Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Weyland1231

    Weyland1231 Utánpótlás-írogató

    szia na felvették a kapcsolatot ujra rendeznem kell a tartozást május 5 ig paysafecardal fizettem mivel máshogy nem lehet sztem. azért mert nem rendeztem a tartozást addig nem lehet fizetni kártyával, bár nem tudom de nekem külön bankártyám van amivel nyugodtan fizetek így online, a fő kártyát meg ilyenre nem használom
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Na végre már a fizetős dolgok se mennek ... ezaz végre valami " jó " hír :D szépen haladunk a biztos megsemmisülés felé ... Szóljatok már a kedves " vezetőknek " , hogy kezdjenek magukkal valamit vagy adják el a g.cibe az egészet mert ez így már nem állapot. Lassan semmi nem működik hát kivéve a botokat az megy mindíg minden körülmény között . 1 konkrét 1 rendes játékost nehéz találni aki "épp" nem csal ... szóval közel lehetetlen... én kivételesen a " ban listát " pár napja követem... gyászosan sz.r amit felmutattok ... mindenki van bannolva csak az nem, aki 24 / 24 tolja a botot elmentek a f... komolyan én nem ... nem akarok csalni ... de b+ ha nem csináltok semmit hiába szólunk / jelentjük a csalókat amit nem is nekünk kellene ... akkor b+ én is tolom majd és sz.rok az egészbe. Ha ennyit nem ér a " szava " meg pénze... a rendes játékosoknak, akkor hogy várjátok el hogy ne csaljon mindeneki ? Hm... "HA" csal majd mindenki és senki nem fizet akkor üzemeltettek botoknak 1 játékot ...? Az nagy jövőkép gratulálok... xD Én már kezdek ebben " kiégni " én és sokan mások akik még tisztességesen játszanak ( ****** kevesen vagyunk amúgy csak mondom ) kezdünk így bele fáradni, hogy semmi nem történik. Mindíg csak az igérgetések mennek... de nem csak itt angol forumon is megy a sírás ott is pont ugyan így telibe szarják. Szerintetek ez meddig lesz így működőképes ? Jelenleg a szervereken 95% bot a többi " valódi " játékos meg itt hagy a f.szba mert nem csináltok semmit. Lehet mondani, hogy HA a botok bannolva lennének meghal a játék ... ahamm... lehet de amúgy ÍGY IS ha nem csináltok semmit. Kérném a magyar forum dolgozókat kérdezzék már meg a fentieket, hogy mi a tehén tőgyét akarnak ... kell pénz vagy nem ...? Töröljék már a f.szba a botokat és majd vagy újra kezdik a töröltek rendesen vagy helyettük jönnek újak akik lehet fizetnek is. Komolyan kezdem vissza sírni pedig szidtuk csori Ferit anno ... neki legalább volt " töke " és bannolt a f.szba ha ilye csinált valaki most meg semmi az ég egy adta világon nem történik ... szégyen ...
     
    Vadász és Mislix kedveli ezt.
  3. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Miért van még mindig az (tudtommal már javították), hogy a szezonbérletnél, a jutalmak sorban nem azt mutatja amit valójában kéne?
    Kezdtem megörülni, hogy a következő jutalomnál kapok 500 zöld kulcsot, aztán mikor ráviszem a kruzort, kiderül hogy polichromium az a "zöld zsákmánykulcs"...!
    Nem, mintha lenne jelentősége, de eléggé félrevezető, másrészt meg tudtommal ezt a hibát már javították (vagy mégsem..?).
     
    ¤HOFI¤ŁEGENФ kedveli ezt.
  4. Weyland1231

    Weyland1231 Utánpótlás-írogató

    sziasztok az lenne a kérdésem npc dmg boostert honnan tudok szerezni vagy farmolni? adnak pl npck?
     
  5. csaba238

    csaba238 Aktív író

    4-5 Übereket kell lőni.
     
  6. Weyland1231

    Weyland1231 Utánpótlás-írogató

    köszönöm szépen egyzer kaptam talán de csak 1 órásat amugy adhat több órásat? mindegyik über?
     
  7. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    tudsz építeni a szerelőműhelyben is.
     
  8. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Npc -re nem tudok épiteni , plusz 10 százalék damage 1 órán keresztül amit találtam ott , de külön npc-re semmit nem mutat nálam.
     
  9. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Épp a hétvégén számoltam össze Solaris plusz hajóra pontosan 186 százalékot lehet kihozni játékosra 182 százalékot űrlenyekre Hydra rakétavető ill spartan designokkal. Plusz npc booster érdekelne engem is.
     
  10. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Ezek az én számításaim , lehet van amiről nem tudok…:))
     
  11. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Javítás : ürlényekre 173 százalék.
     
  12. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Nah mégegyszer…:)) 175százalék mert az egyik booster ad plusz 2 százalék sebzést mindenre.
     
  13. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Ez Solaris plusz hajó , felszerelve 4 modullal amiből sz egyik minimum 10 százalék sebzést ad. A passzív miatt kapna 4 modul után plusz 12 százalékot.
     
  14. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Megfogott a Citadel hajó is. Annál azt írja 2 rakétavetőt lehet használni. Kerdés ha két Hydra akkor az plusz 70 százalék HP?
    Vagy csak egyszer veszi a rakétavetők bónuszait?
     
  15. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Önmagában tetszik ez a variálás , egyik így , másik úgy , 2 konfiguráció … vannak lehetőségek… egyetlen egy dologgal nem vagyok kibékülve , az pedig az indoktrin olaj.
     
  16. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Jah mégegy kérdés… én hétvégén nagyon sokat játszom plusz péntek ..pilot Sheet-el foglalkoztam ..A rakétamester képességpont a sima rakétákra vonatkozik , vagy a rakétavetőkre is ?.
    Végülis a rakétavetőkbe is rakétákat töltesz be.. vonatkozhat arra is.
     
  17. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Jah mégegy kérdés .. ez a booster csomag milyen gyakran szokott lenni ?
    Megvettem pontosan 102 x így több mint 1000 óra játékidőben aktív 3 booster.
     
  18. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Azt hiszem ennyi..:))
     
  19. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Én is kérdezek már pár butaságot. :D Nos arra lennék kíváncsi, hogy van a pve szerveren a " Saturn NPC " ami ügye bevan rakva pvp küldikhez. Egy kis idézet pve szerver leírásból... " A galaktikus átjárón kívül a Saturn űrlények PvP-küldetéseket teljesítő ellenséges játékosoknak tekintendők. " Akkor most npc-nek vagy játékosnak számít? Mármint sebzés terén. Mert így nem igazán világos ( legalábbis nekem ) , hogy akkor most erre mi működik. A sima sebzés booster vagy csak a pvp? Hajók képességei ( pl. hecate, keres ... ) működnek rá? Ezeket elvileg csak játékosra lehet tolni vagy működik ezeken is?
    Bocs lusta vagyok tesztelgetni meg nincs is nagyon mivel pl hajók képességei mert nekem még nincs meg mind. Gondoltam megkérdezem hátha valaki már próbálta vagy tud valami információval szolgálni róla.
     
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ne vegyetek PIB lőszert, levonja az uri-t, de nem adja meg!!!
    A supportra írtam műs ügyben már, hogy a hajófejlesztési modult sem kaptam meg (5-ből 2-t), erre kérték küldjek képet... azóta sem válaszoltak, csak küldtek egy elégedettségi kérdőívet!
    Szívesen értékelnélek benneteket, de ezt nem lehet. Minősíthetetlen!!!
     
    Vadász, SPILLER2 és kicsifoxi27 kedveli ezt.