Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ide írhatjátok meg játékkal kapcsolatos kérdéseiteket.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.13
    eichunter, decsike69 és Đαεmon kedveli ezt.
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    A játék nem csak nálad akadozik,vagyis akkor még szerencséd van,van akinél teljesen lefagy....Több helyen is kérdeztem a Moderátorokat,eddig érdemleges válasz nem jött....azt gondoltam a két szerver karbantartási nap lehetett az oka,de az 4.és 5. én volt....
    PEt üzemanyagra szokott lenni akció régebben,de mostanában nem volt..
    Ami pedig a játék mentalitását illeti,egyezek veled,de erre mondják a "nagyok" hogy azért fejlesztettek annyit,hogy most mindenkit lenyomhassanak....és már maga a játék leírása is azt sugallja ,hogy gyilkolászni kell....Pedig hiszem,sokkal többen játszanának és több pénzt is költenének a játékosok ha egy taktikai játékot csinálnának belőle,a lehetőségek végtelen tárháza van már is meg....
    NEm tudom hányas szinten vagy,de meglátásom szerint kb a 18. szinttől maga a rendszer kényszerit bele,hogy elkezd öldöklésben gondolkodni,mert ha gyorsabban akarsz szintet ugrani,meg kell csinálnod a szinthez tartozó küldetéseket,ott meg szinte mind az,hogy öldököld a másik megbizó hajóit 30-50 et vagy válogatás nélkül,vagy szortirozva...csak citadellt sparhedet ,vengeancet stb....Legalább itt lenne választási lehetőség,vagyis meg lehetne csinálni a küldetést NPC-k lelővésével is,negyed ennyi nem lenne a vadászók száma....
     
  3. Ismétlődnek a hullámok a befejezés idejéig,tehát 22:00-kor ki fog dobni x-8 bázisra,akkor is ha már csak 2 lövés kellene mondjuk a kucunak.
    Csak azt nyered amit adnak azon idő alatt amíg inváziózol,semmi plusz.Maximum több tp vagy becs ha a többiek közül van valakinek megosztó tp/becs booster.Ennyi.
    Tehát a vége a megadott befejezési időpont,a hullámok pedig ismétlődnek.
    Az utolsó 3 mondatra reagálnék csak.
    Anno más néven,de utaltam rá hogy menekülj.
     
  4. Videó:
    Saját vagy a köz "szórakoztatására" megfelel.
    Maximum összevágsz egy jó klippet.
    De ennyi az egész,mert a videót minden egyéb dologgal egyetemben nem fogad el a cég.
     
  5. Az általad felvázolt eset egy optikai csalódás. Meg egy pszichológiai hadviselés része. Mi is műveltük. Az egész klán "ugyan azt a nevet" használta. Ehhez csak annyi megjegyzést fűzök, hogy a játékfelületen nem minden karakter jelenik meg, ezért, az egyformának tűnő nevek valójában nem azonosak. Próbáld meg elnevezni a hajódat egy már létező névvel, a rendszer visszadobja a névváltoztatást. És próbálj meg két gépről bejelentkezni a saját játékfelületedre. Amint belépsz a másodikra, kidob az elsőről. (Valamikor réges régen volt egy legenda, hogy van valami ilyesmire lehetőség, de megoldották, tudtommal.)
     
  6. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    Már ne is haragudj de amit te írtál, az egyszerűen lehetetlen. 2 gép, 1 hajó, külön konfi és bent vagy 2 gépről 2 konfival, de ugyan azzal a hajóval?
    akkor azt is irhattad volna hogy 10 gép, 1 accountban, egyik megy alfa, másik béta, harmadik gamma stb stb, plussz 1 menjen akkor kubizni is, meg vagy 3 dobozoljon, nagy fejlődés lenne :D
    a lényeg, ha te bent vagy a játékban, és valaki más belépne ugyan abba a accountba téged egyből kidobna a játék....
     
  7. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    szerintem nem olyan nagy butaság amit példának feltüntettem. ha a szerinted említett 2 gépröl 2 külön konfival bent lenni lehetséges, akkor miért ne lehetne mondjuk 10 gépröl 10 hajóval bent lenni? szerintem hasonlóan logikátlan elképzelés, de ki tudja.
    És nyugodtan kipróbálhatod egyikkel be vagy jelentkezve, és amint másikkal belépsz ki is dob a játék :)
    De kíváncsian várom a tesztedet :)
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  8. ††KЯISTÓF™††

    ††KЯISTÓF™†† Utánpótlás-írogató

    Az event kaput csak hétfőn lehet megcsinálni ??
     
  9. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    Szia! Igen!

    Szép estét!
     
  10. pippavokosztcs

    pippavokosztcs Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy az ICE-doboz mit adhat, ami csak 11.-én van bent a játékba.
    Megtisztelő válaszotokat előre is köszönöm. :)
     
  11. Fagyasztó rakétát?
     
  12. x$И!ÞΞŖ_ŤĦě_ĻĕĢęņĎx

    x$И!ÞΞŖ_ŤĦě_ĻĕĢęņĎx Utánpótlás-írogató

    ez IGEN!!! GRAT BIGPOINT...
    csak így tovább...este 10 től hajnal 3 ig nem lehetett csatlakozni a szerverre ez IGEN! MINDEN PÉNZT MEGÉR!
    aki vásárolt urit hogy megkapja az 50% becsboostert azzal nincsbaj, de ha kiakart vinni vagy 4 kaput, az igen és miért?? mert nem lehetett csatlakozni a szerverre.. Kompenzáció lesz? az a minimum...mivel ez a BP hibája volt. én x4 el toltam az Epsilont hogy időben meglegyen.. mi lett??? pukk...
    nem lesz kompenzáció ,majd az EFK hoz írok
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Valós időben 1 hétig tudod elfogadni, de bármeddig megcsinálhatod miután elfogadtad. Mint a legtöbb napi eventküldi.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  14. IstenOstora

    IstenOstora Fórum-zöldfülű

    Majd kiderül 11-én, valószinüleg azt is, konkrét választ tudsz adni? engem is érdekelne. Szia, köszi
     
  15. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    :) ne viccelj Kompenzáció?
    tudod jól hogy a hiba mindig nálunk van
     
    Benyóó kedveli ezt.
  16. Most speciel nem nálunk volt! A Bigpoint (nem csak a Darkorbit), összes szervere leállt.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  17. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ha megtennéd,majd jelezz vissza,hány energiából adja ki neked a 2. kaput. Nekem anno mikor csináltam,a második kaput iszonyat sok ráforditással adta csak ki,mintha a rendszer tudná,mire kell...és lám,tudja is:)
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Akkor örülj,és tedd össze a két kezed,nekem kb 200 energiából adott egy kapurészt,bár igaz az elején nekem is adta,de kb az utolsó 15-20 részt adta ki irtózat nehezen.....
     
  19. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Helló!
    Hogyan lehet belemenni a szülinapi kapuba?
     
  20. Fogadd el az event küldetést, és meg jelenik a kapu X-4 közepén...
     
    SPILLER2 kedveli ezt.