Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -SZD-

    -SZD- Utánpótlás-írogató

    Próbálj meg egyszer egy Tyrannos Centurionnal játszani,ami elérhető és talán csak a fullos Goli és Citadel Plus,ami feladja neki a leckét. A Solace Plust is megeszi, jó modulokkal boosterezve.
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  2. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát csapj szét köztük,nem azért gyűjtögetem hónapok óta az aprót,hogy ne adhassam oda a Bp-nek a hajóért!
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  3. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nekem nem jött be,ami meg az elleneket illeti,pont hogy fullos golikkal rohangálnak,így a kérdés eleve el van döntve.....
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  4. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Szia!

    Igaz! A baj az a Mimesis tulajdonságait illetően, hogy a teleportáló a kalózon nem működik!
    Egyébként, nekem tetszik az a hajó! Amikor megjelentek az "olajos hajók", ez volt az első, amit megszereztem!
    Nekem egy "Prometheus" dizájnos Mimesisem van és a 14 lézer ellenére is elég jók a sebzés mutatók, még bosterek nélkül is.
     
  5. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Így igaz,üt az is rendesen! Kalózon nem igen kell a teleportáló,hisz ott végképp nem találni hús-vér játékost,egy aknától is mind rohan a kapuba..... Jó még a zavaró és sebesség képesség is,remek kis hajó,ha megbecsüli az ember...... Reménykedjünk,hátha ezt ott "fent" (ami lent) is észre veszik és csinálnak belőle Plus verziót....
     
    Mislix és SPILLER2 kedveli ezt.
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kedves DO!
    Kipróbáltam a újraalkotást és két pofonba szaladtam bele úgy, hogy elveszett a megvett instabil töredékem.
    Ezt vissza lehetne kapni, mivel az első egyértelmű programhiba a második meg szívatás.
    https://i.imgur.com/lJgrJZK.png
     
  7. Utalványkód: ICEBOXDO
    Tartalma:

    • 10 WIZ-X rakéta
    • 25 extra energia
    • 100 R-IC3
    • 100 polichromium
    • 2 indoktrin-olaj
    Érvényes: 2023. január 5-ig


    Boldog 20. évfordulót, Bigpoint

    HI DO!
    Ugye ez valami vicc?

    Szerintem túltolták.......

    Nem is tudom mit mondjak. ..... mert én a 20. szülinapomat még tüzijátékkal is megspékeltem..... :):):):)
    Na az itt lemaradt......;)

    ÜDV SYSTEM:p
     
    SPILLER2, HU-Taurus és Vadász kedveli ezt.
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Értelek, a 2 indoktrin-olaj már nem kellett volna :)
     
    ..HUN1966HUN.., Vadász és HU-Taurus kedveli ezt.
  9. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Már félve kérdem,nem lehetne megoldani,hogy kicsit könnyebben hozzá lehessen férni a Diametrionhoz? Már az 5. kapuból nem kaptam zsinórban,teljesen mindegy,hogy kézzel,vagy megbízással csinálom. Keményen 1300 darabnál járok,pedig küldöm azokat a nyavajásokat folyamatosan kifelé. Én értem,hogy a szédelgőknek (pörgősök,lövetők,stb...) ez nem kihívás,de nem mindenki olyan életképtelen,hogy a szerelmi légyottokhoz is külsős segítséget kér! Mégis hogyan kellene így lépést tartanunk,akár csak egy kicsit is a játékkal,azokról a "gyapjasokról" (birkák) nem is beszélve?

    Update: Megcsináltam még 2 kaput, 0 diametrion..... Tehát 7 kapuból 0! Köszike!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.12.22
    Vadász és Mislix kedveli ezt.
  10. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    A problémám a következő!

    Mivel megmókolták a fizetési rendszert, így nem tudok eligazodni rajta!
    Eddig a "Sofort Banking" szolgáltatáson keresztül csináltam a prémium, kedvezmény bónuszcsomag, stb. vásárlását.
    Ezt a fizetési módot nem találom sehol!
    Jó lenne tudnom, hogy miként tudom a "Sofort Bankingon" belül teljesíteni a jövőbeni ügyleteimet!?
    Ha ez nem lesz elérhető, akkor más módot meg nem fogok használni (hitelkártyám nincs és nem is lesz, PayPal-om sem, a telefonos alapból ki van húzva nálam, a többi meg időigényes)!

    Várom a mielőbbi választ, mert sürgősen szeretnék kedvezmény bónuszcsomagot vásárolni (már csak az event miatt is, mert lőszert szeretnék majd beszerezni az üzletből)!

    Azt most hagyjuk, hogy a világon senki nem tájékoztatta a "mélyen tisztelt nagyérdeműt" ezen változtatásról!
    Ha nem lesz meg (akár bújtatva is) a már említett fizetési mód, végleg lehúzom a DO-n a redőnyt!
     
  11. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Kedves SPILLER2! :)

    Kellemes ünnepeket kívánok!

    Sajnos, az általad említett Sofort Banking számomra ismeretlen, és fórumon se találok róla egyéb korábbi feljegyzéseket.

    Kérlek, ezzel kapcsolatosan vedd fel a kapcsolatot a DarkOrbit Support csapatával, hogy mielőbbi segítségben és tájékoztatásban részesülj.


    Üdvözlettel,
    Taurus
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  12. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Szia HU-Taurus!

    Neked is kellemes Karácsonyt!

    A "SOFORTBANKING" ("Klarna" banki fizetésirendszerhez tartozik) szolgáltatás eddig jelen volt a DO fizetési rendszerében (november elején még a prémiumomat azzal fizettem és csak "euro-zónán" belül használható).

    Itt van róla németül információ: https://www.klarna.com/pay-now/business/merchant-support/who-or-what-is-sofort-gmbh/

    Nem tudom, mikor alakították át a mostanira, mert ugye a decemberre a DO egy bónuszkódon keresztül állta az 1 havi prémiumot, így azzal nem kellett foglalkoznom, event meg nem volt olyan, amiért bármit is vásárolnom kellett volna a "Halloweeni" event óta.
    Ahogy elnéztem, helyette a "Trusty"-t rakták be ami hasonlóan működik, csak sokkal bonyolultabb és amikor azt hittem, értem, hogy működik, akkor kiderült, hogy mégsem! Mivel banki tranzakcióról van szó, sokáig nem mertem vele kísérletezgetni!

    Az egyetlen mód, amivel úgy megtudtam oldani a fizetést, hogy gyakorlatilag azonnal jóváírták a DO-s "előfizetést", vagy vásárlást (akár a SOFORTBANKING-nál), az a mobiltelefonos előfizetési rendszer (legalábbis a mostaniak közül)!
    A baj az, hogy mivel feltöltőkártyás a mobilom itt a németeknél, így figyelnem kell állandóan az egyenlegemet! A banki rendszeren keresztüli (SOFORTBANKING) megoldásnál nem volt ilyen gondom!

    Az interneten nagyon sok online vásárlásnál jelen van a SOFORTBANKING és azt használom is rendszeresen (és ez nem a reklám helye nálam..)!
    Nem is értem, hogy ami jól működött (eddig) fizetési rendszert, miért kellett megmókolni?
    Nem a te hibád (nem is titeket hibáztatlak), hanem a Bigpoint hibája ami egyébként sok más területre is kiterjed, hogy ami hosszúidőn keresztül hibátlanul működik, azt el kell baszarintani!

    Írtam a Supportnak is a témában, de szerintem ha a mobiltelefonos jól működik (eddig úgy vettem észre, hogy igen), akkor maradok annál...! Mellesleg, amíg a support válaszol..., addig eltelik az ünnepek miatt 1-2 nap és nekem meg most kellett az üzletben vásárolnom!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.12.22
    HU-Taurus kedveli ezt.
  13. Térkép megváltozott!!!!


    Sziasztok !

    Aki esetleg nem akar eltévedni a labirintusban!!!!!!!

    SOK SIKERT!!
    BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!
    ÜDV
    Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 1.1.23
  14. Sziasztok !


    Gondolom sok játékost érint, mert mindenki hiányolta a CYBORG hajó moduljait...
    (Januárban induló evenet alatt szerezhetöek be.)

    TADAAAMMMM!!!!!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    DMG-CHT01+5%lézer +15% rakéta sebzés
    SPC-CHT01+10% kitérés +3% sebesség
    HP-CHT01+12% HP
    SHD-CHT01 ???


    Alábbi hajókra szerelhetö fel:


    Cyborg, Hecate, Hecate Plus és Tempest.

    BOLDOG KARIT!!!!

    ÜDV
    Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™
     
  15. [​IMG]


    KEDVES SPILLER2!!!!

    CSak neked !!!!!
    CSatabérlet dobozból szerztem !!!
    Gondolom örülnek majd :D:D:D:D


    Hogy teljes legyen a mai nap dobozból mégegyet huztam....... CSodás nem ????


    [​IMG]

    Tehát nem mindig fanyar az ize a dolgoknak , állj hozzá pozitivan ez csak egy játék.....
    Uhhh mit fogok darálni majd XDXDXD

    ÜDV.
    Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™
     
    Utoljára szerkesztett: 29.12.22
    SPILLER2 kedveli ezt.
  16. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Már ha fog működni is, én bármit rakhatok goli plusba, nem megy. Csak ugyanúgy mint moly. Neptun ágyút meg sem építettem, nem tudnám ellenőrizni, maradt a hydra, annak látható az eredménye. Még valami, elkezdtem lecserélni magma lézereket prométheusra (kb25 prémétheus+12 magma van most benne mindegyik 15-19 szint között) kaotikus a sebzés, de van olyan hogy csak 50-60 ezreket üt PVP-ben. Pedig minden megvan sepi, fejvadász képik, spartan, plusz 10%-os modul és ennek ellenére gatya.
     
  17. Szia!
    Nos észrevételed nagyon is jó!
    DE......
    (Ez a rész amikor probálkozik az ember..:):):))

    Elsö tapasztalati szinten:
    variancia értékek.
    Amennyiben van egy olyan lézer a konfigurációban aminek a varianciája nagy , abban az esetben a többi lézernek is az lesz.
    Hatótáv:
    Nem egyforma a lézerek hatótávja.
    Lövési sorrend:
    Elöször a hajó lö az állitja be az értéket (alap variancia).

    Tehát kedves játékospajtás!;)

    Teszteld!

    Hajóba csak! LF-4-PD (Paritydrill Laser) Amennyiben vegyes a lézer romlik az alap statisztika .
    Dronokba tegyed a legmagasabb szintű lézereket. Jelen esteben Prometheus Laser
    Légyszives ird meg mit tapasztaltál ,fontos lenne nekem!!!!
    Molyról annyi tudok mondani , hogy változott..... pajzsáthatolási értékét levitték. Söt találtam egy két "sort" kódban
    Amire arra következtetek ,hogy bizonyos NPC és Ship esetében nem azt az érteket adja mind amit alapban tud.
    Pl: tesztsorozatban volt a sibelonos löszer.(SLB-100) Külsö mappon molyban nem úgy sebzett mint a GG kapukban......
    Ami érdekes mert nincs róla leirás sehol.....
    DE most jön a DE.....:eek::eek::eek:
    Moly variancia értéket nem tud követni........(nem irták még hozzá ) ezért nincs is neki pajzs áthatólási értéke, csak az amit a lézer tud ütni a pajzson.... ami a pajzs viszza is vesz ha csak egy darab van benne.......
    Ez is azóta van amióta berakták a LF4 intabil lézert. (variancia, itt kezdödött a baj.....)
    Hogy ki és mikor fogja ezt javitani az megmondani nem tudom .....



    igen és itt jön az ,hogy akkor mit is rakjak bele...... :):):):)
    *************************************************

    *************************************************
    Node Kedves Anita30.. !!!!!!!

    Pici help neked. R02 /R05 meg egymilla uri.....

    Nekem kb 1 hónap alatt kigyült.
    Persze agyalás az volt nekem is.

    ÜDV :
    Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™
     
    Utoljára szerkesztett: 27.12.22
    SPILLER2 kedveli ezt.
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Szia! Én R2 és R4-el csinálom,kb. minden 7.-8. kanyarra jön csak diametrion...mindig solidus meg társai jön....Nem is ez a baj,hanem hogy kapukból nem kapok sosem,teljesen mindegy,hogy kézzel,vagy megbízással csinálom-e....7 kaput csináltam zsinórban,egyből sem adott...... Kezdem azt hinni,az én pofim nem igazán tetszik az ittenieknek :D Más,úgy látom jól tájékozott vagy....esetleg Mimesis plus hajóról tudsz valamit,lesz valamikor a jövőben? A többit nem szándékozom megépíteni,mivel nem tudok dönteni köztük és nem sokkal jobbak mint az alapok.... Npc-t csak a napikba lövök meg eventkor,dobozolni nem dobozolok,se nem pallázok.....csak a vadászat és a botosok bosszantása marad (saját megbízós is,csak hogy legyen miért utálkozni),tehát a farmolást meghagyom a földtúróknak,ebből adódóan nem tudnék dönteni a mostani Plussok közt........
     
  19. SZIA Anita30.. !
    Nos hajó.... hát te PVP hajót akarsz ....
    Én azt mondom : gyors legyen. akkor pusat... ha nagy tüzerö kell mellé akkor PUSAT PLUSZ .
    Modulokkal szerintem szuper vadász hajó is lehet. Nekem mindig az alacsony HP volt vele a bajom.
    (Következö nekem az lesz)
    [​IMG]
    Kapuból csak megbizás napon lehet dimametriont szerezni...... ha jól emlékszem rá....... Vagy a mennyisége nagyobb..... Látod utánna kell járnom...
    De ha megbizás napon inditod a R05 öt akkor többet kapsz ez 100%
    Max kijavit valaki ha nem jol tudom . ;)
    ÜDV
    Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™
     
    Utoljára szerkesztett: 27.12.22
  20. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Már meg sem lepődök......

    https://prnt.sc/xlgPvhq8S_66