Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Eddig se büntették, ezután se fogják, az új szervert konkrétan az ilyeneknek csinálták.
     
    maja7731 kedveli ezt.
  2. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Csak úgy tudunk utánajárni, és kivizsgáltatni, ha konkrét adatokat írsz le a supportra. Itt a játékos neve a lényeges, és az, hogy mit vettél észre, mire gyanakszol. Ha ilyenről tudsz, oszd meg velünk, mert csak így tudunk bármit is kezdeményezni. Enélkül csak szavak maradnak a leírtak. Ez sem egy gyors folyamat azért, ezt tudnod kell.
     
  3. CsukaCS

    CsukaCS Fórum-zöldfülű

    Mi van már a játékkal ??? 3 napja nem lehet belépni... Közben ketyeg a prémium a dobozdupla és a kedvezmény is!!!!! Nagyon kellet új szerver amikor a régi is egy kalap ...
     
  4. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    Látom, hogy történtek javítások, de ami a legfontosabb az még mindig keseríti a játékot NEM LEHET BELÉPNI CSAK PÖRÖG!
     
  5. Darkroster

    Darkroster Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,közöm nincs semmihez, a fejesek írják a gamet, itt a moderátorokat kiket molesztáltok, nincs jogosultság,hogy belepiszkáljanak a gambe;! (hamarabb lenne javítva a gebasz,hogy ha tudnák ők is piszkálni) Bigting vállal vagy vállalna mindent..
    Mi hervaszt nekik továbbítani kell a Bigbugringbe, ami nagyobb hiba az élvezi az elsőbbséget., A lényeg a Kliens alap opció,de win 10 a kötelező!! mert a win 7 már 1 éve megszűnt!!!! 2021.Jan.15.re ott lesz, erre mormorok 1 áment!
     
  6. sivatagi¤sólyom

    sivatagi¤sólyom Fórum-zöldfülű

    csak az a fura hogy az én accommal be enged mindent pikk pakk betölt haveromank meg csak pörög. fura nagyon. Ki probáltuk a hangár cserét , egyszer müködik de ha már a játékban ugrasz egy kaput vagy barmit csinalsz ki is fagy.
     
    törökcipő kedveli ezt.
  7. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Szia !
    Tehát , ha ez a fórum kapcsolódik legjobban a "játék" -hoz és netalántán valaki mond valamit vagy észre vesz akkor az ha nem az adminokon keresztül kerül jelzésre akkor senki sem látja ? EZ NAGY HIBA !!! Mivel nem csak az adminok érdeke kellene legyen hogy a "játék" működését és zökkenőmentességét a visszajelzésekből tudják korrigálni , módosítani !!!
    Én személy szerint nem az adminokat veszem első sorban hanem azt nézem mi az amivel elvágták az egész kommunikációt játékos és amit felemlítettél fejesek között !! Ha elvették az adminok jogosultságát , adják azt vissza , bővítsék ahogy írtad vagy ennek annyi !
    Kliensről : Lehet kezdetleges verzió és javíts ki ha tévedek a leírtakban !!
    Mivel a segédprogramok zöme Flash player-re volt írva igy egy olyan klienst kellett kreálni ahhoz ami azzal fut .
    Nah most , ez nem zökkenőmentes mert leterhelődik vele a szerver és nem bírja azt a rengeteg adatot amit a csalók lekérnek egyidőben ?
    Nem fogom a kétkezi játékosokra mert miattuk nem állna le a szerver vagy nem akadozna az elérés !!!
    Tehát mi is a legfőbb gondotok ? Nem a win 7 !!!
    ( Ha nem kellene azt az átkos segédprogramot szinkronba hozni a "játékkal" lenne energia és mód a win7 kivezetésére !! )
    Nah ehhez ima rettenetesen sok kell !!
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.20
  8. streza[Z€T]

    streza[Z€T] Utánpótlás-írogató

    Most ez komoly??? Napok óta belépési gondok vannak a játékban és elindul az event?? Egy olyan event ahol ráadásúl helyezést is lehet el érni.... GRATULÁLOK!!!
     
  9. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Én csak és kizárólag Win7-et használok,nem is vagyok hajlandó 10-re váltani (nekem ne legyen Nokia kinézet a számítógépen....).....és sosincs problémám a belépéssel,se böngészőben,sem kliensben...... Talán egyszer volt az elmúlt 2 évben......
     
  10. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    " Tehát , ha ez a fórum kapcsolódik legjobban a "játék" -hoz és netalántán valaki mond valamit vagy észre vesz akkor az ha nem az adminokon keresztül kerül jelzésre akkor senki sem látja ? "

    miért, mit gondoltál, idejárnak a "fejlesztők" nézni, mit siránkozunk a hibákról, csalókról?!

    ezért nem értettem soha, miért tiltanak ki, amikor a csalókról- hibákról hisztiztem, olyan indokkal, hogy a bigpoint lejáratása...


    " Ha elvették az adminok jogosultságát "
    a csalókat 10 éve sem tehette ki az admin... már akkor is az volt a duma, hogy MAJD A KÖSSSSSSZPONT...

    ez IS számon lett kérve már 10 éve, hogy akkor minek van adminisztrátor....
     
  11. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Inkább hívj meg kocsmázni "bszent-re" te is jobban jársz és én is :D Már rég belefáradtam az itteni dolgok kivesézésébe, látom te kitartó vagy, van egy két fórumozó kinek hozzászólásait szívesen olvasom. Legyen kellemes év végéd és szilvesztered.
     
  12. pannonia78

    pannonia78 Utánpótlás-írogató

    Hali. 2020.12.18. idő 14:05. bejelentkezek a játékba, fórum olvasása. Örömmel olvasom, téli event, sok új változás a labirintus event-be. Most már jobb előre csatabérletet rendelni különben sok új kulcsrol lemardsz. Gyorsan meg is veszem 200k uriért a csatabérletet, már nyomom is a startot, jó minden, olvasgatom kicsit az új cuccokrol az infót, napi küldi felvéve, sepi, promi a hején és már indulok is x1-röl x2-ő mapra, kapu ugrás 14:41 perckor, most 16:25 perc, és még mindig a 2-ét kapu között vergődik ez a ****. Bár mit is csinálok, kb száz resi, meg ugyan ennyi ki és belépés. További jó játékot. Nekem mennem kell melózni.
     
    -TimbA- kedveli ezt.
  13. Sanya

    Sanya Utánpótlás-írogató

    Nincs annak 10 éve csak kb 5.
     
  14. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    rosszul emlékszel, ha-ver..

    csülök... ha nyitva lennének a kocsmák.. egy négyzetméter fröccsöt kérnék neked ( meg egy kicsivel több szódát : D )
     
  15. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    De van 10 éve
     
  16. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Hát szeva, azért most nyomok egy sört az egészségedre :)
     
  17. Sanya

    Sanya Utánpótlás-írogató

    Ültem én a másik oldalon is, szóval felesleges vitatkoznunk.
     
  18. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Nem a te win7 verziódról van szó !
    A "játék -hoz " és alapként vélt verzióját említették !!!!

    Szerinted , ha jobban elolvasod kinek ömleszettem ki a gondolataim ?
    Egy egyszerű ember lenne aki hipp hopp csak felugrik és tudja mik azok a pontok amik változnak ?
    De nem menjünk bele , mert lehet tévedek és tudom mindketten egy oldalon állunk , ne legyenek csalók !!!
    Velük ellentétben sokan holott más megbízónál játszanak mind össze fognak , miért lehetne ez feljebb egy szintel ?
    Ha nem is a fórumot nézzük minek több közösségi oldal ha nem nézik a véleményeket ?
    Én állom veled szemben a sarat te is tudod , neked kell dönteni kit vélsz ellenségedként !!!
    Viszont én az ellenségem ellenségét lehet barátként fogadom !!
     
  19. kiskopasz123

    kiskopasz123 Fórum-zöldfülű

    https://gbl1.darkorbit.com/index.es?profile=BdIm7&profileCheck=NqChZ&lang=hu
    https://gbl1.darkorbit.com/index.es?profile=BdGrv&profileCheck=Nq9Di&lang=hu
    https://gbl1.darkorbit.com/index.es?profile=BdI2h&profileCheck=NqBRl&lang=hu
    https://gbl1.darkorbit.com/index.es?profile=BdHSm&profileCheck=Npzgc&lang=hu
    https://gbl1.darkorbit.com/index.es?profile=BdJV3&profileCheck=NnaVN&lang=hu
    Ezek a profilok ki se léptek pl mióta megy az új szerver. Mire gyanakszom? 0-24 be megy a bot. Bizonyítéknak ott van a lejátszott órák száma. Ez az üzenet szemet szúrt, de igazából nem kötekedni jöttem csak körbenézni hátha találok választ, hogyan pótolhatnám/kaphatnám meg a mai naptár jutalmát? Egész nap próbáltam belépni, de semmi :/ PvE szerver
     
    Sirko944 kedveli ezt.
  20. arhjhamgeddon

    arhjhamgeddon Fórum-zöldfülű

    Sziasztok,ez mással is előfordult már?,feltelepítettem direkt a klienst,hogy ott is játszak,eddig böngészőben játszottam.
    Elindítottam tök jól ment,míg az x1-ről x2-es térképre ugrottam,és befagytam a kapuba,azóta is tölt a Kapcsolódási felület,írtam a supportnak is,töröltem mindent,de azóta is csak kapcsolódik,I7,proci,Nvidia Geforce X-es vidi kari stb 8 gb ram,szóval nem hiszem,h ez a gép hibája :D Csak jó lenne már tudnék játszani,mind ez akkor kezdődött mikor beléptem a feltelepített kliensbe,érdekes böngészőn nem voltak ilyen bajok :/