Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,a mai frissítés óta érvényes,tehát mindig.
     
    dohányfüst kedveli ezt.
  2. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    köszi a választ
     
  3. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Szia!

    Mostantól adhatnak, így biztosan állandó újítás! Ha csak pár napra tették volna ezt be akkor az fel lenne tüntetve mint pl az lf-4 vagy zeus nap.
    Ma kb 50 kulcsot nyitottam, és egyszer kaptam 96 PIB-100-at, 2 fertöző aknával és pár Xenomittal :D
     
  4. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    nyugi én 200 bül 1 db instabil lf 4t kaptam, de egy zeus részt se, igaz nem kellenek a drónrészek de na 200 ból egyet se
     
  5. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ha már így dobálják majd a fejlesztett lf4-eket a ládák is,akkor ezek szerint jön valami újabb? Akkor szoktak ilyen " bőkezűek " lenni,ha ez elavulttá válik egy újítás miatt..... Biztos valami Paintball ágyú lesz,amivel mások hajóját jól össze lehet majd piszkolni,festeni,stb.... Már úgy is lassan kifestő ez az egész... :D
     
    S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  6. hun68

    hun68 Járnitanuló

    pushing ? hogy müködik ez tudja valaki például ha bázisozunk és valaki pl 8-9 szer le lö 1 nap akkor az már pushing ? persze bázisozás nincs egésznap de pl le lö bázis idö alatt 4 szer utána pl más mappon 2szer és stb.. hogy müködik ez egy pvp játékban ?
     
  7. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ez attól függ,hogy az adott botos (akit lelőnek),mikor un rá és jelent fel :) Egy kézzel játszó nem igazán jelent fel senkit ilyesmiért....
     
  8. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Akkor ezek szerint én jól jártam mert én 2 zeus részt kaptam :) Igaz már nekem se kell nagyon régóta :)
     
  9. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    18 kulcs= 1 party,1 hyper,1 normál lf4..... Nem hiányoznak,viszont mikrotranzit és hibrydprocit nem kaptam hónapok óta (sacc 600 kulcs,stb..),pedig mindenhez kellenek ami "értelmes". Amióta napi szinten bedobják a vásárlós becsvágyó meg úttörő csomikat,hírét sem hallom az ilyesminek.Vannak még egyáltalán a ládákban? Így hogyan építsünk pl... hajót? Rafinált lúzerek ezek ott "fent".....
     
  10. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Én is nagyon ritkán kapok, Mióta bedobták ezt a Keres hajót azóta semmit nemkapok ami hozzá kell (nem mintha kellene) ugy néz ki mint egy Top shopos Fűtő hősugárzó....na de akkor is...én 3x annyi kulcsból nem kaptam semmi értelmeset :)
     
  11. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    450 kulcsom, eddig 1 magam drill, pár db hibrid és mikro proci, 3 zeus, apis az is pár , eddig 350 kulcsból. igaz én csak az ugrásiért szedem a kulcsokat el xd amcsi szerveren valahogy nincsen kedvem éjel eggy óra kkor spaceballózni akkor kezdödik az idöeltolodás miat ami +5-6 óra

    de most ojan laggok vannak hogy 20 mp mire felveszek egy ládát ,vagy én a térkép bal loldalán a minitérképen meg a jobb oldalt látom a saját megbizos kék pontokat
     
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Erről a tiltás dologról kapunk majd bővebb infót is? Kiket tiltottak,stb.... Csak mert még mindig sok olyan hajó mászkál a mappokon,akik köztudottan 0/24-ben pörögnek meg lövik pl az invoket.... A pallán szedegetők és utána tömegesen kapuzókat nem is említve. 3 komplett bot klánt is tudok kapásból,amiben mind az 50 hajó 1 emberé és mind progival fut....ő is még játékban van!
     
    S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  13. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    arról nemfogunk kapni infót hogy kiket névszeront cssak egy számot, de az én szerveremen mentek páran 40 hejet ugrottam elöre a ransorban ami komoly milárdokban mérhetö

    én az invok lövöknek annó kimondottan örültem :) x1 el aptam a dobozt , szoval megkönnyítették kicsit a dolgom, más hogy küldikben most cubi az lehetelen bármeik mapon
     
  14. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Igaz,de az invokenál csak a legtöbbet sebző 5 játékos kap dobozt,viszont itt EU1-en lövik 15en :) Egyszerre mindig csak 1 van jelen,olyan gyorsan van kilőve,így az sem megoldás,hogy másikhoz megyek :) Én nem ugrottam előrébb :/

    Körbejártam,az összes botos fent van játékban,így ez a próbálkozás sem volt túl sikeres :(
     
    Utoljára szerkesztett: 7.8.20
  15. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    értem, itt nállam amcsi 2 szerveren enniyre nem vészes. az invoke, de a tübbi füü. na meg mindeki eic re költözöt át jormán, gondolkoztam a megbízóváltáson de 700 milla becset buknék, azt eg nem akarok
     
  16. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát ezen a képen (most készült) csak 8 hajó van,mert ennyi fért rá,alig 10-15mp volt rá hogy elkészítsem,persze többen vannak :)
    Ja ennek 90%-a 0/24es :D

    https://prnt.sc/tvx5xn
     
  17. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    szép

    mindegyik abl el lövi igy esélytelen, egyébként a cubinál idegesítübb, a minap mmo n tudtam cubizni, egyedül majdenmhogy 2 rüpi volt csak egy eggyik kevés sebzéstöl futottt a másik nem. bele lö 2 t acubiba x 1 el és elviszi a felét :/
     
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Mivel ehhez az AGAbaromsághoz nincs hol hozzászólni,ide írom..... 2 napig tart ez a baromság,esélytelen az,hogy a játékosok nagy része össze tudjon szedni annyi töredéket,hogy bármit is legyárthasson. Csak az 5 legtöbbet sebző kap töredéket,x8 térképen 200at. DE! Egy ilyen boss izére van 20 hajó,feltuningolva minden széppel és jóval (semmi legális). Kérdem én! Melyik szellemileg erősen árnyékoltnak jutott "eszébe" ezt az "eventet" így megalkotni? Úgyan az a helyzet mint a cubinál vagy invokinél! Vagy nem férsz hozzá,mert kb. 10 másodperc alatt kilövik,vagy nem érsz oda időben és nem tudsz eleget sebezni,hogy kapj jutalmat.Pusat,kerékben,promizva száguldottam a boss felé,bőven mögöttem lévő gyűrűs goli úgy ott hagyott,mint ha álltam volna. mikor lesz végre olyan event is,ahol a tiszták is tudnak érvényesülni? Vagy legyen minden térképen 3 lőhető boss,vagy mittom én! A kis izék nem adnak töredéket,így esélytelen az,hogy mindenki legalább 1 valamit össze tudjon szerelni.... A hitacról ugye már nem is kell előre nyilatkoznom???? Igazán lehúzhatnák már a rolót,végre megnyugvás lenne mindenkinek!
     
    Sörnyit és kampo kedveli ezt.
  19. faxksza300

    faxksza300 Utánpótlás-írogató

    A kis spinelek is adnak nagy ritkán 10-15 töredéket de tény hogy agyhalott volt aki ezt az eventet kitalálta... egyébként ha jól tudom csak a top3 kap belőle dobozt... és hát hogy csak 1 agate jön miután leszenved az ember 75-80 spinelt... Aki ilyet talál ki az felejtse el a gondolkodást és hagyja inkább arra, akinek van is 1 kis sütnivalója..
     
  20. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Lehet igazad van,én csak egyszer kaptam,így nem tudom 3 vagy 5 :) A kicsikből egyből sem kaptam x8-on.