Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Úgy értettem hogy van e értelme ennyi urival nekiindulni vagy gyűjtsek még hozzá. kicsit rosszul fogalmaztam tudom hogy zeus nap van :)
     
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Ládázz csak nyugodtan :)
     
  3. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Elkezdtem. Csomó lőszer meg rakéta, 1 rakétamodul (KCSB) meg egy apis rész 10 ládából. Bezzeg lf-4 még nincs egy darab sem. Azt egyébként mennyire adja (lf-4-et)? :)
     
  4. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Mindegyiknek random az esélye. De az LF4-nek a legkissebb az értelmes dolgok közül :D
    Azt epsilon jobban adja.
     
  5. ~ĐêХтêŖ™~

    ~ĐêХтêŖ™~ Utánpótlás-írogató

    50 kulcsból kaptam 1 zeus részt, 1 apis részt 1 lF3-at 1 B02-őt és egy meghajtót. sztem költsd másra az uridat jobban jársz. Már bánom hogy elhasználtam a kulcsokat. Előző Zeus napkor 40-ből semmit nem kaptam. Nem értem... nekem nem járnak a részek vagy mi? :confused: :mad: o_O
     
  6. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Nekem EU1-en is van egy karim (amúgy HU1-en vagyok régóta) és ott a legutóbbi zeus napon 2 ládából jött egy lf-4 meg csomó lőszer.
     
  7. NémethLászló2

    NémethLászló2 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Mostanában egyre több időt töltök lenti térképeken (2-3) devolariumokat keresve. Természetesen ehhez a Leonov hajót használom, ami a legjobbnak bizonyosult erre a feladatra. A hajóval 14ezret sebzek PLT-2021 rakétával, seprommal, nyíl formációban. Úgy gondolom, ha ez a néhány dolog ilyen szép sebzést tud létrehozni, mire lenne képes a halszálka formáció?! Régóta nézegetem már, hogy meg kellene vennem, ugyanis egy nagyon előnyös drónformációnak tűnik. 50%-al növeli a rakéta sebzését, viszont csökkenti 20%-al a hajó életerejét. Az utóbbi nem túl nagy hátrány, hiszen a hatalmas rakéta sebzés mellett, valamint az alacsony rakéta újratöltési idő alatt olyan idő alatt le lehetne lőni egy-egy ellenfelet, hogy sebezni sem tudna.
    A kérdésem, hogy valaki már megvásárolta ezt a drónformációt? Esetleg használta úgy, ahogyan én szeretném, Leonovval, lenti térképen? Mi volt vele a tapasztalata? (Megéri vagy teljesen felesleges pénzkidobás)
    Köszönöm előre is.
     
  8. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Én ugyan nem vettem meg, DE leonovval nagyon is hatásos, életerőt annyival csökkenti mint a gyémánt formáció, és mint írtad jelentősen növeli a sebzést, úgyhogy szerintem ha sűrűn használni akarod mindenképp megéri.
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  9. NémethLászló2

    NémethLászló2 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a gyors válaszod. A másik formáció, amit meg szeretnék venni, az a Szív. Te személy szerint mit ajánlanál harmadiknak? NPC-zés és kapuzás, a vadászatot hagyjuk figyelmen kívül most.
     
  10. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Én npc-re aegishez gyémántot használom, golihoz denevér (barikád ugyanazt tudja csak nem akkora mértékben mint a denevér). Szóval egyik a három közül. :) Attól függ mivel szoktál többet npc-zni.
     
  11. NémethLászló2

    NémethLászló2 Utánpótlás-írogató

    Legtöbbet leonovval, ugyanis még nincsen Aegisem (az még egy későbbi projekt). Akkor úgy érzem, a gyémánt lesz a legjobb erre a célra.
     
  12. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Leonovhoz gyémánt semmiképp. 1% pajzsot tölt vissza, leoban támadó konfiban jó ha van 200k pajzsod, az 2k visszatöltés, és sok hp-t elvesz ahhoz képest. (annyit mint halszálka csak azzal jóval többet sebzel) Leonovhoz használd a halszálkát, arra felesleges mégegy drónformát venned. Ajánlom hogy vedd meg golihoz barikádot, vagy ha türelmes vagy várd meg a denevér formációt.
     
  13. NémethLászló2

    NémethLászló2 Utánpótlás-írogató

    Hát igen, 186k pajzsom van támadóban. Akkor maradok a halszálka és a szívnél, majd megvárom a golihoz a barikádot.
    Köszi az összes tanácsot.
     
  14. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Helyes döntés. És nincs mit. :)
     
  15. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Most, hogy bekapcsolódjak. Akkor goli-hoz a barikádot tudod ajánlani? Mert én eddig a Molyt terveztem megvenni. Főleg a kapuk miatt.
     
  16. ✯Highlander✯

    ✯Highlander✯ Járnitanuló

    Moly tökéletes kapokhoz, nem kell ahoz barrikád. Személy szerint én így haladtam a drónformák megvásárlásával és szerintem most is így tennék. Gyémánt-->Moly-->Szív-->Halszálka-->Rák-->Fogó
     
  17. pavip

    pavip Törzsjátékos

    Köszi a választ
     
  18. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Igen tökéletes kapuhoz. De azt kérdezte László hogy npc-re és kapura mit ajánlok. Meg a moly kapuban csak akkor jó ha van rendes sebzésed. :) De akkor nagyon jó. Molyt feleslegesnek láttam neki csak kapuzni, azért ajánlottam inkább barikádot. Amúgy nekem amik vannak (vételi sorrendben): gyémánt szív és moly egyszerre, fogó, rák, denevér.
     
  19. NémethLászló2

    NémethLászló2 Utánpótlás-írogató

    Valaki el tudná magyarázni konkrétan, mit is csinál a Moly formáció? Tudom, "Kivédi az ellenség pajzsmegsemmisítő sugarainak 20%-át és a sebzést közvetlenül a hajóra viszi át", de ez mit jelent? Amit az ellenfél a pajzsodra sebezne, annak a 20%-át az életerődre sebzi? Nekem valahogy ez jön le, ez pedig nem tűnik valami pozitív hatásnak.
     
  20. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy PET-be érdemes-e megvenni a 2-es szintű önmegsemmisítő berendezést, vagy várjam meg amíg bele mehet a hármas. Illetve lehet-e jól használni a robbantgatást NPC ellen (prémiumos vagyok).

    Az előzőekhez pedig annyit tennék én is hozzá, hogy rakétavetőben ECO-10 + PLT-2026 nekem nyíl formációval meg sepivel összesen 15-16k között sebez ami elég jónak mondható. Szerintetek mi legyen a következő formáció amit megvegyek golihoz? Jobbára még a gyűjtögető stádiumban vagyok meg igyekszem fejlődni még nem most lesz meg rá az uri. Kapukat sem raktam még ki bár urit eddig gg-re nem áldoztam, nem láttam értelmét, hogy mi abban a jó mert nem ad annyi mindent mint amit bele teszek eddig így gondoltam de már nem vagyok benne biztos. Lehet hogy önmegsemmisítő helyett azt a 20k urit gg-re kellene ellőni?

    Előre is köszi a válaszokat