Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Pedig megfelel, bár régebben került ki a menetrendje,ami azóta sem változott.
     
  2. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Akkor nincs mit tennem, mint elnézést kérni, mert én csak az Eventet olvastam és azt hittem ez annak a része.
    Tehát elnézsét kérek, a leírás megfelel a valóságnak!
     
    Leeroy kedveli ezt.
  3. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Szia!
    A menetrendben ugy írja hogy új klins lesz 32 bit-es Op rendszerhez, nekem az van, azt hittem eddig az miatt nem tudtam használni, most letöltöttem megint, de 66%-nál ugyan ugy leáll a telepítés és ezt írja :

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=931hiba1.jpg

    Valami ötlet??
     
  4. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Nekem lenne de csak feltételezéseken alapul !
    Saját bőrömön tapasztalom hogy a sok nyomkövető fennmaradása gátolja és le is blokkolhatja a telepítési folyamatokat ! Magyarul az előző feltelepített verzió ha hibás az lehet az reklámszűrőm eredménye is ! Letöröltem a letöltött programot , tisztítottam időlegesen a gépet , kikapcsoltam a szűrőt és fel tudtam telepíteni .
    Én kimondottan utálom és nem is szeretem az e fajta adathalászatot de mégis valamit valamiért engedni kell hogy ez a folyamat végre hajtható legyen . Az hogy miket és milyen célú adatfelhasználások mennek pedig érdemes néha elolvasni telepítés előtt ! Sőt ajánlom !
    Azt meg szeretném kérni hogy ha frissíteni akarnak a kliensen , oldják meg hogy az előző verzió törlését is vegyék bele folyamatba mert ezzel el lehet kerülni a fennmaradó adatokból származó hibákat !
    Az meg ha hibás a frissítés vagy mulasztás miatt vagy pedig más alternatíva miatt alakul ki ( pl. segédprogram miatt fellépő adat többlet vagy nem számított programozási hiba miatt ) , szóval minél több minden van játékban annál több a fellépő lehetőségek száma . Szinkronba kell nekik hozni a segédprogramhoz a klienst !
    Így lehet ráültetni egy átkot a mumusra ! :(
    De a lényeg remélem segít amit fentebb említek !
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.20
    Leeroy kedveli ezt.
  5. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Kafa a képfeltöltés. Az oldal ahova feltöltötted rögtön 3 vírustámadással próbálkozott. Aki pedig kikapcsolja a vírusírtót azért hogy ezt az adathalász klienst telepítse (mihaszna kvarcokért) az inkább ne panaszkodjon hanem küldje az adatokat. Az a fő funkciója....
     
  6. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Üdv!
    A petem heat szintje befagyott 4. szint 200/200-on. Nem megy feljebb, 1 heat helyet nyitottam eddig meg, életereje maxon, üzemanyag van benne. Vortex utolsó hullámát így lőttem végig, hogy 200/200-on állt, és véletlenül se ugrott át ötös szintre.
    Megoldás?
     
  7. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Hat rá ! Minél több a booster magasabb az érték !
     
    Leeroy kedveli ezt.
  8. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    "A 4. és 5. HEAT szint fenntartásának feltétele a folyamatos HEAT-termelődés biztosítása. Ha nem biztosítod ennek a minimális szintjét, akkor elindul egy visszaszámláló és elkezd lehűlni a rendszer. Másrészt pedig ha nem éred el a következő szinten minimálisan elvárt HEAT-termelődési követelményt, akkor hiába van a HEAT az aktuális szint maximumán, annak értéke nem növekszik és szintet sem lép. "
    Két feltételnek kell meglennie ne hűljön a PET rendszere , és lásd el boosterrel !!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.20
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  9. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Kösz a választ!
     
  10. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Nem, mivel a csoport megosztó booster csak akkor hat, ha azonos térképen vagytok, jelen esetben Hádésznál működik csak.
     
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Leeroy.ha megkérdezhetem,láttam kiirtad,hogy javitva lett a hiba miszerint a fénytörésnél nullázódott a kliens jutalom. De akik átmeneti szerverhibák miatt nem tudtak belépni és vagy nem tudták igényelni a napi jutalmat azzal senki nem foglalkozott?
     
  12. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Egyelőre sajnos nem :(
     
    Lanselott kedveli ezt.
  13. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Az is igaz amit Leeroy írt !
    Viszont ha te veszed a megosztó boostert annak % is számít de csak és kizárólag te használod , ha egyedül vagy kapuban ! Tehát a normál és megosztó boosterek értékét összesítve használhatod halmozódás képen !
    + Időszakosan van booster akció is azt is rá lehet strófolni !
    Összességében amennyi booster létezik arra a területre ( tp , becs , sebzés stb. ) azt mind használhatod ! Jah és mindegyik booster típus csak az adott % ot adja tehát ha többet is veszel csak annak a felhasználási ideje módosul !
    Ezt lehet tudtad , lehet nem ! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.20
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Lenne pár kérdésem a DO-hoz!

    Egész héten szedtem ezeket a tököket és a kukorica falatkákat. Jelenleg doboz duplázóval szedem és a heti eredmény, hogy most lett 5300 db belőle.
    Ha csak egy ÉP-búját akarnék venni akkor 45.000 darabot kell szedni belőle, de ha 4-es szintű protokollt akkor 15 x 45-50.000 kell.

    1) Nem lett ez kicsit túltolva már megint, mert lehetetlen összeszedni doboz duplával is?
    A PET régen simán megszedte full-ra magát az üzemanyagból, mára viszont annyit fogyaszt, hogy mindig uriból kell pótolni.
    2) NAgy kérés lenne, ha már így feltolták a fogyasztást előzetes bejelentés nélkül a kárunkra , hogy a dobozok tartalma is több legyen ennek megfelelően?
     
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Cukorkát boss-ból szerezz,x8-on lazán szórja a 3700-4000et :) X7en is alig 200al kevesebb,így lehet kisebb térképeken is lőni... A fogyasztást már akkor tudni lehetett,amikor megjelent a 4es szintű takarékossági protokol az event leírásában,jeleztem is.... Azt el is felejtettem,hogy x8on a kicsi Kucu is 100 felett ad a rakomány mellé...már ha nem aknát rak helyette,de a legtöbbször cukrot ad...

    https://prnt.sc/v64jqq
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.20
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Esélyem sincs bottal lövik 4 miilióan. A bot gyorsabb a hajómnál és gyorsabban reagál, messzebbről jelöl.
    A múltkor már jeleztem, de magasról tesznek rá.
    (Egyetlen vígaszom, hogy sikerült felkelteni egy magasrangú nyomozó figyelmét, hogy mi folyik itt nemzetközi szinten... hát megmutattam, és úgy tűnik felkeltettem a figyelmét.)
     
    Páncélgránátos és Lanselott kedveli ezt.
  17. jani63MS.HU

    jani63MS.HU Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Valaki megtudná mondani, hogy a hajóból hogyan lehet ki venni a modult? Szeretném kicserélni egy másikra, de nem engedi kivenni.
     
  18. harabulage3

    harabulage3 Utánpótlás-írogató

    nyomozó XDDD sírj még kérlek :((
     
  19. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Akkor lődd a kicsi kucukat x2-n,azok is adnak 10+ cukrot :) Még az is sokkal több,mint a dobozból jövő 1 darab :)
     
  20. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    miért nem tudok promilézert szerelni?