Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Köszönöm neked is a választ, ami nagyrészt engem igazol.

    A 4-5-ös térképről jut eszembe..!
    Jártam már ott, jó nagy terület de ott is jelen vannak a "sunyi vadászok" akik álcából támadnak, általáben akkor, amikor már meg vagy gyengülve..!
    Nem éri meg (a GG kapuba ugyan ezt meg tudod csinálni, de nem fognak meg lepni nem kívánatos játékosok)!
     
  2. halal.laco

    halal.laco Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    A problémám a következő:
    Az űrlaboromat nem tudom fejleszteni, mert a Prometiumgyűjtő nem dolgozik...ki-be kapcsoltam, raktam plusz termelő százalékot hozzá...stb, de semmi, nullán van a darabszámom! Az Endurium és Terbium szépen gyarapodik eközben, a raktár méretét nézve a többi nyersi fullon van...
    Mi ilyenkor a teendő!?
    Írtam a supportnak, annyi válasz jött, hogy itt érdeklődjek...:/
    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Üdv!
     
  3. Sörnyitogató

    Sörnyitogató Junior szaki

    Ha tudsz egy screenshot-ot ide felrakni, akkor könnyebb dolgunk lesz, látjuk kb. mi, hogy, merre.

    Amúgy gyanúm az, hogy a szolármldul szintje kicsi, ezért nincs energia, ezért nem termel.
     
  4. halal.laco

    halal.laco Fórum-zöldfülű

    1010/1470 a szolármodul...Az nem lehet a baj....szerintem...
    Próbálok képet is küldeni....
     
  5. Assassins♱Creed

    Assassins♱Creed Utánpótlás-írogató

    Kapcsold ki jobb oldalt a finomítókat és a xenomodult, s akkor termelni fog.
     
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, arra tudok gondolni hogy a prometiumgyűjtőd alacsonyabb szintű, mint a többi vagy nincs energiád a szolármodulban. Mindenképp segítene egy képernyőkép.
     
  7. halal.laco

    halal.laco Fórum-zöldfülű

    Assassins és Leeroy!
    Jobb oldal kikapcsolva teljesen és kezdődött is a termelés! :)
    Valóban, 1 szinttel kisebb a prometiumgyűjtőm, de most már termel és felhúzom azonos szintre!
    Köszönet a segítségekért!;):rolleyes:
     
    -[norisz99_HUN]- és Leeroy kedveli ezt.
  8. Sziasztok

    Egy kérdés csupán..
    Melyik kalóz láda adhat egész zeuszt (nem zeusz napra gondolok) vagy pl: moly-t stb
    Obszidián vagy melyik??
    Köszi szépen előre is.
     
  9. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Az aranyláda
     
  10. Kedves Grincs!

    Írtam.. nem zeusz napon!
    Többen kaptak már tudtommal: apokalipszis vagy opszi ládából!!
    + moly dron formációt, stb csak nem tudom melyikre várjak van pár kulcsra való kalózról..
     
  11. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Igazad van, javítom a kiírásom: apokalipszis láda adhatja az egész drónt 1% eséllyel.
     
    okoska76 kedveli ezt.
  12. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Nem tudom kik javítják ki a DarkOrbit bibliát azért szólnék hogy a Citadell és az Aegis Veteránok nem azokat a sebzés és visszatöltési dolgokat kapják hanem tp orientáltak tudtommal.Valamint a Spearhead is. Gondoltam szólok !
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.18
  13. halal.laco

    halal.laco Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Kapuzni mivel érdemesebb kisebb szinten még? Goliath, vagy Aegis?
    Gondolom erősség függő... De tételezzük fel, hogy ugyanolyan erős mindkettő!
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.18
  14. Köszönöm szépen!
     
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Szerintem Goliath,mert az Aegis előnyeit csapatban harcolva tudod kihasználni.....Mondjuk én régen Solace vel mentem.....de persze kinek mi jön be....
     
  16. Muto98

    Muto98 Járnitanuló

    Sziasztok!
    A rossz hír,hogy komolyabb problémákat tapasztaltak GA5 > GA1 és GA4 > GA2 szerverek összevonása közben,végül újra kell indítani a folyamatot,a Központ reméli,hogy péntek estére/szombatra készen lesz.
    A jó hír,hogy tudatában vannak,hogy ez nagy fájdalom a közösségnek,ezért mindenki fog kapni egy szép bejelentkezési bónuszt kicsivel az összevonások után. A fent említett szerverek játékosai további extrát fognak kapni kompenzációul a különösen hosszan elhúzódó egyesülés miatt.
    A DarkOrbit csapata

    Hu1, sk1 , sk2 , ge3 szervert is kb 3 nap alatt vonták össze meg még lehet több mást szervert is akkkor ide mért nem jár a több plusz mikor 2 napról volt szó, az utolsó összevonások lassan annyi ideig tartanak mint az eddigek összesen mindenhez kétszer kell nekiállni....
    Sajnos le kellet ezt írnom mert amit kapuk szerintem nem teszi jóvá azt ami nekünk ki esett valójában ezért furcsálom hogy ilyen kisseb dolgok is el vannak felejtve,viszont azt is érdemes lenne valakinek jelezni hogyha végre megszünik a lagg még mindig igen sok bug marad a játékban ami úgyancsak kár.... de gondolom arra már nem lesz idő mert valamit színezni kell vagy éppen olyan dolgokon gondolkodni mint hogy legyen e egy napszemüveges steruner densing a cyborg-ra mert az olyan megtévesztő az ellenfél számára 2500-ft ért.
    Remélem páran értik hogy mit akartam ezzel mondani,fogy nekem a türelmem mert lenne pénz és idő a játékot nagyon jó és népszerü játékká csinálni de hogy a fejlesztő csapat pont azt nem akarja az is biztos,amit be tesznek annyi értelme van hogy én ezt a szöveget ide írom mert a célhoz soha nem kerül el akárhova is írunk végülis itt a játékos nincs meghallgatva sem kérdezve köszönöm ennyit akartam további jó laggot.
    (a Központ reméli.... a központ kb hány emberből áll vannak bent 5-7 en de abból 2 táppénzen, 1 a főnők tehát semmi dolga a többi fejlesztő tehát szintén semmi dolga,csak színez.Sajnálom hogy ilyeneket írok de megérdemli a játék akik tisztességel játszanak meg költenek ide nincs megbecsülve és nem azt kap amiért fizet és ez kb havonta van így hogy egy bug miatt kiesik valami...
    Ja és rossz helyre írtam ez is bug
     
    Utoljára szerkesztett: 18.10.18
  17. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    @Muto98 Legalább tesznek valami érdemlegeset azért hogy működjön a játék valahogy,eddig sem volt 100%-os a játék, ezek után sem lesz.. megszokhattuk egyetértek veled..Nem tudom miért kell kivételezni. nekünk ugyanúgy megy/ment a prémi,ddupla,kezdvezmény,50-es boosterek... De hát ennyire érdekli ezeket ,már ők is megakarják oldani ****** sok levelet kapnak így még hétvégén is dolgoznak szegények :D... nem mintha eddig megoldották volna és akkor hamarabb, túl esnek ezek, de hát ezeknek is annyi kedvük van dolgozni mint nekünk...
     
    Muto98 kedveli ezt.
  18. 1 Booster + 5 kulcs azt szép napot.... :D :D :D
     
    Muto98 kedveli ezt.
  19. RAPGOD

    RAPGOD Utánpótlás-írogató

    van teamleder itt fent a forumon ?
     
  20. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Néha l, évente 2xer fent van :D