek ha nem muszáj!

    Klán tag nem vagyok (voltam már ca. 12 óra hosszán keresztül, de ahogy elolvastam a klán szabályzatot, azonnal ki is léptem), talán a klán tagok több mindent kapnak?
    Ha igen, kitől és miben testesül ez meg?


    Köszi a választ! :)
     
  18. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    A vadászat ilyen szempontból nem éri meg, de én 1000x jobban élvezem, mint a NPC-zést.

    Semmilyen alap bónuszt nem kapnak a klántagok, de van:
    • Klán adó, amibe mindenki ad kreditet és később kilehet utalni embereknek, bár manapság nagyon olcsó a licit, ezért már nincs értelme nagyobb hajóknak.
    • Klánbázisokat tudtok építeni, ami tapasztalat, becsület boostert is adhat és azon a térképen egy biztos pont, ahol biztonságban érezheted magad.
    • Néha klánoknak szóló eventek is vannak.
    • Illetve személy szerint a legnagyobb előny a társaság. Ha egy jó társasággal kell játszani, akkor annál nincs jobb bónusz.
     
  19. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Kyrus válaszát egészítem ki. Az "überelés " a 4-5-n az über npc-ket lövöd.
    Vadászni én sem szeretek , legtöbbször csak (!) a küldiket teljesítem , mert sok küldim van ellenséges hajóra.
    addig amíg nem teszik helyre az R-zonát addig oda nem megyek , pedig rengeteg küldi van oda is. Így kénytelen vagyok M1-s "kicsiket " lőni, mert ugye nem akarok "házhoz menni egy pofonért". :)
    Minden küldiért 100 pont jár , lelőt hajó után becspont /100 , a tp pedig /100000, de ugyan ez az npc lövésnél is.
    Ne menjünk bele hogy melyik éri meg jobban a becs pont szerzésekor az npc vagy egy hajó. Ezt tárgyilagosan lehet összehasonlítani, minden relatív. Egy jó harcért érdemes megrázni a pofonfát még ha fáj is! Erről szól a játék!
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  20. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Köszi a választ! :)

    Maradok inkább egyedül..!