Játékbeli tanács kérés és adás az újonnan kezdőknek a haladóktól

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 19.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Aegishez npc-re gyémánt.
     
  2. (Jocó81)

    (Jocó81) Járnitanuló

    Ha sokat npc-zel olyan formáció kéne szerintem ami növeli az npc elleni sebzést. Vagy a lézersebzést növeld vagy a rakétasebzést. Figyeld meg, hogy melyikkel mekkorát sebzel és amelyikkel nagyobbat sebzel, azt növeld a formációval. Ha vontatod az npc-ket magad után és rövidtávú rakétát használsz előfordul, hogy alig lősz néhány rakétát az npc-be. Ezesetben nem biztos, hogy a rakétasebzést éri meg növelni. Ha prémium tag vagy és gyorsabban lövöd a rakétákat, hosszútávú rakétát használsz, rakétaprecízióval és ki van fejlesztve a rakétamester képesség akkor talán halszálka kéne, 50%-al növeli a rakétasebzést. Ha lézerrel sebzel nagyobbat akkor próbáld meg beszerezni a denevér formációt ami 8%-al növeli a lézersebzést npc-k ellen.
     
  3. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    de az csak hallowenkor van :D
     
  4. (Jocó81)

    (Jocó81) Járnitanuló

    Akkor barikád ami 5%-al növeli az NPC-k elleni lézersebzést.
    De 15%-kal csökkenti a pajzsmegsemmisítést és hogy ez mit is jelent arról egy okosabb szakembert kellene megkérdezni aki szépen megfogalmazta a leírást.
     
  5. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    akkor most ez lenne a kérdésem mindenki fele miért nem jó ha csökkenti a pajzsmegsemmisítést a forma?
     
  6. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    NPC ellen nem sokat érsz el kapun kívül, mivel ígyis úgyis le kell lőnöd a pajzsát bármilyen formációt használsz. Nagy százalékban fogja fel a pajzsuk a sebzést.
     
  7. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    de az min1 akkkor de a plusz 5 százalákot pajzssebzésre is megkapom nem?
     
  8. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Nem értem miről beszélsz. A moly és dupla nyíl annyit tesz hogy a sebzésed nagyobb százaléka megy az életerőre. Nem növel sebzést. Molyt vagy dupla nyílt npc-re ne vegyél.
     
  9. (Jocó81)

    (Jocó81) Járnitanuló

    Szerintem ezt úgy kell érteni, hogy a saját hajódon a pajzsod lassabban fog elfogyni, de helyette az életerőd fog gyorsabban fogyni. Ez Aegisnél lehet, hogy nem nagy probléma mert harc közben is megtudja magát javítani.
     
  10. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Hát a barikáddal ugye plus 5% sebzés ez akkor is igaz ha csak a pajzsát viszem nagy erővel.
     
  11. (Jocó81)

    (Jocó81) Járnitanuló

    Így van. De jobb lenne a denevér szerintem.
     
  12. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    igen de most nemfogok 3/4 évet várni vagy felet :p
     
  13. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Jaj én elnéztem. Barikádról beszéltél végig, most hogy megnéztem a leírását....
    Jocó jól írta, a bekapott sebzés 15%-al többet szed az életerődből. Amúgy ha nem akarod megvárni denevért, akkor a gyémántot vedd ne a barikádot.
     
  14. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    ja most énis megnéztem most a gyémánttal többet fogok érni mert az elit dizivelo amugy sem sok pajzsot tok tölteni meg ez ha jól értelmezem egyfolytában tölt harc közben is.
     
  15. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Igen tölt. Van 260k pajzsod támadó konfiban, akkor 2600-at tölt vissza másodpercenként.
     
  16. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    na az nagyon jó fele annyi pajzsot se fog levini egy lon
     
  17. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Sziasztok!

    Nemrégiben úgy gondoltam, beruházok magamnak néhány uridiumos tárgyra, viszont ez önmagában akkora mennyiségű játékpénzt jelentett, hogy inkább otthagytam. A mai napon rájöttem, hogy a "Prémium" csomaggal 5% bónuszt lehet kapni az uridiumban vásárolt tárgyakra. Ez még mindig csak egy kis segítséget jelentett, viszont rájöttem, hogy létezik egyfajta "Kedvezmény - Bónuszcsomag", amely segítségével 25%-os bónuszt kapok. Nos, így gondolom a kettővel együtt 30%-os bónuszt lehet szerezni.
    Ezzel már egész szép kis árak jöttek ki, amelyekre még talán keretem is volna.
    Kérdem én, ez az egész bónuszcsomag dolog, úgy van, ahogy én elképzelem?
    Tehát, ha egy LF3 lézer kerül 10,000 uridiumba, a 2 bónusszal már csak 7,000 uridiumba fog kerülni? Vagy például, egy képességdesign kerül 250,000 uridiumba, a 2 bónusszal már csak 175,000 uridiumba fog kerülni? Vagy egy Aegis, 250,000 uridium helyett 175,000 uridium? Tehát a bónusz minden uridiumos tárgyra kiterjed, vagy csak korlátozott, néhány dologra?

    Köszönöm előre is a válaszokat.
     
  18. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Igen minden uridiumos tárgyra kiterjed. Sőt még a galaxy gates, az űrlabor azonnali küldés, a tech gyár, vagyis minden amihez uri kell 30%-kal olcsóbb.
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  19. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Minden uris dologbol leveszi azt a 30%-ot kivétel nélkül
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  20. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Sziasztok!

    Nos, az már tiszta, hogy milyen felszereléssel, hajóval, drónformációval lehet kivinni egy kaput, vagy leghatékonyabban NPC-zni, viszont van még egy kérdés, amit nem tettem fel. Góliát hajóhoz melyik a leginkább NPC-zésre hasznos képességdesign?
    Ahogy figyeltem, a Spectrum védekezésre vagy vadászásra jó, így az nálam kiesett.
    Maradt a Diminisher design pajzs gyengítéssel, a Venom vadászattal, a Solace azonnali javítással, és a Spectrum +20% pajzserővel. Szerintetek, melyiket lehetne a legjobban használni?