Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Adihun989

    Adihun989 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok/ holnapi napon a gg dupla napon is lesz százalékos kezdvemény a gg vásárlásra?

    előre is köszi a választ
     
  2. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Én ugy tudom igen. De célszerü most kirakni mert ha még se (elég rég nem játszottam leeht változott azota) akkor is tudsz egyet menni duplán. De amennyire én tudom a kedvezmény az tart egész hétvégén.
     
  3. *gepagyu*

    *gepagyu* Fórum-zöldfülű

    Kérdés melyik térképen, milyen klán, ha van 5 bázisa 50% DMG boosterral, csoportban van mindenkinek DMGBo2, PVP térkép, estlep CC lőszer ez még kevés is....
     
  4. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Ezek szerint nem :D
     
  5. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Tudunk valamit mikor lesz valami értelmes event? Ilyen Csatabérlettel meg llyesmivel?
     
  6. xxxxzzzz81

    xxxxzzzz81 Utánpótlás-írogató

    jokerdes jovonatudni
     
  7. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Jó lett ez az event is. Több pörgőforgó van alacsonyabb térképen, mint valaha..
     
  8. ali-gHUN

    ali-gHUN Fórum-zöldfülű

    Helló! Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy i-olajat honnan érdemes gyűjteni, ami meg is éri? Előre köszönöm a HASZNOS válaszokat ;)
     
  9. kusimitama

    kusimitama Haladó

    legalább a PVP n botozók miatt könnyű megcsinálni néhány (nem nagyon megérős) PVP questet mert ott nem tud átugrani :D
     
  10. Adihun989

    Adihun989 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.

    segítségeteket szeretném kérni!

    Van fórumon egy olyan topik, ahol százalékosan mutatja, hogy 1 kapu után mennyi esélyem van a diametrion megszerzésére?
    Értem, hogy nem garantált esély. de a legutóbbi 30 kapumból 1-et sem dobott.
    Tudna valaki választ adni, hogy tisztábban lássam ennek a rendszerét?

    előre is köszi

    Üdv
     
  11. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    A kapu csak kis eséllyel dob Diametriont. Nekem, már 3-szor adott a két szerveren (a HU 1-en 1-szer a Kuiper kapu, az EU 1-en 2-szer, a Kuiper és a Zeta). Van más módszer arra, hogy szerezni tudj...! Próbáld a retrivereket...! Azt, hogy melyik ad és mennyit (és mennyiért), nem mondom meg, gyere rá magad!
     
  12. Adihun989

    Adihun989 Fórum-zöldfülű

    Tudom, hogy a retrieverek adnak. Viszont 6 óra alatt 1 db leszállít 10 darabot. Örökkévaláság, míg 3500-at összeszedek. Azért is gondoltam, a GG re, mert dupla napon 140-160 is kieleht szedni. De olyan pocsék %-os arányban adja ( vagy nem adja ) . Csak ez miatt lenyomtam 1 nap kb 20 lambdát (gyors kirakni és kivinni) de nem adott semmit.
    De akkor a te véleményed szerint is fölösleges erre alapozni, inkább a retrieverek.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  13. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    A Kuiper adott nekem 148-158 diametriont, a Zeta meg 156-ot (két szerveren, összesen). Ehhez nekem összesen talán 12-14 kaput kellett csinálnom! De nem alapozok erre!
    A kapukat a hasadó kristály és a drónok miatt csinálom! Minden más mellékes!
    Az viszont tény, hogy uridiumért soha nem rakok kaput, mert az tényleg nem éri meg!
    A Goliath Plus-hoz a diametriont, kb. 2,5-3 hónap alatt szedtem össze (valahogy vannak, akiknek ez "sokkal gyorsabban is megy", úgyhogy nem az én módszerem a legjobb) és most van még 800+ diametrion-om! Biztos, hogy van még más lehetőség is a felsoroltakon kívül, de azt a DO jól titkolja! Gyanítom, hogy a Minfried Behemot is adogat, de azt egyedül nem tudom meglépni! Klán tag hála istennek már nem vagyok, így marad a nyugis, még ha lassabb is, de biztosabb módszer, a retriverek!
     
    xxxxzzzz81 kedveli ezt.
  14. CyberGirl

    CyberGirl Junior szaki

    Ekkora balfékeket mint akik a bigpointnál vannak még nem látott a világ. A freiter indulása utánra tenni a szerver restartot.... és be sem lehet most lépni HU1-re. GRATULÁLOK!!!!
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  15. -BÁRÓ98-

    -BÁRÓ98- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Szerintetek melyik hajót érdemesebb kivenni, a solace vagy a goli pluszt?
     
  16. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ez egy jó kérdés!
     
  17. Adihun989

    Adihun989 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a választ. Ha Eu1-en vagy, egyszer repülgethetünk :D
    Szép estét.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  18. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Szia! Igen, ott IS vagyok...! Meg.. a HU 1-en is (GE-3).
    Ugyan ez a játékos neved is, mint amivel itt vagy be regelve?
    Ide nem írom le a játékos nevem, de azt elárulom, hogy egy ezüst színű Goliath Plus-al járkálok mostanság és magyarosított, érthető játékos nevem van (nem vagyok klánba, EIC-hez tartozom, így szűkítheted a kört! :)
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Tavaszi dizájn vásár

    Arról kaphatunk tájékoztatást, hogy ezek mire jók?
    Ha semmire, akkor minek fárasztjuk vele egymást! Vagy nincs jobb dolga a fejlesztőknek, mert van itt annyi minden, amit meg kellene csinálniuk, ehelyett meg ezt nyomják.
    Remélem az üzletben azok a dizájnok, amik semmire sem valók 20.000,- HUF- felett lesznek.
    Elképesztő!
     
    Phoenix és SPILLER2 kedveli ezt.
  20. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Hogy válaszoljak neked: Semmire. A dizájn ok nem jók semmire csak szép leszel tőle.
     
    Phoenix és SPILLER2 kedveli ezt.