Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Leginkább pallázás és kereskedés, annyira nem vagyok fizetős játékos, hogy feloldjak benne 150 lézerhelyet, hogy majdnem akkorát lőjjön, hogy sebezze az NPC-t. A radar protokollt és a gyűjtőt hanyas szinten vetted meg? Megvártad, míg eléri a 8as szintet, és a 3asat, vagy kezdetként az 1eset beleraktad?
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.14
  2. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Én személy szerint az 1-est nem, de a 2-es radar protokollt és 2-es gyűjtőt megvettem, mivel sokat pallázok a kapuk miatt.
     
  3. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Értem. Tehát az 1eset nem ajánlatos, a 2eset viszont már jobban megéri megvenni.
    Köszönöm a válaszaid.
     
  4. zsoltivarga77

    zsoltivarga77 Utánpótlás-írogató

    vásárolni szeretnék speerhad hajot szeretnék vásárolni hogy tudom erősebé tenni mert elég gyenge 100 000 életerővel
     
  5. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    A képességpontok kiosztásával tudod növelni az életet, plusz életerő boosterrel esetleg hozzá megosztó életerő és szív formáció.
     
    pavip kedveli ezt.
  6. zsoltivarga77

    zsoltivarga77 Utánpótlás-írogató

    sokan azt irták nem érdemes megvásárolni speerhad hajot nem lehet vele igazán harcolni mi a véleményetek engem már lőtt le és golival voltam. jo konfigot irjatok már ha tuttok speerhad hoz
     
  7. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    A jó konfihoz jó felszerelés kell, szóval ha majd lesz annyi LF4ed hogy egy speart fel tudj vele szerelni, akkor lesz értelme megvanni, mivel csak úgy lehet vele vadászni, az hogy sebzel vele 3-4ezret annak semmi értelme, mivel egy komolyabb hajónak 1-2 váltás egy gyenge spear. Akkor lehet vele eredményeket elérni ha tudsz vele nagy tűzerőt és nagy pajzsot produkálni,akkor ki tudod használni a gyorsaságát.
     
    pavip kedveli ezt.
  8. zsoltivarga77

    zsoltivarga77 Utánpótlás-írogató

    köszönöm válaszod
     
  9. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Nagyon szívesen,remélem tudtam is segíteni :) Ha még kicsi vagy mindenképpen arra koncentrálj a régi "full" hajód meglegyen ami ugye a 8 irisz,31 LF3 és a 15 B02es pajzs. Ezeket licitről el lehet hozni, ha palázol akkor told a gg-t Zetára, abból lesz kulcsod és szépen tudod gyűjteni a havocot. Kulcsokat összegyűjteni és LF4,Apis és Zeus napon elnyitogatni. Mellesleg a logfileok is szépen gyűlnek és a képességpontokkal is lehet haladni. Én ha új hajót kezdenék ezzel a taktikával haladnék előre :)
     
    pavip kedveli ezt.
  10. zsoltivarga77

    zsoltivarga77 Utánpótlás-írogató

    még egy kérdés nem vagyok nagy játékos most kezdtem pallázásrol mond már valamit köszönöm
     
  11. pavip

    pavip Törzsjátékos

    A palládium 5-1 és 5-3 mas térképeken van. Az 5-1 es térképen nem ajánlom*. A térképek bizonyos helyeken ki vannak bombázva, erre azért nem árt figyelni. A palládium egy kék felhőszerűségben van ami meggátolj a a pajzs és életerő regenerálást és másodpercenként nagyjából 200 pajzserőt vesz le (saját megfigyelés nem biztos, hogy így van). A kalóztérképeken(5-1, 5-2, 5-3) labirintusokat találhatsz, nem nehéz átjutni rajta, viszont az NPC-k nem akadnak el a falban!Az 5-2-es térképen van a főbázis a palládiumot csak ott tudod beváltani. 15 Palládium = 1 extra energia a galaxy gate materizálójához.

    *= Ott csak egy kis felhő van szóval élet-halál harc megy
     
  12. _ΒΣ№_

    _ΒΣ№_ Fórum-zöldfülű

    A spearhead egy remekül kitalált hajó... de kétlem, hogy a rendeltetésének megfelelően képzeled el a használatát,.. jó konfig meg általános kérdés ebben az esetben, ha az erőviszonyok nagyon eltérnek mind1 milyen...
     
  13. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Pavip istenigazából leírt minden fontos dolgot :) Ha még kicsi vagy akkor érdemes vegával palázni,igaz kisebb a raktere de jóval nagyobb a túlélési esélyed mint golival. Én akármilyen hajóval megyek be és csak a gyűjtögetés a cél akkor szoktam csinálni egy nagypajzsos konfit,ahol a dronokba csak pajzsok vannak és egy lassú erős konfit az npck miatt. Figyelj arra hogy ne nagyon hagyd a hajót a ködbe,mert a szemfüles ellenségek pillanatok alatt kiraknak onnan. Ha van PET-ed akkor vásárolj bele nyersanyaggyűjtőd,ezzel lerövidited a palázt,mivel ketten szeditek, ilyenkor nem árt ha a PET full életen van,mert van néhány PET vadász is, és prém nélkül költséges a javítás. Amíg nem volt prémem a szedő mellett mindig ott volt a PET javíto is,és amikor láttam hogy fogy az élete visszaraktam passziv modba,akkor odajött hozzám és feljavítottam, igy nem lőtték le soha.
     
    pavip kedveli ezt.
  14. xxxDARÁLÓxxx

    xxxDARÁLÓxxx Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.

    Érdekelne hogy hogyan tudnám a sebzésemet növelni.
    Full lf3,8iris van x4 csak 16E csapok.
    Előre is köszi a segítségeteket.
     
  15. Sepi booster apis zeusz havoc lf4 goliath enforcer x4 mellé rsb
     
  16. xxxDARÁLÓxxx

    xxxDARÁLÓxxx Fórum-zöldfülű

    A sepi boostert honnan lehet szerezni, mert az üzletben nincs ilyen. A havoc az mit jelent?
     
  17. xxxDARÁLÓxxx

    xxxDARÁLÓxxx Fórum-zöldfülű

    oké köszi :)
     
  18. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Én abban kérném a segítséget, hogy több akciós ajánlatnál azt írja, ha most rendelsz (pl. ma) akkor rengeteg logfile és zsákmánykulcs jár ajándékba. A kérdésem az lenne, hogy milyen rendelésre vonatkozik, mert az uridium oldalon extrák menüt nem találtam. Szóval ilyenkor mit kell rendelni? Vay mind1 mit rendelek mindenképpen jár?

    Előre is köszi a segítséget
     
  19. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    A kezdőlapon abban a kedvezményes logfile és zsákmánykulcs ablakban olvastad ezt nem? Ha igen akkor logfilet és kulcsot tudsz rendelni "sok megtakarítással". De ez így nem teljesen igaz mert ha mhh-kor rendelsz urit akkor több kulcsot meg logfilet tudsz venni mint így. Főleg ha van kedvezménycsomagod és prémiumod is. Amúgy ezt a csomagot üzletben találod az extráknál.