Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Inkább hármas. Várd meg... De ha prémis vagy NPC-hez? persze hogy jó...
     
    dangel1112 kedveli ezt.
  2. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Ha a moly formáció aktív akkor többet sebzel az ellen pajzsa alá. Többnyire 92/8 % szokott lenni a pajzs/életerő sebzés aránya, ha mollyal lövöd akkor 72/28 % lesz a pajzs / életerő sebzés.
    2-es szintű kamikazét semmiképp, várd meg a 3-ast. NPC ellen és játékosok ellen is jól használható a pet robbantó. (pl alfa linek 3 perc alatt kb megvan, csak ügyesnek kell lenni) GG-re szerintem még felesleges költened, legalábbis ha tudsz palázni. Gyűjts 3-as robbantóra meg ilyenekre, lehetséges hogy még pilot sheetre is jó lenne az az uri drónformáció helyett. Mindenesetre ha veszel formációt, akkor vagy szív vagy gyémánt.
     
    NémethLászló és dangel1112 kedveli ezt.
  3. dangel1112

    dangel1112 Járnitanuló

    Köszönöm mindenkinek
     
  4. lazar43

    lazar43 Fórum-zöldfülű

    Nekem lenne egy kérdésem.Full lf3,bo2, 8 iris 15 képesség pont azthiszem és pet.A kérdés pedig nem más mint ,hogy van 200k urim és azt mire költsem? ládázzak,aegis,képességpontok,pet et nyomassam vagy mi? 50k ide oda az semmi pár nap alatt megvan.ötleteket várok köszonöm előre. U.I. Teloról irok helyesírási hibákert és a mondatkezdésert bocs.
     
  5. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Mivel csak 15 képességpontod van, ajánlom logfilet vegyél.
     
  6. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Kb annyi, hogy molyba ugy konfizz hogy full speed generátor drónba full lézer pajzs nem kell azt úgyis leveszi a moly. Szóval annyi az egész lényege, hogy sokat sebzel és gyors vagy, viszont a védelmed elég kicsi.
     
  7. sajt

    sajt Fórum nagymestere

    Én kapukat úgy toltam hogy drónokba lézer hajóba pajzs, és mire lement a pajzsom addigra háromnegyede kész volt a hullámnak. :D Szóval érdemes azért pajzsokat is berakni.
     
  8. Pepe8696

    Pepe8696 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Szerintetek 234k uriból logfileokat,vagy aegist vegyem meg? melyiket érdemesebb? jelenleg gólim van,3irissel,5flaxal,25lf3-al,15bo2-vel,2képponttal, 4k-kat sebzek x1-el.
    Ha megvettem az urit,gyűjtsek még 16k urit aegisre,vagy vegyek 11 képességpontra elegendő logfilet belőle,+ maradjon 44k uri?
     
  9. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Egyértelmű hogy képességpont... Aegisre gyűjts össze 1 milliárd kreditet és akkor mire azt összegyűjtöd annyival el is tudod hozni licitről. :) Csak előtte legyen meg 8 iris.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.3.14
  10. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    vagy kérj klánból irisekre vegyél képit meg majd késöbb aegis de az 1 milliárd kredót szerintem neke ilyen felszereléssel nehéz összegyüjteni szóval lehet hogy előbb aegis kéne én így csináltam.Daemon? vélemény? ::D
     
  11. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Szerintem akkor se adjon 250k urit aegisért amikor van liciten. Ha kicsit türelmes talán nyáron már 100-200 milláért el tudja hozni. De végülis ő tudja, ő pénze. Én helyében biztos logra költenék nem aegisre. Golival amúgy is gyorsabban tud gyűjteni mert többet sebez, és ha pörgeti az npc-t akkor javítani se kell sokat.
     
  12. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    igen ezt magyaráztam amugy amikor beakarták hozni na mind1 amugy télleg ha türelmes vagy 300 misiből megvan a fullos aegis elittel :D
     
  13. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Kérdezősködnék, mi lenne a következő képesség, amire raknom kéne?
    Nagy vonalakban is írhatjátok, tehát hogy későbbiekben mire rakjak. (NPC-zni szoktam legtöbbet, vadászni és dobozolni nem igazán)

    [​IMG]
     
  14. Total1871

    Total1871 Junior szaki

    a pajzserősítő szakértőt húzd fel 5-re,utána a felső sort tovább
     
  15. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Nekem így van kiosztva:
    Hosszabb távon ahogy a helyedben raknám: pajzsenergia mestere fullra, pajzserősítő fullra, kalibráló fullra, fejvadász 1-2 fullra (érdemes kirakni, jól jön ha rád vagy rátok ront valami ellen npc-zés közben), aztán ha lesz még ezen felül pontod, jöhet az álcázóművész 2, ha ennél is több pontod lesz akkor meg a rakétás képességek, elsősorban a fűtőmester. Jól jönnek azok is. :) (plt2021 rakétával 100%-os a találat akármennyit lősz)
     
  16. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    rakis képesség mindenképpenjól jön fejvadász iis kalibráló is amit most még ezekután szerintem kell az ürlányvadász végén már azért elég százalékot ad ahoz hogy megérje 12% szerintem ha sokat npczel akkor az jól jön ja meg becsület mert npc rakományból úgye ugy tudsz sok kredót szerezni ha sok a becsid
     
  17. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Tehát akkor, a következő két pont pajzsenergia mestere, következő öt pont pajzserősítő szakértő, aztán a következő öt pont kalibráló, későbbiekben fejvadász I-II.
    Rendben, köszönöm szépen a leírást.
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  18. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    Valahogy így persze alakítható saját stílusra
    [​IMG]
     
  19. (Jocó81)

    (Jocó81) Járnitanuló

    Rakétamester, űrlényvadász, kalibráló. Techgyárban a rakétaprecízió olcsón kreditért.
    Az űrlényekből jön az uridium, ha nagyobbat sebzel az űrlényekre, előbb lelövöd őket és gyorsabban jön az uridium. Leülsz játszani és több űrlényt le tudsz majd lőni mint amennyit szoktál.
    Aztán kirakod a felső sorban a védelmet.
    Aztán ha vadászni támad kedved, kirakod a fejvadászt vagy 1000 uridiumért visszavonod a képességpontokat és az űrlényvadászról átteszed a fejvadászra.
     
  20. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Ha már itt tartunk én vacilálok most a formációk között aegisem van 25 képim lesz hétvégén jelenle 21 van pet nagyon jól áll és mosmtá szeretnék egy formációt a gyémánt szív moly formációkon gondolkodtam ja meg a barikádon sokat NPC-zek énis csak ritkán vadászok.GG-zni szoktam most általában melyik lenne ezekhez a legjobb?