Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Úgy általánosságban.....rajtad kívül nem nagyon látom a jeleit az adminok és a " fejlesztők" létezésének :( Az Ufók pedig igenis léteznek ezzel ellentétben!!!
     
  2. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Igazat adok neked abban hogy ha nem tud használni segédprogramot megmarad az összeszedett lőszere , uridium , stb.! Tisztában van mindenki ezzel !
    Engem ez még nem is érdekelne elmondjam miért?
    Felmerül az is hogy nem tudja azt mondani neked hogy "keveset sebzel báttyja" , nem kell arra pazarolni a lőszert akinek ki nem fogyhatatlan élete van és hárman is lőhetik akkor sem pukkan , nem rogyik meg a szerver a 24 órás játékidőkkel naponta ,nem úgy járkálna kapukba és ezzel még több lőszert szedve össze ,nem keverné nekik a lőszert egy gép és sorolhatnám . Alapjában véve jobb lenne a kilátás még ha enyhe is lenne ez a forgatókönyv ! Ezen hogy röhög e majd kiderülne úgy is !
    Ha nem érdekel senkit a játék sorsa nyugodtan hagyják ezt a folyamatot és öljék csak le, mert ez oda vezet ! Mindegy ha Tetris-ezünk mert a variációkat dobálja ugyan de egy gép ellen játszol és az állít feltételeket .
    Nem vezetem meg a másik embert és nem érdemel egyenlőbb esélyeket egy küzdelemhez ?
    Bárhogy is lesz úgy lesz nem várok csodára, azért is írom azt amit !
     
    Utoljára szerkesztett: 18.7.20
  3. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    Igazat adok neked abban hogy ha nem tud használni segédprogramot megmarad az összeszedett lőszere , uridium , stb.! Tisztában van mindenki ezzel !
    Engem ez még nem is érdekelne elmondjam miért?"

    nos, elég szomorú, hogy ez téged " nem érdekelne!!

    az AÜSZ-ben világosan le VOLT/VAN írva, hogy a segédprogramot használókat KITILTJÁK- a játékból..... nem pedig az VOLT/VAN odaírva, hogy ejnye bejnye megoldjuk, hogy ne használd a pOgramot... de amit összecsaltál, azzal boldogan bohóckodj tovább....

    na ezért köpedelem ez az egész.... és ez már 10+ éve így van.

    félre ne érts, számomra világos, amit felvázoltál. nem kötözködni akarok.
     
    _=[AKKÁD]=_[HK] kedveli ezt.
  4. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Tudjuk mindannyian mi van a háttérben , de ha nem formálódik ez most később sem !
    Azt az Á.Ü.SZ. -t meg túl enyhére szabták vagy figyelmen kívül hagyták arról nem mi tehetünk , pedig ez lenne ennek a lelke !
    Gondolom ezért nem tettek ki még minket mert a játék mellett szóltunk és nem ellene !

    És egy kóddal zárok :HICKUP
    Content: 10,000 UCB-100, 50 Extra Energy, 10 Booty Keys, 4,000 PLT-3030
     
    Utoljára szerkesztett: 19.7.20
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Azért szerintem össze kéne dobni párunk fizetését,hogy megvegyük a játékot:) És mivel a segédprogramok sok esetben "belülről" is támogatottak,vagy legalábbis más módon nem jöhettek volna létre,igy a teljes sikerhez TELJESEN ÚJRA kellene irni a játék programját....No ezt nem vállalom:-D
     
  6. csaba238

    csaba238 Junior szaki


    KITILTJÁK Elöször csak figyelmeztetést kapsz nem tudom mennyi becsületett és tp-t le vonnak és utána megint és utána megint. És utána tiltanak ki én ezt hallodtam.
     
  7. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    El kell hogy keserítselek! NEM!!!! Nem tilják ki és nem is figyelmeztetik, Ha így lenne akkor látszana a rangsoron ami ugyebár a Top 1 játékosnál is folyamatos napi 12 óra játékidőt mutat a regisztrációja óta. Szegényke ha beteg lett egy hétre akkor 1 hétig nonstop kellett nyomnia hogy tartsa ezt a játékidőt :/ Egyszóval: nincs retorzió tehát a csalás minden válfaját lehet nyomni ha nincs gerinced....
     
  8. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Engem az érdekelne,hogy hol vannak a Top10-es játékosok? Soha sehol nem látni őket....
     
  9. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Galaxy Gates , Karanténzóna (x-7 kapu) , esetleg Low eldugott helyek és sok cucc kinyerhető ezzel nem viszi vásárra a bőrét mint a BL térképeken !
     
    Utoljára szerkesztett: 19.7.20
    Lanselott és törökcipő kedveli ezt.
  10. †«Ħ.Я¡cĦ¡»†~XP™

    †«Ħ.Я¡cĦ¡»†~XP™ Utánpótlás-írogató

    mikor lehet majd venni premiumot olcson?
     
  11. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Főoldal-uridium részén kell szemezgetni az akciós kínálattal , frissül a felhozatal ! Ez lehet egy hét vagy kettő ha erre voltál kíváncsi nem tudom ?
     
    Leeroy kedveli ezt.
  12. †«Ħ.Я¡cĦ¡»†~XP™

    †«Ħ.Я¡cĦ¡»†~XP™ Utánpótlás-írogató

    koszi akkad

    lenne meg egz kerdesem elmetuz agyhalo az mire jo?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.7.20
  13. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, BL rejtjelhez kulcsot,illetve 2 órás EPHON boostert állíthatsz velük elő.
     
  14. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Szia!

    Inkább linkelek neki BL-ről hogy áttudja olvasni, mert még mindjárt jön a kérdés hogy"És miket lehet vele előállítani" :D :D

    https://board-hu.darkorbit.com/threads/black-light.115614/

    Amúgy a szerelőműhelyet érdemes átnézni, ott is kiírja hogy mit mivel lehet előállítani :)
     
    Leeroy kedveli ezt.
  15. ╬Cаp†аiи•s†уℓє╬

    ╬Cаp†аiи•s†уℓє╬ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, köszönöm a választ leeroy, a kérdésem még a modulokhoz fűződne ezek a módulok csak össze rakhatóak, a többi pedig event alkalmából ládából ha jól értelmezem? (rejtjelből talán?) Válaszokat köszönöm előre is :D
     
  16. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Ezek dizájnok a Centurion hajóhoz,minden BL térképen egyszerre egy darab rejtjelet találsz egy adott helyen. Eventtől függetlenül a rejtjelből csak az 50 db Centurion dizájn egyikét nyithatod ki. A Tyrannos fizetős dizi. Duplikáció esetén 10.000 uridium jár.
    Ha hajómodulra gondolsz,azokat igen eventek alkalmával lehet szerezni összeszereléssel vagy jutalomként.
     
  17. ╬Cаp†аiи•s†уℓє╬

    ╬Cаp†аiи•s†уℓє╬ Utánpótlás-írogató

    Köszönöm :D olvasom ezeket a "különleges npc-ket" pl x-8on repked 1 elvileg 1m élettel, ami 50.000 urit ad :d ezek milyen ritkán jönnek elő? Vagy ezekre, hogy kellene gondolni? mert amióta vissza jöttem nem találkoztam velük :D és rettentő nagy szükségem lenne urira :D
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ez valami olyasmi,mint az a legendás X-térkép,ahová elméletileg ugráskor dob be random,ahogy a moderátorok mondják. Elég random lehet,mert több éve itt játszok és még soha nem dobott be. Szerintem előbb lesz lottó 5 ösöm:-D Azon sem lepődnék meg ha mint oly sok mindenre,erre is lenne program....
     
  19. ╬Cаp†аiи•s†уℓє╬

    ╬Cаp†аiи•s†уℓє╬ Utánpótlás-írogató

    értem... :D valami gyors uri szerzési lehetőség? Valami tipp, hol jön gyorsan az uri vagy miből ? :D
     
  20. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Uridium menü, uridium szerzése.....az a leggyorsabb :D :D