Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én kezdenék csomagolni a helyedben! :)
     
    Kitti kedveli ezt.
  2. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Na, be is jött. Második napja nem tudok belépni. Betölt és rögtön megszakad, mert kiírja, hogy nem vagyok kapcsolatban a do szerverrel.
    Hajót váltani nem enged( csak bázison lehet). Gyorsítótár törölve, semmit sem ér. Mondja valaki, hogy ez nem véletlen;). Amúgy itt is megállja helyét amit a másik topicban írtam, ez már egyenlő a pék kócos fxxxxxal (galamblelkű fejlesztőinknek és adminoknak írom: fodrászával).
     
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szedj le minden címet a hajódról - már ha van rajta - hátha segít.
     
  4. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Sziasztok!
    Segítene valaki ezt hogy kell érteni a Berseker hajónál?
    Nem értem, tényleg!

    "Kapcsolatot hoz létre közted és a célpont hajó között 60 másodpercre. A kapcsolat ideje alatt a célpont pajzsát ért sebzés a te pajzsodat károsítja.
    • Az új célpont bárki lehet: játékos és P.E.T is.
    • A képesség megszakítható a JAMX hatásával, és a JAMX azt is megelőzheti, hogy a játékos egyáltalán használja a képességet."
    Én ezt úgy értem, hogy ha bekapcsolom a funkciót és lövöm az ellenség pajzsát, akkor azzal a saját pajzsom "lövöm" elvileg.
    Ha ez így van, mire jó?
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.24
  5. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Hát ez 1 ku.... jó kérdés. :D Kicsit furán van fogalmazva / fordítva az tény. De szerintem... már HA jól értelmezem ...

    "Kapcsolatot hoz létre közted és a célpont hajó között 60 másodpercre."
    Ez a rész a TE hajód meg a csapat társadé / vagy a peted lenne... elvileg ... :rolleyes:

    "A kapcsolat ideje alatt a célpont pajzsát ért sebzés a te pajzsodat károsítja."
    Ez meg az lenne, hogy 60 másodpercig amit a csapat társad / peted kap sebzést a pajzsára azt te kapod helyette.

    De lehet az egészet én értelmezem rosszul ki tudja, de így tűnik logikusnak a borzalmas fordítás ellenére is.

    Ez az eredeti, mondjuk ezt még tükör fordításban se lehetett volna így fordítani, de ők tudják. :D Mondjuk engem inkább az angol verzió zavar kicsit össze.
    " Only the damage dealt to target's shields is dealt to you instead. "
    Így lefordítva ... Csak a célpontot érő pajzs sebzést szenveded el...
    Na most akkor 60 másodpercig nem sebződsz csak amit célpontod a pajzsra kap ? o_O Mert ez leírás szerint így lenen logikus.

    Shield Link

    • Creates a link between you and your target. Only the damage dealt to target's shields is dealt to you instead.
    • Chain can be broken by moving out of range and ability can be canceled at any time while active.
    • Target must have a shield.
    • P.E.T.s are excluded from this targeting, but Clan Battle Stations aren't.
      • Duration: 60 seconds.
      • Cooldown: 10 seconds.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.24
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kipróbáltam egy boton. Valójában szarrá lőttem magam anélkül, hogy a másik hajó tüzet nyitott volna rám.
    Ki volt az a pihent agyú, aki ezt így kitalálta. Majd jó lesz, mikor a csatabérletben a saját sebzést számolja.
     
  7. Harmless98

    Harmless98 Fórum-zöldfülű

    Szerintem azt a képességet baráti hajón kell használni,bár még nem próbáltam.
    Benyomod miközben ellen sebzi,igy amit a pajzsára elszenvedne a baráti hajó azt te kapod,mellé benyomod a Bosszút,igy megy vissza a sebzés az ellenre amit te kapnál, szerintem.
     
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Valószínű hasonló volt az alap elképzelés. Nagy vonalakban én is ezt próbáltam leírni. Az viszont gáz ha ellenséges hajóra is rálehet nyomni. Ez így nem bug véletlen? Mert ha nem, akkor tényleg pihent agyú volt aki kitalálta. :rolleyes:
     
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Köszi!
    Erre így nem gondoltam! Viszont ettől még ez a legjobb hajó, ami használni tudok az érdekesen játszó hajók ellen. Tegnap jelent meg több hajó, amiből egyet sem tudok kilőni, mert akkorát sebeznek (580k-t kaptam és hiába volt 1 milla pajzsom elpukkan a hajó 1 mp alatt - persze a pajzs 100 megmaradt. ő meg fúróba lőtt.), plusz clickbottal azonnal jelölnek és lőnek, hogy nem tudtam mit csinálni. Az előbb viszont megjött az egyik, és a bosszút és az őrjöngést ráeresztettem. És láss csodát azonnal megpusztult... Nem tudom mekkorát kapott így vissza, de hogy meglepődhetett az biztos, mert én is csak lestem. :)

    Alig várom, hogy megjelenjen ennek a hajónak a plusz változata!
     
  10. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Hát az 580k-t kicsit sokallom én is az még optimáils esetben is túl sok. Vagy én maradtam le valamiről. Bár amilyen hulladék a kliens nem csodálkozom rajta. Anno is azt " kamuzták ... sz.r a géped és laggol nem írja ki a sebzést redesen ... " jaja manapság tényleg hulladék gépek vannak álltalában mindenkinek otthon 1 retek böngészős játé is akad rajta ... BÁR ... én már ezt rég elengedtem. Ha nekik ez kell csinálják, kíváncsi leszek mikor zár be az egész " érdeklődés hiányában ... " bár csalókkal mindíg tele lesz abból viszont lóvé nem vágom hogy lesz nekik. De hát kinek mi. Én nem tudom valahogy megérteni ez hogyan lehetséges, hogy ilyeneket engednek akár melyik cégnél is dolgozni. Nekünk is van saját "családi" vállalkozás csak rokonok tolják, DE ha valaki ilyen hozzá állással lenne... ha rokon ha nem menne a fenébe mert páros lábbal lenne s.ggberúgva... ez meg gyanítom nem 1 " nagy családi cég ... " konkrétan agyhalottak gyülekezete. De g.ci jól csinálják mert halomra lopják a " gyanútlan játékosokat " akik semmit nem tehetnek az ügy érdekében. Szégyen, hogy itt tartunk 2024... 10+ éve megy ez a hulladék és semmit nem tettek érte csak "enyves" kézről kézre adják a játékot olyanoknak akiknek nagyon nem kellene. Már elengedtem a " jó pofizásból " nem érdekel a ban sem. Én egy jót nosztalgiáztam a régi idők emlékére az elmúlt 1 évben. Nekem így nem nyújt semmit a játék " end game-ben " , de szerintem nem vagyok vele egyedül. Javaslom a kedves fejlesztőknek ugorjanak neki még 1x és mehet a re-re-re-re ... master kiadás mert ezt elb.sztátok ne kicsit nagyon... Mikor 1 közel maxos hajóvak játszó aki fizetett is a játékért azt írja ... " nincs mit csinálni ... " ott azért elkellene gondolkodni, hogy elb.sztátok nem kicsit nagyon. Lenne mit csinálni " papíron " ez tény ... gyakorlatban meg nem tudod a sok s.ggnyaló bottól akit nem tiltotok ki... Igen megint elgurult a gyógyszerem, de nagyon úgy néz ki véglegesen eme zseniális játék terén. :( Sajnálom mert szeretem / szerettem a játékot nem viccből jöttem vissza meg fizettem is érte hátha ... ügye én kis naív ... segít valamit nekik... hát csak konkrét szembeköpnek a fejlesztők a sz.rságokkal amit az arcunkba tolnak nap mint nap mind1, hogy fizető játékos vagy avagy sem... nekem ez már kicsit kezd sok lenni.:confused:
     
    Vércse és Sulaco1968 kedveli ezt.
  11. pala1982

    pala1982 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Valaki tudja vagy valahol van valami infó az xa01 instabil modulokról(450 töredék) ? érdemes atlas töredékért megvenni vagy maradok ász kulcsnál(500 töredék) az 10k uri meg 1 random modult is ad .
     
  12. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Üdv! Kék láda ezt adta:
    17.04.2024 - 17:10[​IMG]Megszerzett tárgy: Carbonite Pusat
    Van pusat hajóm, de mégsincs ott a dizi. Ilyenkor mi van?
    Nem mintha használnám Pusatot, de ha kapok valamit megnézem, ezt meg leshetem.
    Adott még kék láda pet diziket is, azok megvannak.
     
  13. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    Üdv! Kék láda ezt adta:
    17.04.2024 - 17:10[​IMG]Megszerzett tárgy: Carbonite Pusat
    Van pusat hajóm, de mégsincs ott a dizi. Ilyenkor mi van?
    Nem mintha használnám Pusatot, de ha kapok valamit megnézem, ezt meg leshetem.
    Adott még kék láda pet diziket is, azok megvannak.


    Az dizi nem hajó pusat dizi​
     
  14. Leland-Stottlemeyer

    Leland-Stottlemeyer Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Azt szeretném megkérdezni valaki illetékestöl ,vagy aki tudja attól ,hogy napok óta miért nem tudok anyagot küldeni az ürlaborból.
    Bármit küldenék ,bármennyit ami belefér a raktérbe ,kidob a játékból és azt írja hogy :
    Not Found
    The requested URL was not found on this server.
    Nem található
    A kért URL nem található ezen a szerveren.
    A választ előre is köszönöm
     
  15. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Tudom, mert ha lenyitom ott van a ocean pusat dizi, de a carbonite nincs ott
     
  16. Carbonite

    Carbonite Utánpótlás-írogató

    nezd meg lehet pet dizit kaptal. a jatek nem kepes kulombseget tenni
     
    HU-Taurus és Páncélgránátos kedveli ezt.
  17. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    és tényleg, megvan.
     
  18. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Jelenleg probléma van vele már kb 1 hete. Kicsit kellemetlen, de legalább most működik még a játék ezt leszámítva. Tudnak amúgy a problémáról lett jelezve, de semmi információt nem küldtek még vissza a fentiek, hogy mikorra várható a javítása. Amint lesz valami információ gondolom itt is jelezve lesz. Kis türelmet még javítják. További szép napot és jó játékot.
    Angol forumról van az info ott megtalálod de itt az eredeti üzenet ami választ kaptak ők is.

    Yes, there still is no update on this issue folks. We reported it to support who sent it on to the game team and developers. We have not received any kind of update, other than support saying there is no update.

    Wish we had more info but ¯\_(ツ)_/¯ As soon as we get any information, we'll post it here OR there will be something posted in the official announcement section.

    Regards,
    Oddessey
    Team Leader
     
    Utoljára szerkesztett: 18.4.24
  19. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    én tegnap is küldtem, nálam megy
     
  20. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Igen ez a gond, hogy " egyedi " esetekről van csak info, ami felettébb fura. Amúgy nekem is működik rendesen épp most küldtem nyersit minden gond nélkül. De van akinek állítólag egyáltalán nem működik.

    De amúgy kis info... A javítás folyamatban, de nem tudják mi okozza. Kis türelmet kérnek még elkészül a javítás.

    Folks, all I can do is to kindly ask for your continued patience. I've heard this morning that they are working on this, but have not yet resolved the issue. Please just continue to be patient and we hope it will be fixed soon.

    Regards,
    "DO Team"
     
    Utoljára szerkesztett: 18.4.24