Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Apsun

    Apsun Utánpótlás-írogató

    ez igaz csal ezt veheted fel mert event küldi. Szinte bánom hogy gamma kapuval nem vártam 1 hetet.
    Köszönöm az információt.
     
  2. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Az üzletben mik azok a % jelek a drónoknál és a pet-nél? Rámegyek,de semmi nincs olcsóbban! Újabb jól sikerült akció???
     
  3. 5 agatus és 40 spinel után 0 töredék az jó arány? Vagy ez is valami bug mint a hitacnál?
     
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Az hagyján,de kivételesen újra van pilóta a sok bottal felhúzott hajóban,oda sem férni...... Ezek az ** ott "fent" nem tudom miért nem vágja már ki ezt a sok nyomorultat,vagy teszi őket egy külön,a botosoknak fenntartott szerverre?! Ott kedvükre versenghetnének,ki használja jobban a progit..... Vagy húznák le végre a rolót végleg,lehet az lenne a legjobb! Ez így csak szivatás....

    Update: 160k uriból jött ki a hiányzó 40 rész..... Ennyit nem érnek ezek a caros dizik,kár volt kirakni...


    Update2.: Magyar vagyok,magyar GEO IP-vel,mit kezdjek szlovák nemzeti dizivel? Legalább erre figyelhettek volna.... **!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.8.20
    _=[AKKÁD]=_[HK] kedveli ezt.
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,most én vagyok lükébb a sokévi átlagnál vagy??? Elvileg kinn van a kedvezményjel a PET nél és a dróndizájnoknál. De sehol semmire nincs kedvezmény,ugyanannyiba kerülnek,mint bármikor. Ilyenkor kit néznek hülének?
     
    K.i.s.b.o.s.z.i.k.a. kedveli ezt.
  6. Minket... :D







     
    Lanselott kedveli ezt.
  7. Erre már tényleg azt mondom, hogy direkt forralják az ember vérét ezekkel a húzásokkal. Ha kiviszel mégegyet, figyeld meg a románt adja.
     
    S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  8. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Az Iris drón és maga a PET van leárazva :)
    Viszont valóban idegesítő, hogy ott a leárazás jel, mégha meg is van mind.

    Nem hiba, elég nehezen adja a töredéket. A Spinel különösen, Agatushoz meg top sebzés kell, hogy kapj.

    Bármelyik dizit beadhatja, nem befolyásolja honnan játszol.
     
    Lanselott és faxksza300 kedveli ezt.
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

     
  10. Hobby

    Hobby Utánpótlás-írogató

    sziasztok mi ez a bajnoki zseton ?? honnan lehet szerezni van link rola
     
  11. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Bocsi, de kiakadtam kicsit! 27 ezer forintot kérnek 8 pajzsért, meg 100 olajért?? Mi ez, vicc?
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ezen akadtál ki? Akkor nézd meg mennyi ennek az ára úgy ha nem kaptok rá brutál kedvezémyt,hanem megvennéd teljes áron Euroban fizetve. Majd lesel,mint Mari a moziban :-D
     
    Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kérdés:

    [​IMG]
     
  14. Ez egy petdizi asszem :D
     
    Grincs és Leeroy kedveli ezt.
  15. faxksza300

    faxksza300 Utánpótlás-írogató

    Jól mondja mazsola, az egy PET dizi..
    "Élenjárók bónusznaptára
    Állj át az elsők között a letölthető DarkOrbit kliensprogramra, amivel 30 napon át exkluzív jutalmak járnak, köztük a szuper új Ace Berserker P.E.T. design!"
     
    Leeroy kedveli ezt.
  16. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ahogy irták,ez pet design,de én meg kaptam kapuból Olasz hajó designt de az se található sehol....
     
  17. Lanselott.

    Goliath Champion hajó kell hozzá... Üzletben 150.000 u.
     
    Lanselott, Grincs és Leeroy kedveli ezt.
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Valaki javítson ki ha tévedek,de ha az Aknagyáros I-II ki van rakva,akkor nem pirosan villogónak kellene lenniük az aknáknak? Mindkettő fullon és sima aknákat rak a hajóm.... A + 50% sebzést sem adja hozzá....
     
    Utoljára szerkesztett: 6.9.20
  19. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Potom pénz,annyiért kérek 3 at de ha lehet szeletelve :-D
     
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A naptár kiírást néztem és ott nem írja. Elég félrevezető ez így, mert ha tudom nem is érdekel, hogy egy rakás szemét legyen a raktárban, amit semmirekellő desigonknak neveznek.
    Majd legközelebb jobban figyelek...