Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Nem kell az a 3 óra az a pihi időszak amikor nem tudom el mész és egy szivarkát el nyomsz. És még valami ha keresel találsz ha bár még én is csak keresem, de volt rá példa jó nem 24 be de 8,9 be igen.
     
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Nem rosszból mondtam én, de a hiba a felvázolt példában van. Jó papíron teljesíthető a 100 kapu a példa szerint gyakorlatban így pláne nem ha azt mondod, hogy a 3 óra az a pihenő idő. A 21 órába nincs benne a bázis kapu közötti repkedés gondolom se a töltő / várakozási idő, de tételezzük fel benne van. Akkor ez eddig pipa. De akkor sincs kirakva 100 kapud, még ha a maradék 3 órában is szeretnéd kirakni akkor is 1 kapu kirakásra van kemény 1 perc 44 másodperced ami lehetetlen, és így akkor nem pihentél 1 másodpercet sem se kaki se pisi se kaja. Igen megoldható "progival" ez tökéletesen leírta, hogy lehetséges még tolja a kaput a progi, addig pörgeti a kövi kaput is. Úgy igen lehetséges. Mert, hogy te egyszerre kaput tolni meg pörgetni nem tudsz az is biztos. Szóval neked is van egy kis " vaj " a füled mögött mi? :rolleyes: Jó csak viccelek, de tényleg nem lehetséges a fentebb említett módon.
     
    Vadász kedveli ezt.
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Lehetne kérni, hogy vágják már le annak a kezét, aki a Diametrion tallati arányát levette napi 10-05-ről 2-4-re, mivel a találati arány mutatója a súgóban normál még mindig! Pedig kb. 4 hete már így megy.
    Ha ez a normál mi az alacsony.!
     
    Vadász és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Gyanús, hogy ez valami "bug" lehet, de senki nem foglalkozik vele pedig már panaszkodtunk érte. Taurus utána néznél / kérdeznél nekünk, hogy mégis miért van ez ? Mert ez így tényleg brutálisan alacsony mennyiség már ha úgy nézzük, hogy nem is 100% a megbízásból. De tényleg manapság csak ilyen 2-4 et hoznak a kredites megbízások már ha hoznak. Mondjuk a uris megbízás se hoz többet ott is csak ilyen 4-6 körül van, ha jól rémlik. 10 ből hoz kb 6 ilyen 2-4 et és kell 2500-3500 :eek: Ha már más nem is akkor így megbízási napon hozhatnának többet. :(

    02.05.2023 - 11:37 Megszerzett tárgy: Diametrion (3)
    02.05.2023 - 11:37 Megszerzett tárgy: Diametrion (2)
    02.05.2023 - 08:29 Megszerzett tárgy: Diametrion (3)
    02.05.2023 - 08:29 Megszerzett tárgy: Diametrion (2)
    01.05.2023 - 21:04 Megszerzett tárgy: Diametrion (5)
    01.05.2023 - 14:46 Megszerzett tárgy: Diametrion (2)
    01.05.2023 - 14:46 Megszerzett tárgy: Diametrion (3)

    Jó meguntam többet nem másolok be. :D A lényeg, hogy így kaki...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.5.23
    Vércse kedveli ezt.
  5. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    100 hades mi? Na erről az jutott eszembe, amikor sörkollektort akartunk csinálni a haverokkal egy hétvégén. 150 db doboz kellett, 5x30 db csőbe rakva, feketére festve ventilátor bele, meg keret, be- és kiömlő nyílással, szerelés fúrással külső falra. A munka folyamatot szépen megterveztük, elméletbe jó volt (MINT A 100 HADES). Nos, vasárnapra meglett a 150 db üres sörös doboz + néhány üres pálinkás üveg (pedig azt csak random ittuk, mint, a gg adja a hades részt), de tovább nem jutottunk, igaz mi csak négyen voltunk.:D
     
  6. Vadász

    Vadász Haladó

    Szia.

    Az alacsony az, amikor semmit nem kapsz :(

    Ugye a plusz-os hajóhoz Indoktrin-gyorsító is kell.
    Azt honnan tudod elővarázsolni?
    Én pl. BL kapuból max 5-öt, ha kapok. Idén talán lesz új pluszos hajóm.
     
    Mislix és Vércse kedveli ezt.
  7. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Stinger lővés 5-2 ösről kell át ugrani a jobb kapuból a 5-4 esre és meg kell kereni a stingert napi 20 akat lehet össze kukázni de ahoz kell elszántság és lőni kell. Amikor meg hal 2 óra és ujra lesz napi 5,7 eket szoktam le lőni.
     
    Vadász kedveli ezt.
  8. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Te kapsz indoktringyorsítót a BL- időtlen kapuból? Az jó, mert én a múltkorában végig csináltam 3-szor a "ciklust", de csak Blacklight-töredéket tolt a pofámba, indoktringyorsítót nem! Csodálkoztam is, de már leszartam mert nagyon nem izgat ez a játék, hogy mit ad, mit nem ad, én csak a felesleges szabadidőmet ütöm el itt!
     
  9. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Néha bemegyek az 5-4-re de nekem a Stinger jó ha Dark Silver érmét ad! Indoktringyorsítót eddig soha nem adott!
     
    Vadász kedveli ezt.
  10. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Kitartás, ennyit tudok ajánlani, mert ha nincs ki tartások nem lesz belőle IAC.
     
  11. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!
    Most van nekem Az GE 1-es szerveren 2322 darab IAC, a GE 3/HU 1-en meg 2403 darab.
    Mondjuk, nem vagyok hülye, hogy azért a plusz 2% extrasebzésért lefejlesszem a fegyvereket 20-as szintre, 600 IAC-ért...!
    Aztán a "Kaukázus lézerért" sem izzadok, hogy legyen 5000 darksilver érméért/darab (főleg annak fényében, hogy állítólag nem is az a legjobb...)!
    Lenne ötletem arra nézve, aki ezeket a számokat kitalálta, hogy mit kezdjen azzal aki szoptatta...! o_O
     
    Csülök[H], Vadász és Vércse kedveli ezt.
  12. Weyland1231

    Weyland1231 Utánpótlás-írogató

    sziasztok szeretnék érdeklődni hogy pusat, pusat pluszhoz milyen modulokat lehet feltenni mert én kb 3 mat láttam egy 10 % sebzéses 15% életes meg 2 sebesség asszem de többet nem nagyon , instabil modulok között lehet szerezni vagy hogy? milyenek jók óda? köszi a segítséget
     
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Az R-01-es megbízásnál olvasható:
    Tárgy Mennyiség Esély
    Solidus Nagyon magas
    Solidus Alacsony

    Most akkor melyik? :)
     
    Vadász kedveli ezt.
  14. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Hogyan tud 4-és szintű ürlényprotokoll lenni?
    Egy videóban láttam.
    3-ás szintűt tudok az üzletben venni 17500 urídiumért.
     
  15. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Eventek idején lehetőség van szerezni 4. szintű protokollt P.E.T.-re.
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Valakinek nagyon elgurult a gyógyszere.

    Kedves Döntéshozó!

    Hol a fenébe élsz te és mennyire vagy tisztában a játékkal?
    Úgy gondolod, hogy egy olyan modulért, ami random módon fog dobni VALAMIT, ami a gyakorlati tapasztalatok szerint 90%-ban egy rakás ***, ki fogok adni 330.000 urídiumot, 30.000 X4-et és 8.500 RSB-t?
    (Mindezt úgy hogy kb. 3.5 forintot fizetsz, hogy lásd mi ez)
    Ez olyan mintha az autópiacon egy ponyva alatt lévő rakás **** mellett (direkt írom így, hogy megértsd - még lefordítva is) ki lenne rakva az ára, hogy 9.7 millió forint, plusz egy 4-5 éves Opel Insignia és egy elektromos robogó amiért elviheted.
    Kifizeted és lehúzhatód a ponyvát, amely alatt egy működésképtelen és használhatatlan háromkerekű Velorex áll.
    Majd az eladó ezt mondja, ez most nem jött be, vegyél egy másik ilyen ponyvát is.

    Eléggé sértő, hogy ennyire hülyének nézel bennünket játékosokat!

    (Azért egy valamiról biztosíthatlak: Ezután ez kölcsönös lesz a részemről!)


    [SENKINEK NE AJÁNLOM!]
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.23
    $coobyĐoo, SPILLER2, Vércse és 2 más kedveli ezt.
  17. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Bezzeg fordítva a hulladék modulokat ammora nem lehet így átváltani ... :D
     
    SPILLER2 és Vércse kedveli ezt.
  18. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Akinek van egy csöppnyi esze, az nem itt szerzi be a szükséges dolgokat!
    A Prométeusz lézert kedvezőbb ajánlatokkal tudom megszerezni az üzletben és még nem kell jogot sem vásárolnom, hogy beszerezzem!
    A modulokról nem írok inkább semmit, mert tiltanának, de az általad felvetett megállapítás nagyon is helytálló.
    Az ember "zsákbamacskát" vesz (jó drágán azt is).
    A baj az, hogy egy adott modulnál csak a tulajdonságokat tudod (korlátozott lehetőséggel) megváltoztatni, de azt, hogy melyik hajóhoz legyen jó, azt nem!
    Nem is töröm magam azért, hogy modulokat gyűjtögessek ilyen módon!

    Más...

    Érdeklődnék afelől, hogy ha elkezdek lőni egy NPC-t és a jelölő piros, akkor miért nem én kapom a lelövésért járó jutalmat?
    Számtalanszor tapasztalom, hogy egy NPC-re - amibe előtte valaki "beleharapdált" - rájelölve piros a jelölés, de amikor kilövöm, akkor a jutalmat más kapja! Az rendben van, hogy ha szürke/fehér a jelölés, hogy megelőztek a sebzéssel, de amikor piros, annak kéne kapnia, akinél piros a jelölés és lelövi!

    A másik problémám az, hogy ha már ilyen "igények" vannak a DO részéről, hogy lehetetlen célokat kelljen teljesíteni, akkor miért nem lehet az eventet folyamatossá tenni és nem csak napszakon ként 3-4 órát lehessen játszani? Van valami technikai akadálya...?

    Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe, várom az illetékesek válaszát!
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Egyetértek!
    Ime, ma lelőttem már egy párszor a két bejelentett botot, és most este feljöttek "játszani" szintén segédprogrammal.

    Ezt kaptam gyorsan:
    [​IMG]
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  20. Brynjarl

    Brynjarl Járnitanuló

    Volt mit olvasni rajta , nem még ennyit leírni:)
    Ez a játék annak ellenére , ha jól olvastam 17 éves , gyerekcipőben jár…
    Csak 2 hónapja vagyok benne durván , de… unalmas , egyhangú , könnyű , csapat mentes játék , rengeteg a totál értelmetlen dolgok pl. Kredit , rangok , stb. Összehasonlítva azokkal amikkel játszottam , vagy játszom mai napig is.
    A feleségem óvodában pedagógusnő , az ottani gyerekek is simán ellövöldöznek ezzel a játékkal.
    17 év után ha ennyit hozott ki a játékból a DO csapata , akkor itt csodákra ne várjon senki. Sajnos…
    Pedig k..a jó kis játék lehetne belőle , az alapja megvan hozzá!
    Meddig játszom még ezzel nem tudom , mert borzasztó unalmas 2 hónap után is ez a játék…
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.