Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    A főoldal írja :)

    https://prnt.sc/ucemtx
     
    Leeroy kedveli ezt.
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Minden estre elgondolkodtató így, hogy 40 napi együttműködés jutalma egy P.E.T-design ebben a játékban.

    Történt valami a játékban, mert EU4-en 5-2-n nincs egyetlen BOT sem?
    Tud valaki valamit?​
     
    Leeroy kedveli ezt.
  3. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Személy szerint az 5.000 napos eventsorozattól is többet vártam. Ezt kaptuk, nincs mit tenni.
     
    faxksza300 kedveli ezt.
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Erre van válasza valakinek?
     
  5. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    De így kellene lennie, jól gondolod. Ha kiraktad maxra és nem adja meg, kérlek írj supportra.
     
  6. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Rendben,köszi! :) Bár írhatnék a papagájomnak is,több haszna lenne....
     
  7. Kedves Mislix

    Naptár nem írja, de a fő oldal igen..

    Állj át az elsők között a letölthető DarkOrbit kliensprogramra, amivel 30 napon át exkluzív jutalmak járnak, köztük a szuper új Ace Berserker P.E.T. design!
     
    Mislix kedveli ezt.
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kisboszika,és azt meg tudnád e mondani,nekem aki nem használom az új programot,hogy akik naponta belépegettek,ők az új havi napi belépési bónuszokkal együtt kaptak új havi táblát a kliensprogram használatáért is,vagy az egyszeri alkalom volt? Ugye nem tudom,mert nekem a régi táblát mutatja szürkében,de az nem hozott különösebben lázba:)
     
  9. Lanselott.

    Ha belépsz a játékba, jobb fenti sarokban.. uridium bank... beállítások stb -nél találod : Élenjárók bónusznaptára icon !!!
     
  10. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Igen tudom,nem ez volt a kérdés,hanem az,hogy aki eddig programmal lépegetett be,az most kapott e az új hónapra új naptárat a belépegetés jutalmaként ?
     
  11. Wertyx

    Wertyx Utánpótlás-írogató

    Szia.

    A naptár valahol augusztus közepén kezdődött amikor megjelent a kliens, és szeptember 18-ig tart, tehát ez nem olyan, mint a bejelentkezős naptár hogy hónap elején jön új. Körülbelül a megjelenéstől volt 40 napod hogy mindent (30 fajta jutalom) begyűjts belőle. Gyanítom másik nem lesz mert még így is "bőkezűek" voltak.

    A kliens meg nekem még mindig használhatatlan a frissítés után is, de másik gépen meg megy tökéletesen. Esetleg van valami ami elkerülhette a figyelmem ezzel kapcsolatban?
     
    Lanselott kedveli ezt.
  12. wiki gép igény ....
     
  13. xXxAegisxXx

    xXxAegisxXx Fórum-zöldfülű

    ,
    Ez azt jelenti, hogy a másik gépen lehet full screenbe nyomni és a menüsor nem bugol?
     
  14. Wertyx

    Wertyx Utánpótlás-írogató

    Dehogy :D az már túl luxus lenne.
    Arra gondoltam hogy nem 10 hanem 40 fps-em van és meg lehet mozdulni benne, nem úgy mint a másikon, nem dobál állandóan vissza. Szóval valamilyen szinten játszható. Talán.

    Szia.

    Nem hiszem hogy ezzel lenne baj, mert mindkét gép ugyanannyi RAM-al rendelkezik, sőt, az a gép amin rendesen megy 6 éves... Viszont a gépekhez túlságosan nem értek szóval lehetséges hogy tényleg itt bukik a dolog.
    Olyasmire gondoltam, hogy valami mást le kell-e tölteni mellé, hogy tudjon működni, vagy valami beállítás a gépen amit szerkeszteni kéne.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.9.20
  15. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Hmmm.....furcsa! Már a botosok és a csalók sem látnak "fantáziát" a játékban? Pedig ezeknek aztán semmi köze sem volt sem a játékhoz sem a fantáziához és mégis fogynak!
     
  16. Megdrágult a progi ára... :D :D
     
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Azt lehet tudni,hogy ezen a sebesség problémán dolgoznak-e,vagy egyáltalán tudnak-e róla,törődni fognak- e vele? Gondolok itt arra,hogy a gyűrűs Solace gyorsabb a kerekes Pusatnál.... Teljesen felesleges lesz ez az új Pusat modul a maga kis 2%+ sebességével,az sem oldja meg a problémát. Teljesen értelmét vesztette így a sokféle hajó és azok tulajdonságai,pedig nem véletlen használjuk páran a Pusatot mint elfogót :/ Lehet erről tudni valamit,lesz egyáltalán valami megoldás erre?
     
  18. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    A kliens frissitése óta, belépek a főoldalra, indítanám a gamet és kidob , hogy kéri a nevet és a jelszót, újra belépési oldal jön be. Gratulálok a fejlesztőknek. Megoldás??????
    Maradok a böngészőnél.
     
    Vadász és Lanselott kedveli ezt.
  19. Szia Anita és SM!
    Jeleneleg ez a probléma 5 azaz ÖT éve ne jó nállam,kivan rakva fullra sőt a fejvadász 1-2 se jó már nekem..... nincs extra semmit sem ad pluszba .
    Igen bosszantó mert az 50 PSP kirakása nem volt olcsó és nem kaptam rte semmit...... lassan a pajzserősitő se lesz jó mert nem azt csinálja amit kéne.
    Persze support levélirás megvolt kértem szépen 5 évnyi extra bonnuszt adják vissza..... :)

    FOLYAMATBAN VAN! KITARTÁS!!!

    megjegyzem azóta nem jó amióta vicces játékosok 2 aknát tudtak rakni egymás után......
     
    Páncélgránátos és Leeroy kedveli ezt.
  20. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    2 aknát egymás után? Én még egyet is alig tudok :D Más,ugyan hol és hogyan lehet ezeket a fura bónuszdobozokat cserélgetni a műhelyben? Én sehol nem találok semmi ilyet....