Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bigfart4702

    Bigfart4702 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Az Ultimate Battle Arénának mikor van szezonja?
     
  2. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Retriver bányászta a következőt: Diametrion (2) Ez mi?
     
  3. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Üdv Páncélgránátos! :)

    A Diametrion egy új nyersanyag, amely a mai frissítés útján került be a játékba.
    Az új nyersanyagot egyelőre a Goliath, a Liberator és a Citadel űrhajó Plus változatára való fejlesztéséhez használhatod fel a szerelőműhelyben.

    További információkat Plus hajók GYIK oldalán olvashatsz: [Plus hajó frissítés: fejleszd az űrhajóidat — GYIK]


    Üdvözlettel,
    Taurus
     
  4. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Sziasztok!

    Az egyik szakértőtől kérdezném, hogy a kedvezmény bónuszcsomag hatással bír a Retriever-ek aktíválási árára?
    Olcsóbb lesz a megbízás ára a Retrievereknek?
     
  5. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Üdv SPILLER2! :)
    A kedvezmény bónuszcsomag nincs hatással a Retrieverek aktiválási és hely bővítési árára.


    Üdvözlettel,
    Taurus
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  6. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Ok, köszi! :)
     
  7. epilla1

    epilla1 Járnitanuló


    Az új nyersanyagot elvileg a kapuk is adják, nekem 20 kapuból egy sem, biztos jó a leírás?
     
  8. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Nekem az amúgy "garantált" Havoc drónt sem adta a Zeta...!
    Leírnak valamit és köze nincs a valósághoz.
    Alig vezették be ezt az "új nyersanyagot" az "ezüst zsákmányládákba", rá pár napra már ezt meg is szüntették!
     
  9. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    A goliat plus hajóhoz, gondolom, a modulok is hasonlóan szerezhetőek(kis esély, nagy esély, átestél hopp:eek:) majd.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  10. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Sziasztok.

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Diametrion nyersanyagot, a vasárnaponként esedékes GG-dupla nap duplázza a kapuk teljesítésénél?
    Tudom, hogy ha Retrieverekkel viszem a kaput, akkor nem jár, de alapból igen?!

    Előre is köszönöm a választ!
     
  11. vauvau

    vauvau Fórum-zöldfülű


    Egyáltalán nem kaptam, nem hogy duplát a kapuk után.
     
  12. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Én még nem csináltam, mióta bevezették ezt a "Diametrion-t". Csak azért kérdezem, mert a leírásban szerepel biztosra, hogy adja!
    Hozzászólhatna mondjuk egy "DO tudor" is, hogy akkor most mi a helyzet?!
    Viszont, van kirakva nekem most 6 kapu. Az igaz, hogy legutóbb nekem sem adta a garantált Havoc-ot a Zeta (ennek, kb. 1 hónapja), de betudtam! Ezt viszont, jó lenne tudnom.
    Már valaki a múltkorában említette ezt a témát, hogy Ő sem kapott a 10 kapu után egy darabot sem....!
    Gondoltam, rákérdezek, hogy hátha esetleg...! :)

    Ha valami olyasmit írnék, ami nem tetszene a moderátornak, akkor már azonnal reagálnának, de erre, valahogy nem jön válasz!
    Végül is... nem sietek! majd rákérdezek a Supporton is, hátha elküldenek vagy ide, vissza, vagy az a pic..ába..! :D
     
  13. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit


    Üdv SPILLER2! :)
    Diametrion nyersanyagot a galaktikus átjárók kis eséllyel adnak, de nem garantált.
    Érdemes GG Dupla napon teljesíteni az galaktikus átjárókat, mivel dupláza a nyersanyag mennyiségét is.


    Üdvözlettel,
    Taurus
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  14. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Erre voltam kíváncsi! :) Köszi a választ!

    Mj: Akkor a tájékoztatót módosítani kéne, ha csak kis eséllyel dob a kapu, mert mikor legutóbb láttam, garantált jutalom ként volt 70-80 darab írva kapunként! Ha azóta ez javítva lett, akkor bocs..!
    Mindig dupla napon szoktam kapuzni! :)
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  15. ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►

    ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Utánpótlás-írogató

    Jól sikerült a karbantartás,most már a gyorsbillentyűk sem működtek !!
     
  16. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Üdv ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►! :)
    Kérlek ellenőrizd le a billentyűkiosztásod a játékban, mivel a játék hajlamos annak kitörlésére.


    Üdvözlettel,
    Taurus
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  17. streza[Z€T]

    streza[Z€T] Utánpótlás-írogató

    Igazán jó lenne már valami tájékoztatást kapnánk a lagokról is!!! Most már vagy 2 hete teljesen játszhatatlan az egész.. Újdonságok azok jönnek goliat plus meg egyebek... Teszem hozzá ahoz is ami kell hogy meg épitsük 2 olyan helyről farmolható amit a lagok miatt esélyünk nincs megcsinálni.
     
  18. JonSnow111111111

    JonSnow111111111 Utánpótlás-írogató

    én nem értem mi van mosolygós smileval ki van írva discrodra,hogy müködnek a szerverek stb. erre alig tudsz belépni. lejárt a prémi kedvezmény a semmire és a laggok végén majd kapsz kódból 5k x4-et meg 5 ugrásit...
    Inkább zárna be ha nem tud rendes szolgáltatást nyújtani ahelyett,hogy lehúzza az embereket folyton, így is amit pénzért kínál jól túl van árazva.írsz meg szidod a játáékot chatat megjegyzem szerintem már jogosan 2hét után azonnal kapod a bant semmi olyan,hogy tudnak a problémáról semmi. Nem jó semmi mint mindig és aki játszana senkit nem érdekell főleg azt nem akinek érdeke ,hogy Te játsz...
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szia!
    Akkor valószínű rájöttél, hogy nem jó helyen jársz. Játszani csak játékkal lehet, ez itt pedig már rég nem az!
     
    SPILLER2 és JonSnow111111111 kedveli ezt.
  20. nokibo

    nokibo Fórum-zöldfülű

    SHD-XT10-es modult honnan lehet kapni,mert összeszerelni nem lehet.