Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Köszönöm a gyors választ.
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  2. Üzlet fülnél találod az extrákat, sajnos el van írva.
     
  3. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Mivel már több jó tanácsot kaptam, így ismét ide fordulok. Nem régen kezdtem el aktívabban játszani, de a regisztrációm már régóta megvan. Szerintem nagyon rosszul kezdem felépíteni a dolgaimat ezért kérek tanácsot most. Jelenleg van egy goliath, 3db lf-3, 7db b02 pajzs és 15db legjobb meghajtó illetve 2db iris (lvl1, lvl2). Folyamatosan nyomom a licitet pajzsra illetve irisre amikor összejön annyi kredit. Néhány napon belül összejön 50k uri, és azt kellene elköltenem. Kérdés az, hogy érdemes-e még egy hangárt venni, hogy pl. dobozoláshoz vegyek egy spearhead-et, vagy költsem lézerre, esetleg tech gyárban új sorra, vagy esetleg cseréljem le a golit, mert npc-re meg dobozolni másik hajó jobb lenne (bár a golinak elég nagy a raktere időm miatt nyersanyag eladáshoz ez a minimum legjobb), vagy költsem képességekre, zsákmánykulcsokra, esetleg másra.

    Előre is köszi a tanácsokat és a segítséget
     
  4. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Szia! Szerintem az 50k uriból mindenképp lf3-akat vegyél :) És a góli nagyon jó hajó ;)
     
  5. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Szia!

    Igen én is meg vagyok vele elégedve. Csak szerintem PET-et nem kellett volna még vennem meg arra nem kellett volna még költeni sem, bár NPC vadászat közben az automata gyűjtő is össze szed pár ezer urit néhány nap alatt. Most mondjuk úgy számoltam, hogy kb két-három naponta össze tudok annyi urit lőni hogy 1 lf-3 meglegyen, meg mellette ha ügyes vagyok liciten is hetente párat el tudok hozni. Igaz eltart pár hétig de így legalább lassan meglesz a 31 db. Egyébként én is lf3-ra tettem volna a voksot de így legalább biztos vagyok benne hogy jó lesz a döntés :)

    Köszi a tanácsot.
     
  6. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Nincsmit :) És igen, petre leginkább 9 drón után éri meg költeni.
     
    dangel1112 kedveli ezt.
  7. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Szerintem ez így nem igaz.
    Ha mindenképpen el akarod költeni azt az 50000 urit akkor B02-t vegyél.
    Az LF3-at egy idő után úgy is lecseréled LF4-re.

    A liciten pedig előbb a fegyvert vedd meg, aztán gondolkozz azon hogy hova teszed.
    Tehát a hajódban, esetedben legyen meg a 15 LF3 aztán gondolkozz a drónokon ;)
     
    dangel1112 kedveli ezt.
  8. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Köszi a válaszokat! B02-t kétnaponta el tudom hozni licitről mert összejön rá a kredit. LF3-ra nehezebben tudok licitálni, de természetesen azt is teszem. Amúgy kredites drónok vannak az irisek mellet (beruháztam mert volt rá) amiket folyamatosan lecserélek irisre ahogy összejön rá a kredit. Jelenleg ahogy számoltam pár hét alatt meglehet a pajzs és a lézer is fullon. Aztán utána jöhetnek a drónok, addig meg szorgosan irtom az NPC-ket :)

    Az erő legyen veletek :)
     
  9. BOOGIE-MAN

    BOOGIE-MAN Fórum-zöldfülű


    Szia! Szerintem, minden játékosnak megvan a maga fejlődési metódusa normális esetben azt javasolnám hogy duplázó csomag és spearhead dobozolás amiből jön extra energia ami kapura mehetne Zétára kell törekedned hisz az ad mindent amire szükséged van és már 2-3 iris goli és 25 LF3 al meg lehet csinálni ha ügyes vagy x2 vel sepivel vagy promival lézeren mert remélem a laborod már 20 as :p Zéta ad mindent amire neked szükséged van zs kulcsot log file-t illetve a hőn áhított havock. Ez 1 relatív gyors fejlődési lehetőség. De természetesen ha nem szeretnél vagy nincs lehetőséged a prémium melett másra költeni akkor csináld a küldiket és npc-zz amit eddíg ha néhány nap alatt meglövöd az 50K urit akkor az kezdésnek nem rosz. Alapvetően nem költenék urit semmire a helyedben amit liciten is meglehet kapni (természetesen iris kivétel ez alol) hisz ez a játék sok türelmet igényel és a céltudatos fejlődés vezet majd jó úthoz. Az uriból mindenféleképpen kulcsot vennék e helyedben és 2-300 asával el nyitnám kizárólag zeusz napon hisz az ad apis rész zeusz rész LF4 LF3 BO2 és talán valami egyéb finomság is eshet. Tehát summázva minden ami kellhet 1 kezdő hajóba... Remélem tudtam segíteni ...
     
    dangel1112 kedveli ezt.
  10. zsoltivarga77

    zsoltivarga77 Utánpótlás-írogató

    képességpontokbol mit érdemes elkezdeni a apjzs vagy a fejvadász 1-2 köszönöm nem sok ösz 15 képességpontom van
     
  11. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    dangel1112 lassan el kell dönteni milyen irányba haladsz a játékkal...
    Rendelsz majd rá valamilyen csomagot, vagy sem.
    Minden esetre az Iris-ek fejlesztése létfontosságú, amihez nagy segítség lehet a Pet.
    Ha beruházol egy prémiumot, majd később egy robbantót a Pet-hez, az sokban segíthet.

    zsoltivarga77 én a pajzserősítő szakértőt raknám először, aztán ráállnék az űrlényvadászra... Azt nyilván többet fogsz lőni.
     
  12. bacso94

    bacso94 Utánpótlás-írogató

    én nem rendeltem de a petet megvettem és nagyon jó ötlet volt igaz a pet önmegsemmisitő nagyon jó dolog csak arra ügyelj ha nem akarsz prémiumos lenni hogy a pet ne lépjen 8-as szint felé mert akkor egy kicsit drága a javitás de ajánlom még a nyersanyag gyüjtőt azzal ott tudod hagyni palán(ha nem lőnek ki) és tudod raknai a kapukat! Szeritnem a pet nagyon jó dolog lett hogy berakták! Az iriszek meg jönnek szép lassan npc-zel kapukból is elég jól kapsz creditet és elhozhatod liciten is!
     
    beni*59* kedveli ezt.
  13. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Szia!

    PET az van, és a premium csomagra is megvan a keret. Sajna mivel meló elég bizonytalan, így másra most beruházni nem akarok. Amint lesz keret természetesen akarok majd valamilyen csomagot rendelni. csak az nem tiszta, hogy irisek fejlesztéséhez a pet hogyan tud segíteni.

    amúgy köszi a válaszokat mindenkinek, szerintem majd összegyúrok belőle valamit :)
     
  14. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Szia!

    Az 50k uri kicsit félreérthető volt, mert meglett de nem néhány nap alatt lőttem össze hanem kb 2 hét alatt. Türelmem az van mivel nem minden nap tudok órákat itt ülni idő miatt. Amúgy most a következő nagyobb összeget zs kulcsra akarom tartogatni, (természetesen zeus napon) csak azt nem tudom hogy a zöld vagy az arany ládákra kell-e menni, meg melyik map-on érdemes ládázni. Palázni még nem akarok menni, mert szerintem ahhoz még gyengusz a hajó. És igen tudtál segíteni, minden tanácsot szívesen fogadok. :)

    Köszi a válaszokat.
     
  15. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Szia,

    ha egyszer úgy gondolod és persze úgy alakul hogy más csomagra és urira beruházol,akkor mindenképp ruházz be egy Kedvezmény csomagra, ami 25% kedvezményt ad minden uris dologra. 2 hónapig érvényes, és szerintem teljes mértékben visszahozza az árát. Egy prémiummal egybekötve 30% állandó kedvezmény. Ha már nagyobb vagy ugye kell fejleszteni iriszeket, pajzsokat, LF4ket ha lesz, és nem mindegy hogy 100.000 uri vagy 70.000. Arról nem beszélve hogy ha kifogsz egy fejlesztési órát fél áron megúszod a fejlesztést.
     
    dangel1112 kedveli ezt.
  16. BOOGIE-MAN

    BOOGIE-MAN Fórum-zöldfülű



    Zeusz napon arany láda a nyerő csak az van olyankor de van hogy npc-ből zöld színű láda esik de zeusz napon annak is zeusz tartalma van :) és csak így tovább kulcs kulcs kulcs :p a licites cuccokat meg kredó ne pazarolj urit ... szedd a nyersit is add le a kredit könnyen jön ...
     
    dangel1112 kedveli ezt.
  17. NémethLászló2

    NémethLászló2 Utánpótlás-írogató

    Üdv mindenkinek!

    A tegnapi nap folyamán gondoltam bejelentkezek a játékba, de amint beírtam a felhasználói nevem és jelszavam, vagy addig tölt, hogy megunom az életem, vagy kihozza, hogy "A weboldal nem elérhető stb", viszont a 2010es accountommal fel tudtam jönni.
    Valami ötlet?
     
  18. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Véletlenül nem váltottál nevet az accountodon?
    Amennyiben váltottál, abbaz az esetben az előző felhasználó neveddel próbálj meg belépni.
     
  19. NémethLászló2

    NémethLászló2 Utánpótlás-írogató

    Az eredeti felhasználó nevemmel próbáltam, amellyel regisztráltam. A játékbeli nevem elméletben annyiszor változtatom ahányszor akarom, az új rendszer miatt nem változik a belépési név. Amikor beírom a felhasználónevet és a jelszót, abban a pillanatban behozza, hogy "Az oldal karbantartás alatt áll vagy programozási hibát tartalmaz", és vége. Mivel nem azt írja ki, hogy hibásak a belépési adatok, viszont a másik accounttal felenged, úgy gondolom, a karakterrel lehet gond. Írok a supportra is, hátha van valami ötletük.

    Köszönöm a válaszod.
     
  20. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Szia!

    Köszi az infot. Amúgy kredittel nincs is különösebb gond abból naponta 12-15 milla összejön (amit összelövök azt el is vásárolom).

    Még egyszer köszi mindenkinek az infót és a segítséget.