Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Kedves Ŝ¥ŜŢЄMĤặŁŤ€Đ™

    Kétféle Hajófejlesztési modul típus van:

    1. Stabil modulok: Azok a modulok, amelyeknek megvan határozva a neve, értéke, hajó (pl.: HP-HAM01 modul: +15% több életerő a Hammerclaw, Hammerclaw Plus és Aegis hajónak)
    2. Instabil modulok: Azok a modulok, amelyek egy véletlenszerűen kiválasztott hajónak véletlenszerű statisztikákat biztosít.
    A szerelőműhely csak az instabil modulokat jeleníti meg az újraalkotás ablakban, ezért ott csak azok a modulok fognak megjeleni.

    Üdv,
    Taurus
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Ezen ne lepődj meg, itt az az érdekes ha működik valami rendesen. :D De amúgy nincs bene jelenleg semmi érdekes. Angol forumon van ott megtudod nézni. Itt még kicsi lazsálnak az illetékesek mint a "bug / bot " visszajelzéseknél. :rolleyes: Amúgy tényleg .. amit itt írkálunk abból jut el valami a " fejesekhez" ? Mert én már ebben is kételkedem kicsit. Na most nem sértésnek szánom, de konkrét semmi változás / visszajelzés azzal kapcsolatban amiket mi itt írtunk. :( Én kezdem elveszíteni a reményt, hogy valaha is foglalkozik valaki azzal amit " visszajelzünk " ... vagy hogy konkrét ebből a "sz.rtengerből" lesz e valami kiút ami itt megy... Amúgy azt még hozzá tenném nem csak MI vagyunk ilyenek, hogy csak sírunk. Tessék megnézni külföldi fórumot az amúgy szerintem 10x rosszabb ami ott megy mint itt szokott, mármint sírás terén. :D Szomorú, hogy ezek szerint konkrét senki nincs megelégedve a dolgokkal mégis magas ívből sz.rnak bele... :( Ott is megy x+1 visszajelzés, hogy nem jó ne csinálják ... itt is ... és mégis o_O hm... velünk lenne a baj, hogy NEKÜNK semmi nem jó, vagy a vezetőkkel ? Én már elveszítettem a fonalat. Ha ez így megy tovább, akkor igaza lesz a " többségnek " nyugodtan lehúzhatják a rolót mint szokták mondani ... mert ebből így nem lesz semmi ...
     
    Utoljára szerkesztett: 3.4.23
    HU-Taurus kedveli ezt.
  3. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Ezen én is elszoktam gondolkozni. o_O

    Amit mi írunk hibajelentést, kérést, módosítást az elszokott jutni hozzájuk, dolgoznak rajta?
    Valószínüleg igen, csak más részesíthetnek előnybe, aminek magasabb a prioritása.
     
    SPILLER2 és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Ezt megértjük, hogy vannak " fontosabb " dolgok is. Csak alapjaiban rossz kb minden jelenleg. Nem értem mi fontosabbat találnak ettől. Szó szerint semmi pozitív visszajelzést ne kapunk se mi se ti, vagy legalábbis látszólag ez van jelenleg. Amit most a botosokkal is csináltak az kb a vicc kategória... pár napra kitiltani az úgy kb pont annyit ért mint ha semmit nem csináltak volna. Ez így már kezd sok lenni mindenkinek. Jelenleg kb az jön le az egészből, hogy mindent lehet amit amúgy nem lehetne ( khm.. csaló programok ) , amit meg lehetne legálisan ( vagyis rendesen játszani ) azt meg nem lehet mert vagy nem működik vagy bugos. Azért az úgy erős picit. :D Akkor ott úgy vannak bajok fontossági sorrend felállításban sajnos. :(
     
    Vércse és HU-Taurus kedveli ezt.
  5. Vadász

    Vadász Haladó

    Sziasztok !

    Tegnap láttam kódot, de most nem találom, lehet h. rossz helyen kerestem, lehet h. más is így van vele.
    Nem itt, máshol megtaláltam.

    Az Alien Eggs ismét szabadlábon van. Készíts egy tervet, hogy levadászd az újonnan felfedezett Lucent Alien Eggs-t, és learasd tojássejtű jutalmukat. Készítettünk neked egy fantasztikus bónuszkódot is!

    Kód: LUCENTDO
    Tartalma: 700x UBR-100, 300x Polikromium, 1x Lucent Booty Key, 3 óra NPC-B01 és 3 óra SHD-B01!
    Érvényes 2023. április 11-ig

    Megtaláltam, de jó ez így.

    Érdekesség az egészben, hogy az ápr. 6. 16:02-kor érkezett e-mailben meg csak 2023. április 9-ig érvényes a kód.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.4.23
    HU-Taurus kedveli ezt.
  6. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Az e-mailben kapott kód érvényeségi idejét elírták. A fórumon található kód érvényeségi ideje érvényes.
     
    Vadász kedveli ezt.
  7. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    https://board-hu.darkorbit.com/threads/koetetlen-csevej.114857/page-109#post-875205 és https://board-hu.darkorbit.com/threads/koetetlen-csevej.114857/page-109#post-875206 Hát ez roppant érdekes..... Amúgy mi az,hogy a "kártya adataid megadása a te felelősséged...." ?????!!!! Az a Bp felelőssége,ő a szolgáltató,ő "nyújt" szolgáltatást,ő kezeli a rendelési és bankolási oldalt...stb..... A kérdés amúgy is jogos,hogy lehet biztonságban a kártya adatunk? Jó hogy nem már a Bp munkatársai (mivel hozzá férnek) leszipkázzák a számlákról csak úgy a jó magyar forintot és még nekünk van csitú,tűrjük csendben,alázattal ,mert a "mi felelősségünk".... :D Baxus,mégis hova sűllyedtek még,mit gondoltok magatokról?!
     
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Látom unatkozol, hogy régebbi hozzászólásokat is olvasol. :D Szerintem ezt engedd el jobb lesz neked... az ott szóban forgó " vertex " egy bot program elvileg :eek: ha a google nem hazudik ... Inkább erről nem is akarok tudni elég sz.rt lekell nyelnünk így is ... Inkább megyek iszok még 1 sört meg játszok valami mással... p2w-kedek ott, ha már a DO-nak nem kell a pénz... :rolleyes: Itt úgy is gagyi az event.
     
  9. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nem unatkozok,csak próbálok választ találni egy olyan kérdésemre,amit az elmúlt néhány hónapban már sokszor feltettem itt,minden válasz nélkül! Asszem jogosan szeretném tudni,merjek-e bármi adatot megadni a játékban,bármiféle rendelésnél....
     
  10. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Én is szeretnék választ találni arra miért nem tudom a premium előfizetésem lemondani ... um ... nem érdemlitek meg srácok ... akkor is lemondom... o_O majd ha halylandóak vagytok tenni is érte valamit nem csak a kukilógatás megy akkor megy újra ...
    Ezt a sz.rt adja csak ki... a duplázót már sikerült lemondani. És még ÉN csalok mi ... ? Mi az, hogy nem lehet ha nem akarom / nem kell ? :mad:

    S175020746Arany prémium csomagMegújul 17.04.2023 *
    "
    Kedves Felhasználó!
    Egy hiba lépett fel.

    Segítségre van szükséged? A Support örömmel áll rendelkezésedre, fordulj hozzájuk bátran!
    [​IMG]
    Bezár
    "
    Már az alapvető dolgok se működnek. Gondolom csaló barátainknak nem fossa az errort a progi ... :(
     
    Utoljára szerkesztett: 8.4.23
    $coobyĐoo kedveli ezt.
  11. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Ritkán rakom ki Kuiper Kaput, de megakadt a szemem a dupla napon teljesített jutalmak között. Bizti elírás, de Goliath Venom hajóról még nem hallottam.
    Kuiper Kapu teljesítéséért járó jutalom GG Dupla napon:
    • 15.000 uridium
    • 300.000 becsületpont
    • 4.000.000 TP
    • 10 zöld zsákmánykulcs
    • 8 Hasadókristály
    • 6 ASV
    • Kitüntetés: „Halott Streunereket látok" [EGYSZERI JUTALOM]
    • P-EP-B01 P.E.T. booster 10 órára
    • Esély 2 hibrid processzor megszerzésére
    • Esély 2 mikrotranzisztor megszerzésére
    • Esély van a megszerzésükre [NEM GARANTÁLT]:
      • Diametrion 140 és 160 között
      • És a következők egyikének a megszerzésére:
        • Kyhalon 16 és 28 között
        • Tetrathrin 16 és 28 között
        • Bifenon 12 és 20 között
    • Esély a következők valamelyikének megszerzésére (ha a játékos már rendelkezik az adott hajóval, akkor 10 000 uridiumot kap helyette) [NEM GARANTÁLT 100% ESÉLY A JUTALOMRA]:
      • Aegis Elite
      • Citadel Elite
      • Spearhead Elite
      • Goliath Venom
      • Vengeance Pusat
     
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    A préminek azóta nincs is értelme,amióta nincs drónkárosodás,hajójavítás,stb......

    Régen volt a Venom csak dizi golira,akkori a leírás,ilyen sűrün frissítik :)
     
    kicsifoxi27 és Páncélgránátos kedveli ezt.
  13. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Szép napot:) Április elsején regisztráltam először ebbe a játékba , miután sikerült végre abbahagyom a GGE játékot , igaz account végleges törlését kértem a support-tól. Egyenlőre bejön a játék , azt látom itt is lehet havi több 100 ezret beleölni , de ez alól egyik úgynevezett ingyenes online játék sem kivétel. 300 euró -t költöttem rá a 10 napban , tudok haladni , lassan de nem reménytelen. Olvasgattam a fórumon a gyik-ban a játékkal kapcsolatos témákat.
    Lenne egy kérdésem … A pet-em folyamatosan aktív , megvan a Heat 3-ás szint de az istennek sem akar magasabb szint felé mozdulni. Mi lehet a gond ?
     
  14. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum mestere

    Hát ezt bonyoloult :D Hivatalosan semmi értelmes leírást nem találtam én se róla. Minél többet használsz 1 berendezést annál többet " melegszik " aham csak épp azt nem közlik , hogy üzemanyag fogyasztás is kell hozzá, ahogy azt fogyasztja úgy melegszik. Ebből adódik " pluszba ", hogy ménnél nagyobb a pet szintje , és minél több cuccal rakod tele annál hamarabb "melegszik". Vagy legalábbis nekem ez a tapasztalat. Bár 4 től feljebb én se tudtam tolni még így se. ( 16os pet, 10 fegyver, 12 protokoll, "alap" 2 pajzs , 1 berendezés )
     
  15. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Oh, köszönöm, hogy írtad. Valószínünek tartom én is :oops:
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  16. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Amennyiben 10 nap alatt 300 ájrót költöttél erre a ganajdombra, javaslom nézesd meg magad szakértő orvossal. A másik lehetőség keress rá a botokra, az sokkal olcsóbb lesz. Egy gyenge kis szösszenet még, aki engedte eddig fajulni ezt az egykori remek játékot az saját magának rajzoljon unokát és tovább megyek, legyen nagyon hosszú élete, hogy beleférjen a dédunoka is. Csókoltatom a tulajt és az embereit is.
     
  17. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Remélem törlés lesz :D
     
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Dehogy lesz! Engem már válaszra sem méltatnak,ezért keresgélek 2-3 éves hozzászólások közt :D Pocsék ügyfélszolgálatosok ezek,leszámítva Taurust,akit ugye nem nevezünk nevén :D
     
    HU-Taurus kedveli ezt.
  19. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Van aki horgászfelszerelésre , van aki himzésre , van aki alkoholra , cigarettára , de lehet műfütyire , művaginára költ , kinek mi a hobbija... Hadd döntsem már el én , hogy a saját pénzemet mire költöm , mert ehhez aztán az égatta világon senkinek , de senkinek semmi köze! Amennyiben te ezt másképp gondolod , a szakértői vizsgálat nálad szükséges !

    Az hogy megéri-e erre a játékra költeni , mennyit , milyen formában az más lapra tartozik. Egyenlőre csak tanulok ezzel a játékkal játszani:)
     
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Csak egy régi játékos tapasztalatát "hallottad", aki csak jót akart Neked. Ha nem tudsz non-stop fent lenni, mint például EU4-en Λтσмι¢ nevű játékosunk (mivel múlt hét hétfő óta 7/24-ben nyomja). Majd eltelik mondjuk 1 év, ráköltesz x összeget és majd nézel mikor 2 mp alatt lelőnek lehetetlen távolságról olyanok, akik kb. 5 Eurót költöttek a DO-ra közvetlenül.
    Akkor majd fogod sajnálni, hogy nem hallgattál arra, aki már több mint 10 éve itt van.



    Egyelőre játssz, és egy év múlva meglátjuk! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.23