Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Milyen arányban adnak? Több 100 at lelőttem de még semmit sem adtak.Csak az a nagyobb ami utánuk jön,de olyan tagok lövik EU-1 en,hogy néha megjelenik a térképen és el is tűnik:) Ha nem mellettem van,esélyem nincs odaérni....
     
    Anita30.. kedveli ezt.
  2. faxksza300

    faxksza300 Utánpótlás-írogató

    Fogalmam sincs az arányról... legalább 50 spinelt lőttem x-7; x-8 on összesen 2x adott (egyszer 10-t, másszor 13-t). Discordon valaki 200 spinel-re írta 50 töredéket.
    A nagyot nagyon nehéz elcsípni és bele is sebezni megfelelőt miután sokan, köztük ellen megbízósok is pörögnek rajta.... én 2700 nyersinél tartok olyan 2-2,5 órát feccoltam bele... CC-C vel+RSB-75 bónusz lövés kombóval, seprommal lövöm sárga vengával 30 prométeusz lézerrel meg megy a spuri (úgyhogy aki ezt kitalálta az nagyon elméretezte 2 nap alatt 18000 töredék kell úgy hogy minden újat meg is építhess, mivel régebbről meg lehetett szerezni az SPC-SPD01, 6000-be kerülőt). És mielőtt véletlen az irigykedők leszednék a fejem a CC-C ért plutus dobott 50.000 t belőle egyik alkalommal :D :D
     
    Leeroy és Anita30.. kedveli ezt.
  3. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ugyan ilyen elcseszett még ez a Chrominláz is. Hány kapú is kell 80k chrominhoz? És az csak 1 szerelhető dolog. Nem lenne gond,ha a végén nem váltanák át becspontá a maradékot,hanem lehetne gyűjteni. Mivel nem lehet,marad a vásárlás,de mi is ebben a meglepő,hisz pont ezért csinálták ilyenre. Igaz kissé melléfogtak,hisz csak a gyengeelméjűek költenek még ebben a játékban bármire is..... Ha talán egyszer újra tiszta lenne,ami nem lesz....akkor sokan mások is költenének,köztük én is.....Hamarabb fogok Nobel-díjat kapni,mint ebből a játékból fizetési visszaigazolást......
     
    Leeroy, Sörnyit, faxksza300 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. páncélospro

    páncélospro Fórum-zöldfülű

    Üdv!
    Abban kérnék segítséget, hogy új laptomom van, amin nem jön be a játék. főoldal megvan, játékbetöltés megvan napi jutalomig, utánna viszont nézem a fekete képernyőt és semmi. Mit állítsak be és hol. Válaszokat köszönöm.
     
  5. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Tévedés ne essék: A botterek és PvP csalók továbbra is űzhetik az ipart! A tiltás a bugkihasználókra vonatkozik. Ergo: csalni szabad,rafkózni nem!
     
  6. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Hát ez az event egy kalap kaka....nemhiába nem kérnek visszajelzést róla!!!
     
  7. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Élenjárók bónusznaptára
    Állj át az elsők között a letölthető DarkOrbit kliensprogramra, amivel 30 napon át exkluzív jutalmak járnak, köztük a szuper új Ace Berserker P.E.T. design!

    Minden szép és jó, de hol vannak az exkluzív jutalmak? Nem mintha az új dizájnokra vágynék, viszont ha már kiírják ne csináljanak hátsórészt a szájukból.
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  8. Hmm nem sok van de az 500GG elég jó....
     
  9. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    x8n megjelent de már durrant is a bos, ellöttem egy rakat löszert és csak 600 valamenyi törediket tudtam szedni a kicsikböl, oké hogy vement meg minden de azért kicsit kevés a 2 nap arra igy hogy kiszenvedni a 10000 dbt a pet protokolra, , de akiknek sikerül még több lelöhetetlen hajó lessz

    ha letöltötted a kilienst , akkor abba kell bejelentkezni és a jobb sarokban az uridiüm bank mellet majd megjelenik egy ikon amit fel is fog dobni , ott tudod kivenni a napi + bónuszt ,
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.8.20
    Leeroy kedveli ezt.
  10. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,másik böngésző esetleg?

    Ahogy dohányfüst is írta,job felül kell begyűjteni,én is mire megtaláltam...
     
  11. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Az Opera alig laggol néha és gond nélkül futnak az újítások,kliens,stb.... Ha másra nem is,erre a játékra talán a legjobb.... Még a bekapcsolt nyomkövetés és felugró ablak blokkolás sem gond , sem itt,sem más játékoknál...
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nem tudom én nem járok Operába,de a Tűzrókán nem megy az új kliens. Mondjuk régebben sem ment a Do.ezért van a gépemen még egy paralell oprendszer,amin csak ide léptem be. De ezt az új klienst oda nem engedi letölteni,csak a fő oprendszerre. De nézem a jó oldalát,Ti kaptok 500 kapuenergiát meg sok csetrest csak mert beléptek. Éljen a demokrácia :-D
     
  13. [​IMG]
     
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kisboszi,komolyan mondom kezdelek megkedvelni,eddig azt hittem kevés nálam lükébb ember van,erre megjelensz :-D
     
  15. Hmmm....
    [​IMG]

    Köszi kedves Grincs
    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.8.20
    Grincs kedveli ezt.
  16. Wertyx

    Wertyx Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Mik ezek a hatalmas ingadozások a rangsorban? Egyszer felmegy az Őrmester rang 70.000 rangsorpontra, nemrég meg 60.000-en volt. Nem olyan egetverő dolog csak így majdnemhogy lehetetlen néha utolérni a rangokat. Ez is a botok miatt van vagy ez eddig is ilyen volt?
     
  17. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    noss, ki mennyi kaput csinál abban a rangban,vagy nagyobb küldit befejez . az a 10000 ranksoront 1 rangosrport az becspontban nézve 100 tegát 1milla becsulat ami duplannapkor 2 kapu , te az adott rangnak az alsó értékét látod , akik abban a segmensben vannak, ök határozzák meg neked a következö rang alját

    nekem az ezredes 19,3 millia rangsor valt az alja, de mivel pár játékost kicsit pihenöre raktak, igy lement 16,2+ ra , de tegnapról ma raggelre emelkedett 250.000 t a rangsor alja , de ha letelik az egy hét bünti amit kaptak azok akik valami hibát kihasználtak ahogyan az eggyik admin írta itt forümon vissza térnek, valamenyivel kevesebb becspontal
    igy ujra megugrik,

    lenyeg annak fugvényében emelkedik vagy csokken a rangsor, kinek menyi becspontja lelött hajja tpje van meg stb stb , és hány hajó van a mebízónál magasabb rangban igy nekik is nö
     
  18. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Na és persze attól is függ ki milyen hatékonyan botol....sima játékhoz semmi köze a rangsornak
     
  19. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    már miért ne lenne köze ?

    tp, becs, lelött npc, lelött hajó, regisztráció óta eltelt napok, hajó tíőis, hányszir löttek le, stb stb ezek alaőján van rangsorod,

    ha számít mijen rang van a neved elött ezekböl tevödik össze ,

    de az számít mi van a hajóban, hanyasz szintekre huzva , lehetsz dandár ha egy fötörzs kettérak mert erösebb, más lézereket használ vagy nagyob szinten vannak az övéi, vagy pet berendezéseket
     
    Utoljára szerkesztett: 10.8.20
  20. Wertyx

    Wertyx Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Azt értem, hogyan számítja a rendszer, csak kérdeztem, hogy ez emiatt van-e vagy eddig is így volt. Köszi a választ!