Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    HU-Taurus!

    Nyilatkozhatnál, hogy most van Skoll, vagy nincs Skoll...?
    Megköszönném!
     
  2. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Üdv SPILLER2! :)

    Információim szerint, úgy mint tavaly a Skoll átjáró idén sem kerül megrendezésre, helyette a Skoll npc a Hóember Mutáció eseményen lesz megtalálható "mini boss" formájában. Az esemény 2022. január 1. és 2022. január 5. között lesz megrendezve.

    További információkkal jó esetben csak jövő héten tudunk, majd szolgálni - addig is kérjük a szíves türelmeteket.


    Üdvözlettel,
    Taurus
     
    SPILLER2 és xxxxzzzz81 kedveli ezt.
  3. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Köszi szépen az infót! :)
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  4. Phoenix

    Phoenix Utánpótlás-írogató

    Szia SPILLER2

    Tudod, írtam (bocsi), hogy 2 éve volt (más játékosok ezt mondták) Skoll kapu, 2020-ban nem. :oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 12.12.21
    SPILLER2 és HU-Taurus kedveli ezt.
  5. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Igen...! Már tudom...! A tavaly előtti évben volt...!

    Tavaly kihagytam vagy 7 hónapot, ez zavart meg egy kicsit...!
     
  6. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nem tűnt még fel,hogy mindent kivesznek ami ingyen urit vagy bármi mást ad.....és csupa fizetős cuccal pakolják tele ezt a rakat .... Bár amíg vannak olyan idióták,hogy költenek erre....meg is érdemlik....
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  7. streza[Z€T]

    streza[Z€T] Utánpótlás-írogató

    Üdv! Nekem csak az a kérdésem lenne hogy várható a 20 másodperces laggok megszünése igy 1 hónap után már végre vagy keresünk másik játékot?????
     
  8. ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►

    ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Utánpótlás-írogató

    Töröld a gyorsitótárat az megold minden problémát :))))
     
  9. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Sajnos nem oldja meg. Én minden nap azzal kezdem a játékot, mégis ugrásnál kb. 20 másodperces lagjaim vannak, mire aktiválódik a hajóm. :(
     
  10. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Egy kérdésem is volna, lesz-e szülinapi kapu? Köszönöm a választ. :)
     
  11. Nem..
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  12. ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►

    ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Utánpótlás-írogató

    Én sem komolyan gondoltam,csak mindenre ez a válaszuk..
     
    törökcipő és SPILLER2 kedveli ezt.
  13. streza[Z€T]

    streza[Z€T] Utánpótlás-írogató

    Na szóval ki próbáltam esti órákban a játékot különböző netszolgáltatókkal. Szám szerint 3-al. MINDEGYIKNÉL UGYAN AZT PRODUKÁLJA A JÁTÉK!!!! 20-30 másodperces laggok. Van hogy 1 percnél is hosszabb... 1 hónapja ez megy, nem igaz hogy nem lehet javitani végre. Ha kell legyen napi 4-5 szerver restart vagy mit tudom én de ez igy nagyon nem fer sok játékosal akit érint a probléma. Megint itt vannak az eventek pl bl kapu... csinálja már meg valaki 20-30 másodperces laggokal..
     
  14. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Amikor nem manuálisan viszem ki kaput, nem ad hasadókristályt?
    Gammára nem akartam lőszert pazarolni, kronosrészt adta, tp, becs, uri, lőszer, axion, logfile jött, hasadó nem!
    Ez azért gáz, mert új raksivetőkhőz 2400/db kell!
     
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ha megbízással csinálod a kaput,szinte semmit nem ad,csak az alap dolgokat......Egy rakat c...rt sem ér ez a "fejlesztés",ráadásul az npc-ért sem kapsz urit,stb....ja és még uriba kerül ennek a baromságnak a gyártása is..... Itt már minden a kp-s vásárlásra van kihegyezve,semmi uris nincs ami kicsit is megérhetné....
     
  16. .simi94..

    .simi94.. Fórum-zöldfülű

    Sziasztok csak egy javaslat lenne. Amikor a céloknál szedjük ki a modulokat, jó lenne ha valahogy mutatná, hogy melyik modult kaptuk meg éppen. Nekem már van egy rakattal és nem tudom melyiket kaptam.
     
  17. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Sziasztok!

    Az Orcus hajóval kapcsolatosan lenne egy kérdésem!

    A következőt olvastam a hajó információs oldalán: " A hajóra felszerelt minden hajófejlesztési modul tulajdonságmódosító hatása duplázódik."

    Pontosan, mit is takar ez, mert én valahogy nem vettem észre azt, hogy a berakott modulok dupla annyit teljesítettek volna, mint ahogy az írva vagyon, vagy... én értem félre a dolgot..?
    Van egy XT10-es sorozatú sebzés modulom hozzá, ami alapból 13% plusz sebzést és +1%-os rakéta találati képességet ad a hajónak (bevallom őszintén, még ez a 13% sem jön le nekem más hajóhoz képest). Akkor, ezek szerint mindjárt 26%-os sebzést kellene produkálnia a hajónak..., igaz?

    A baj az, hogy boosterek nélkül az X-4-el való sebzés esetén (a már említett modullal együtt) az a 60-70K sebzés nem kevés egy kicsit...?
    Ha a 26%-ot levonom (bár modul nélkül még nem próbáltam), akkor ha jól számolom, akkor 45-50 Klenne UCB-vel és 16-17-es szintű Prometheus lézerekkel (bár a promi lézerek alapsebzése jócskán elmarad a fejlesztett LF-4-estől..)?!

    Most azt hagyjuk, hogy NPC-re, vagy más játékos hajójára mérem a sebzést, mert ez a modul nem különbözteti meg az okozott sebzést NPC-re, vagy ellenséges hajóra lebontva, kvázi, minden esetben ugyan azt a sebzést kellene adnia...! :rolleyes:
    Nálam nem működik rendesen valami, vagy a hajó alapsebzése ennyire gagyi..? 26%-os sebzésnek már erősen kellene látszania...!
    A Cyborg-al, modulok (mondjuk, ahhoz még nem láttam modult...) és sebzésboosterek nélkül (!!!) +70K az alap sebzés UCB 100-al..!
    Az a +1 lézerhely a Cyborgban nem hiszem, hogy ennyit nyomna a latban, hogy nagyjából ugyan annyit sebzek, mint az Orcus-nál +26%-os sebzésmodullal (13%, de elvileg duplázza..)!

    Akinek van Orcusa, nyugodtan mesélhet ide nekem, hogy nála is ez a helyzet, vagy csak nálam?!

    Én hülye, megvettem, de ha valójában csak ennyit tud sebzésre a már leírt felhozatallal, akkor rohadtul nem érte meg a 30 €-s összeget...!

    A választ előre is köszönöm! o_O
     
    Páncélgránátos és xxxxzzzz81 kedveli ezt.
  18. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ugyanazokat a problémákat írod le, amiket már én is feszegettem itt a fórumon. Nálam tehát a helyzet ugyanaz. Sokáig használtam cyborgot, utánna jött centurion, és amikor volt eventből szerezhető orcus, meglett. Kb két hét után butították. Először kerékbe 619-el ment, pár napra már csak 615, most 614. Amikor Centurion volt, mindig utólért ellen orcussal. Jelzem Centurionom most 615-el megy kerékben. De, amit említettél, a lézerekkel kapcsolatba: ugyanazokat a modulokat (mindkettőbe jó) bepakolva centurionba, mint orcusba, ugyanazokkal a lézerekkel ugyanakkorát lövök. Centurionon van tyrannos dizi(10% dmg) de így csak 15 lézer megy bele, mint orcusba. Na most akkor dizi 10% = a modulok duplázásával, ami a következőket adja: 7% sebesség, 18% életerő, 13% pajzs, 13% LÉZERSEBZÉS + 2% SEBZÉS JÁTÉKOS hajókon. Lehet számolgatni.
    Amúgy épp tegnap lőtt rám egy goliatplussal nyomuló, 294 ezret pet nélkül. Biztos a nyíregyházi piacon vett bele modult az ukránoktól!
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  19. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!
    Jót röhögtem az utolsó mondatodon! :D

    Nem a témához kapcsolódóan, de megkérdezném tőled, te szabolcsi vagy..?
    Csak azért kérdezem, mert én meg Kisvárda mellett lakom (legalábbis, az állandó lakcímem oda van bejelentve és Kisvárdán is születtem).
    Gondoltam, ha már ennyire képben vagy a Nyíregyházi piacot illetően, akkor valahonnét a környékről való vagy! :)
     
  20. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Szomszéd megye, de ez itt az élet sz**** oldala. Amúgy, írhattam volna zsarnai piacot is, esetleg ónodi vásárt, droidok, buckalakók, jó néhány Jabba testű ószeres. Bizti van náluk modul is;), de ha nincs, akkor is megtudják szerezni:eek:.

    *Szerkesztve moderátor által
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.12.21
    SPILLER2 kedveli ezt.