Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Hali
    Valami infó van-e arról, hogy meddig tudok majd a kapukból új Carbonite diziket kapni?
     
  2. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Az a sok hajó ami 0-24-ben repked választ tud adni a kérdésedre! Nagy hiba lenne venni...
     
  3. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, sajnos már nem kapunk róla levelet, de szerintem max 3 napig lesz bent, ahogy anno.
     
  4. Hobby

    Hobby Utánpótlás-írogató

    van róla kép nagyban a carbonite solace desingtöl ?
     
  5. V_Happy

    V_Happy Utánpótlás-írogató

    Az új dizik helyett egy megoldás kellene végre hogy ne maradjak bent megint az alfa kapuban mint most is. Már 20 perce végeztem vele és nem dob ki laggol is(mint az egész alfa kapu) amióta bezártam azóta pedig fel sem enged csatlakozni csak tölt és egyből kapom hogy a kapcsolat megszakadt. Valami 5let?

    A probléma azóta megoldódott. Fel engedett de nem dobott ki hanem újra kezdte az egész alfa kaput.... persze az előző végén már a jutalmat megkaptam csak nem dobott ki. Szóval ez egy ingyen plusz alfa.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.7.20
    Trench kedveli ezt.
  6. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Van valami jó is abban, hogy rossz a game!:D
     
  7. csaba238

    csaba238 Junior szaki

    Ez nem fog meg javulni egy hamar. Szerintem a fejlesztöknek ebből a progis dologból lesz a napi kenyér viszki és cola és a nem tudom puccosabbnál puccosabb éttermi kaja szerintem. Mert ki lesz olyan aki rendel max a prémiumot de az is két kenyér ára a kedvezmény pedig kell egy hónapba egyszer, mert ha ki számoljuk akkor egy nap össze lő, progi használatával a hajó 500.000 millió urit de lehet hogy sokat mondtam, vagy keveset??
     
  8. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nem lehetne ezt a felugró ablakot valahogy letiltani? Minden belépéskor előjön! A hajóm még meg sem jelenik,de ez a nyavaja már ott is van.... Ennyire hülyének néznek,hogy költök erre a "botparádéra" egy fillért is?!

    https://prnt.sc/trlgn6
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    A válasz igen ennyire :-D De ha megnyugtat nem csak téged idegesit,de pont ez a cél szerintem. Sokan inkább fizetnek,csak ne lássák:-D
     
  10. Guzmi

    Guzmi Fórum-zöldfülű

    Bizonyára úgy van, ahogy írtad.
    2019. aug. 5-én nem volt járvány.
    Akkor kértem a fiók törlsét először - összesen 10x, legutoljára a mostani előtt 2019. szept. 6.
    Aztán abbahagytam, mert már elegem volt a mindenféle kifogásból (szabályok, protokoll, amit be kell tartani / szabadság, betegség, - vírus 2020-ban - , valami, akármi, (olyan nincs, hogy csak egy=1 Support tagnak van jogosultsága a törléshez, azaz a játékos részére letiltani a fiókhoz való hozzáférést) - na meg hogy, ha stimmelnek az adatok..., az ID számot ugye be kell írni, mert "csak ez alapján tudják azonosítani" a fiókot), akkor minek kellene stimmelnie), lezárásból! Gondoltam, majdnem egy év után, már nem okoz gondot egy üres hajónak a törlése!
    TÉVEDTEM !!!
    2020. júl. 22. 12:42 ismét kértem, a fent említett kifogás egyike volt a válasz (csak aután írtam, mikor továbbítva lett a kérésem, tehát az ügyintézést nem akadályoztam). Jelenleg a "szabályok"-ra várok, amiket be kell tartani, hogy végre törölni tudja valaki.
    A válaszleveleket küldő valóban nagyon kedves, segítőkész próbál lenni, örülök neki, (csak az a baj, hogy, mondják, hogy mit írhat, vagy nem tudom...).
    Nem levelezgetni, akarok, hanem egy év után már ezt a szuperül felszerelt üres hajót töröljék!!!
    Köteles vagyok fenntartani egy fiókot/hajót???
    Nem játszom vele, már nem is akarok!
    Kedves Grincs! Komolyan!!!, örülnék, szeretném, ha segítenél, hogy hova, kinek kellene írnom? Már nem tudom, hogy hova!
     
    Utoljára szerkesztett: 1.8.20
  11. dohányfüst

    dohányfüst Haladó


    csak a föadmin törölhet accot, a AB csak zárolhat de mivel, nem oszt, szoroz az az üres acc nemtudom miért akarod töröltetni, egyébkéntsem a saját tulajdont képezi a karakter amit keztél, keztdtünk annó, ugymond csak béreljük
     
  12. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Ahogy dohányfüst is írta,mi nem hajthatjuk végre a törlést,kérésed továbbítva lett feljebb. Nem a support hibája.
     
  13. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit


    Utána néztem, a megfelelő helyen van a kérésed. Légy türelemmel, míg ügyed elintézésre kerül.
     
    Guzmi és Leeroy kedveli ezt.
  14. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Nem tudom mit kell ezen görcsölni, nem játszol, nem lépsz be és kész....
    Felesleges idegeskedsz ezen szerintem :)
     
    Grincs és Leeroy kedveli ezt.
  15. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Talán nem akar résztvenni az egyébként sem valós játékoslétszám statisztikában.
     
    Guzmi kedveli ezt.
  16. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Irigylésre méltó hogy van akinek ilyen gondok a legnagyobbak az életben...
    Bár nekem annyi gondom lenne csak hogy egy internetes játékból hogy töröltessem magam :)
     
  17. Guzmi

    Guzmi Fórum-zöldfülű

    Köszönöm válaszodat!
    Amint látod még mindig itt vagyok!
    Nem karom ragozni ("nem akarok görcsölni!!! rajta") a dolgokat, csak azt nem értem, hogy,
    a de7-re regisztrált fiók törlésére nem kellett várni semmiféle indokkal (ott nincsenek szabályok, stb. amit be kell tartani?), szabályok, protokoll, szabadság, betegség, vírus, stb, valami, akármi ...
    - egy levélváltással törölték a kért fiókot!!! Egy nap alatt!!! - nem kellett "görcsölnöm" !!! rajta. :oops:
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  18. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Ja...ne az én részvételemmel hozakodjanak egy vacak játék árának a felsrófolásánál
     
  19. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Ha annyira nem akarsz játszani, egyszerűen átírod a jelszavadat, de nem írod az új jelszót fel, (és a jelszónál csak találomra üss be kis-és nagybetűket, számokat, amennyit enged a rendszer) aztán már meg van oldva a problémád.:)
     
  20. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    sziasztpl érdásem lenne a mai kis ujjításal kapcsolatban.

    a zöld és arany ládák mindig adhatnak felylesztett lf 4 et vagy csak bizonyos rájuk vonatkozo eventkor? nyilván arany láda csak zeus napkor van