Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    SPILLER2 kedveli ezt.
  2. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Én, az EU 1-en, kb. 1 hónapja 30 milliárdot is láttam egy Citáért...! Az, hogy 20 milliárdot ad valaki érte, az szinte már normális kategória! :rolleyes:

    Mondjuk.., én nem foglalkozom vele (max. jót röhögök az idiótákon), mert van uridiumom farmolva rengeteg, úgyhogy ha majd kell, akkor megveszem uridiumért (aszem 56.000 uri, ha van prémium, meg van kedvezmény csomag).
    A normál Goliath-ot sikerült 10.000 kreditért megvennem az árverési oldalon! :D

    Azt viszont üzenném a fejlesztési részlegnek, hogy ideje lenne "megreformálni" az árverési oldalt! Mióta játszok (kb. 5 éve), mindig, ugyanazok a cuccok vannak benne! Ideje lenne újítani...! :)
     
  3. Vadász

    Vadász Haladó

    Üdv. HU-Taurus !

    Azt szeretném megtudni, hogy az üzletben lévő DMG-B01 a CD-B01 - Újratöltési booster és az SHD-B01 hány órásak?
    Erre a kérdésemre köszönöm a gyors választ! (Nem viccből kérdeztem!) Megnéztem 10 órát ír.

    Most már csak az a kérdésem hogy 04.02.2022. 20:01 és 20:02 - tehát épp átugrott a következő percre - vásároltam 7 boostert (most nem részletezem). Kappa előtt még kapu, npc-k lövése..., hogy Kappa kivitele után van amelyiken 7 óra 41 perc, 9 óra 41 perc és 8 óra 41 perc maradt 21:54-kor. (Annak mondjuk örülök, amelyikből több idő maradt.)

    Akkor nem mindegyik 10 órás?

    Előre is köszönöm a választ!
     
    Utoljára szerkesztett: 5.2.22
  4. Phoenix

    Phoenix Utánpótlás-írogató

    Szia SPILLER2 !

    Nekem nagyon megfelel a jelenlegi árverés oldal. :)
     
  5. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Vannak dolgok, amiben nekem is, de 60-70%-át kidobálnám (pl. LF3 lézer, ACM akna, Extra hely CPU 2 és 3..., drónjavító CPU, stb...! Miközben... a heti árverési oldal meg tök üres (legalábbis, nálam)!
    Kinek, hogy...! :)
     
  6. *#$GYILKOSЖFARKAS$#*

    *#$GYILKOSЖFARKAS$#* Utánpótlás-írogató

    Az ACM az szükséges ISH és SMB "készítéséhez" de egyet értek egyre több haszontalan fölösleges dolog kezd lenni a játékban.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  7. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    ACM-re valóban szükség van, de ha valaki ACM-et akar nagyobb tételben, akkor jobban jár ha GG kapukirakóban szerzi be! Szerintem!

    Nekem van ACM-em majd 17.000 darab (szerverenként, ahol játszok). Ha valaki forgatja a zöld dobozokat, az is ad ACM-et.
    Elismerem, hogy talán a kezdőknek jól jön, de azok inkább Irisre, lézerre, ( az LF-3 mára értéktelen kacattá vált) meg más hasznosabb dologra költik a keservesen megszerzett kreditjeiket...!
    Amiben tökéletesen egyetértünk, az az, hogy rengeteg felesleges dolog van (és már nem most kezdődött) a játékban, ami persze..., tovább terheli a szervereket! Az 5-4-es kapu is egy amolyan "halott kurv..nak a csók"! Egyszer voltam bent, talán 3-4 játékos volt rajtam kívül és az egyetlen dolgot, amiért megérte volna bejárni, kivették az 5-4-es dobozokból!
    Feleslegesnek tartom a "Secret Map-ot" is! Nem rég abban is jártam, de azért a pár darab UCB-ért fenntartani, amit nagy ritkán ad, aminek amúgy is minden egyes felvett doboznál csökken a mennyisége (ha valaki be tud kerülni és túléli), nem éri meg! Szerintem!
    Szóval tényleg kellene már egy normális "reform" a játékra, mert csak értéktelen és haszontalan dolgokkal van tele (emotikonok..., szprék..., tűzijátékok..., stb..)!
    Nem kell egyetérteni velem, de akkor nem kéne azon sem magyarázkodni a felső polcon lévőknek, hogy miért nem megy (nem fut) rendesen a játék!
     
  8. Phoenix

    Phoenix Utánpótlás-írogató

    Szia SPILLER2 !

    Írtad, hogy a heti árverés oldalad üres, akkor nyilván az ott levő összes hajód már meg van, köztük a Diminisher, Spectrum, Venom, stb.
    LF-3, nagyon örülök hogy van, így már nem az LF-2-őt kell használnom! Persze jobban szeretnék jobb lézereket, de egyelőre nem tudok összeszerelni egyet sem a hozzávalók hiánya miatt.
    Érdekes, hogy ezek szerint akik itt írnak sosem voltak kezdő játékosok, vagy már elfelejtették?
     
  9. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Szia!

    LF-2-őm sose volt, nem tudom, hogy használtam-e LF-3-at, de szerintem igen (a fene emlékszik már rá, 5 éve volt).
    Pl. Flax drónjaim soha nem voltak, ezt biztosan tudom!
    A hajókat, mind (4 kivételével + amit csak eventekkor, vagy amit csak legyártani lehetett, pl. Centurion, vagy Orcus) dobozból forgattam ki (sokáig nem is tudtam, hogy van ilyen, hogy árverés), a 12-es szintig a Liberátorral vittem el, drónok nélkül.
    Az első hajómat (egy Vengance Lightning-et), 250.000 uridiumért vettem (mielőtt szóltak, hogy lehet olcsóbban is hajóhoz jutni).
    Kétszer vettem uridiumot, mióta a DO-n játszok.
    Egyébként, azokat a hajókat, amiket a heti árverési listán lehet(ett) kapni, már régen csak a hangárban rohadnak!
    Egyszer a Vengance vásárlásnál 600 ezret-t 50 euróért, meg egyszer amikor volt olyan akció, hogy ha legalább 600 ezer uridiumot vásárolok, akkor kapok egy Mimesis-t...! Soha máskor nem vettem urit, most ott tartok, hogy van több, mint 2 milla urim (mindkét szerveren, külön-külön...) és amit tudok, azt nem az aukción veszem, hanem uridiumért (30% a prémium és kedvezmény bónusszal együtt). Természetesen szoktam licitálni, de teszek rá valamennyit, amennyit nekem megér, aztán vagy jön, vagy nem!
    Ha nagyon kell, nem szarakodok a liciten...!
    Kijelenthetem, hogy bár az 5 évből betegség és más okokból kifolyólag kihagytam jó 1 évet, mindezt önerőből és BOT-program nélkül (erre külön büszke vagyok, miközben a játékosok fele létezni sem tud nélküle...!!!) értem el!
    Igaz, még "csak" 22-es szintű leszek nemsokára, de ezt leszámítva, már minden extra meg van az általam használt hajóimhoz (modulokat leszámítva)!
    Mindenki másképpen csinálja (ha csak 1 szerveren játszanék, a 24-es szint is meglenne)!
    Soha (!!!) nem rakom uridiumért a GG kaput, ezért is van annyi, amennyi (teszem hozzá, hogy már a Goliath plus/Citadel Plus is legyárthatnám, mert megvan hozzá minden, de még kivárok egy kicsit...)! Nem vagyok lusta dobozolni, vagy palládiumot szedni, ha kell!
    Klánokat kerültem, talán egyszer voltam mindkét szerveren klán tag. Az egyiken 1 hetet bírtam, a másikon meg mivel személyesen is ismerem a klánfőnököt 2 évet és kb. 1 hónapja léptem ki onnét is, mert már Ő is kezdte az elveit feladni! Ennyi! :rolleyes:

    Nem, nem felejtettem el, hogy voltam kezdő....!
    Attól függetlenül pl. az LF 3-at már leválthatnák LF 4-re és az üzletből is (nem csak az árverésről) kisöpörhetnék az Lf 1-LF 2-őt, de még az LF 3-at is!
    Én így gondolom! Bár, ne aggódj..., szerintem még egy jó pár évig vehetsz LF 3-at az árverésen mert semmi nem fog történni! :D

    Remélem, segítettem tisztán látni!
     
  10. ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►

    ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Utánpótlás-írogató

    5 éve játszol két szerveren,22-s szint,2-2 milla uri. 0-24.be játszol? Mikor élsz,alszol stb..?Én nemrég lettem 24-es szintü 2009 óta játszok, nekem ez egy kicsit fura.
     
    Phoenix kedveli ezt.
  11. Phoenix

    Phoenix Utánpótlás-írogató

    Szia ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► !
    Tetszik amit írtál !
    Érdekes választ kaptam az előtted lévőtől, hogy sosem volt LF-2, LF-3 lézere! Alapból a kezdő küldetésekből azt kap a játékos!
    Ezek szerint nem mindenki kap..., de "nem aggódom" !!!
    Most már azt is tudom, hogy kinek az hozzászólására nem érdemes semmit sem írni!!!, sőt észre sem kell venni!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.22
  12. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    4 éve játszok két szerveren...! Az 5 évből 1 évet szüneteltettem a játékot! Nem figyelsz, mit írtam?
    Nem, nem játszok 0-24-ben, de napi 7-8 órát a két szerveren igen! Másképpen szerzem az uridiumot, mint itt sokan!
    Az, hogy mikor élek és mit, mikor dolgozok, magánügy!
    Arról nem tehetek, hogy neked ez fura! Nekem az a fura (többek között), hogy 1 hónappal a Plus-os hajók megjelenése után már a játékosok harmadának van ilyen hajója, miközben én a "0-24-es játékommal" csak most tudtam rá szert tenni...! Aztán az is fura számomra, hogy a rangom 2-2,5 milliárd TP-vel és jó 1 évvel ezelőtt is ugyan az volt, mint most (törzszászlós, nem mintha nem sza..nám le...)! :rolleyes:
    Aztán még az is furcsa számomra (ezt már írtam egy másik, a fórumra írt kommentemben), hogy a dermesztő labirintusban, egyesek 200 Synk lelövésekkel kacérkodnak (az első ötbe be sem lehetett kerülni 150 lelövés alatt) miközben én, a "0-24-es játékommal" szinte még látni sem láttam a Synk-et (egyik szerveren 0, a másikon 3 Synk lelövésem volt az egész event alatt)!
    Egyébként, a 22-es szinthez még kell 400 milla TP...! Csak szólok...!

    Ha furcsaságokat akarsz keresni a DO-n, akkor ne nálam keresd!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.22
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Csak hogy segítsek a furcsaságok keresésében!
    Fél órája bementem EU4 5-2-re, és készítettem egy pár perces videót, majd készítettem egy-két fényképet a "Celebekkel"!
    Mert ugye, mint az életben is, az ember örül, ha egy-két szelfit tud készíteni a "nagyokkal"!

    http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=886DO_5_2.jpg

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.22
    SPILLER2 kedveli ezt.
  14. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Ne tudj már olyan sokat! o_O
    Nem azt írtam, hogy nem volt LF-3-as lézerem, hanem azt, hogy nem tudom, volt-e! Ugyan is... az első félévemet dobozolással töltöttem (farmoltam, ha így jobban tetszik)! Azt tudom, hogy LF 2-őt biztos, hogy nem vettem! Ha volt a hajómban, akkor az a 4 darab lehetett, amit a Liberátor-al adtak! Jó darabig még azt sem tudtam, hogy hol találom a hangárt (mindig a játékoldalon a bázison próbáltam belépni, míg meg nem kérdeztem, bő 6-7 hónap után). Bizonyára volt ilyen lézerem! Sokáig el sem hagytam az X-2-es térképet. Azt sem tudtam, mi, hogy működik! Csak lőttem az NPC-ket, meg dobozoltam! Először az X-1-en, aztán az X-2-őn...!
    Küldetéseket csak jó 1 évvel a belépésem után kezdtem, mert arról sem tudtam! Nem vagyok társasági ember, így nem kerestem a kontaktust sem senkivel (de egy idő után már nem tudtad elkerülni)!

    Amúgy meg..., annak a szavára adsz, akiére akarsz! Te kérdeztél, nem én téged!
    Én az árverési oldallal kapcsolatos észrevételemet osztottam meg (már nem először)!
    Én még attól nyugodtan alszok, hogy nem hiszel nekem..! ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.22
  15. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!
    Én már nem vagyok meglepődve semmin!
    A múltkor az 5-1-en olyan Goliath Plus lőtt ki, akinek a "pilótája" 3 éve játszik és már volt majdnem 5000 játékórája, meg a rangja is elég magas szinten volt!
    Nem tartom kizártnak, hogy valós adatok, de "nagyon ügyesnek" kellett lennie ha már egy "fullos Goli Plus-ra" is szert tudott tenni, ezelőtt másfél hónappal!
     
  16. Tavo-Mexx

    Tavo-Mexx Fórum-zöldfülű

    sziasztok!,Eu1 en játszanak a legtöbben jelenleg? :)
     
  17. jani63MS.HU

    jani63MS.HU Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Volt klántársamat keresem! Hogyan tudom megnézni, hogy most milyen néven játszik?
     
  18. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Sajnos ha nem mentetted el a profilt, akkor szinte lehetetlen
     
  19. jani63MS.HU

    jani63MS.HU Utánpótlás-írogató

    Köszönöm Csülök, akkor hagyom:(
     
  20. JonSnow111111111

    JonSnow111111111 Utánpótlás-írogató

    Miért gyengitik folyamatosan az orcus hajót? eleve túl jó volt most,hogy szedtek ki emberek rá modult 1 év alatt legyengítik, arra nem gondolnak,hogy valaki sok pénzt ölt bele a jó modulokért? már alig megy valahova jó modullal is lassabb mint a goli plus, az miért mehet 700 felett? ha már ilyen hajókat hoznak be teljesen felesleges a többit le gyengíteni mert a legtöbbje eleve még NPC-re se jó lassan. mint régen a cyborg.. xd vagy most a citadel plus az nagyon jó mert lelőhetetlen és az is 600 felett megy egy citadel.....
    Mennyi mindent lehetne ki találni ,hogy jobb legyen az egész de semmi ötletük sincs és minket sose kérdeznek meg. :(
    kevés olyan dolog van amibe valaki költ pénzt, és nem kap érte semmit a darkrobit lassan legális lehúzás lesz. szomorú
     
    xxxxzzzz81 kedveli ezt.