Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    szerintem kivették
     
  2. ŁΞXιΘΠ

    ŁΞXιΘΠ Utánpótlás-írogató

    Üdv,

    Tegnap óta nem tudok az űrlaborból semmilyen és semennyi nyersanyagot küldeni az űrhajóba.

    Not Found
    The requested URL was not found on this server.

    Hiba üzenet fogad, gyorsítótár törlése kliens újratelepítése se oldotta meg.
    Ötlet?
     
  3. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Böngészőből elvileg működik. Amúgy bugos már egy ideje ( van akinek megy van akinek nem ) csak hát tudod ... elsietik a javítást mint mindíg.
     
  4. ŁΞXιΘΠ

    ŁΞXιΘΠ Utánpótlás-írogató

    Akkor **"""megnyugodtam"""*** :rolleyes::rolleyes::rolleyes: :D:D
     
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szervusztok!
    Tudni már, hogy mikor javul meg a paypal fizetési probléma?
    A meglévő előfizetést simán lekapja, de ha valami újat akarok venni, továbbra sem jó. Remélem az akció elmúltával fogják megcsinálni és lemaradok majd...
     
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Belépés után a km piac:
    A csomagok tartalma elgondolkodtató. Vegyek kis csomagokat és utána válthatok majd másik csomagot.
    Az a baj, hogy a megvásárolható csomag is olyan, mintha a tehén nyomta volna ki a mezőn. Miért nem lehet értelmes csomagokat összeállítani?



    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 17.7.24
  7. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Újra kell telepíteni a játékot (előtte Local Map oldalon a Bigpoint mappát törölni) és el kell fogadnod a sütiket telepítésnél!
    Sajnos, ez már csak így működik!

    Valószínűleg a legutóbbi sütik elfogadásánál nem fogadtad el a sütik használatát.
     
    ŁΞXιΘΠ kedveli ezt.
  8. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Nekem lenne egy két kérdésem a paysafe-s megoldás müködik és mi van a km piaccal nem mintha kéne onnan bármi, de azért vennék még 2 darab odesseusi lézert a meg lévő 6 mellé.
     
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Az lenne a kérdésem így 07.26 13:26 magasságában, hogy mi a fene az a babér zsákmánykulcs (Athéné megidézése a főoldal szerint), ami megjelent a térképeken és nem találni róla infót, és hol vannak a fénylő dobozok, amikről viszont írnak?

    Kicsit káoszos hangulata van most a DO-nak úgy látom.
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  10. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Na ez mondjuk engem is érdekelne, de ne legyél meglepődve reggel belépni se lehetett. :D Reggel a töltő csík csak 99% ra ment fel és a " betöltés " résznél azt mondta a szerver csókolom én ugyan be nem töltök ... ilyen 6-7 próbálkozásra beengedett. Ezek után nem lepődök meg, ha más sem működik.:oops:
     
    Mislix kedveli ezt.
  11. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Sziasztok,
    Lenne egy kérdésem a plusz hajókkal kapcsolatban.
    Melyik plusz hajó a jobb: Solaris, Solace, Spectrum.

    Sajnos a leírások nagyon félrevezetőek így nem tudom milyen értékeket képviselnek.
    A Spectrumra kiírták, hogy dupla hajtóművel rendelkezik így ennek kellene legjobban hasítania (nem pedig plusz generátorhelyről ír), de félek, hogy ez még annyival sem megy mint egy góli plusz (pedig a normál hajóknál ezek egyformán mentek. Itt meg a góli plusznál nincs kiírva az, hogy előnye a gyorsaság. Ebből feltételezhető, hogy ennek jóval gyorsabban k kellene lennie.
    Van-e valakinek, illetve milyen lehet a harcban.
    Van egy hajó itt EU4-en és már kértem a supporton keresztül felvilágosítást is, de még csak nem is válaszolnak hónapok óta, így itt kérdezem.
    Nekem is van góli pluszom, de ez a másik hajó (csoportban támadtuk) 980 életerő és 1.4 milla pajzs mellett 280-320 k-t lő, ami mellett a 698-cal menő gólimat úgy utoléri fúróban, hogy kb 820-szal mehet.
    Gondolom a support válasza az lenne, hogy elég jó moduljai vannak. Ezek alapján a leírást figyelembe véve milyen gyors lehet a Spectrum plusz és tűzerőben milyen lehet egy ilyen hajóval szemben?
     
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Másik kérdés:
    Regisztráltam az új kliens tesztelésére, de i7-es géppel el sem indul... 40%-nál megáll.
    Van, aki be tudott lépni, és milyen géppel?
     
  13. Leland-Stottlemeyer

    Leland-Stottlemeyer Fórum-zöldfülű

    Azt szeretném kérdezni,hogy más sem tud anyagot küldeni a laborból ? Mert én már kb 1 hónapja nem tudok ,van-e rá megoldás tudja valaki ? Köszi ha valaki felvilágosít .
     
  14. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Szerintem hagyad mert ez lesz a végzeted ott is szana széjjel csalják az egészet és ez nem tapasztalatból mondom hanem videokból a másik már be törte a képernyöjét emiatt. Nem maradtál le semmiről.

    Lehet hogy nincs helyed a hajódba
     
  15. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Jó játékot!

    Érdeklődnék, hogy van 20 darab "Fénylő zsákmánykulcsom", hogyan tudok tőle megszabadulni?
    Valamikor "Bónuszkód" során kaptam, de nem tudom sehol beváltani.

    Köszönöm előre is a választ!
     
  16. csaba238

    csaba238 Aktív író

    szerintem várj velem húsvétig :D
     
    Utoljára szerkesztett: 31.7.24
    Mislix kedveli ezt.
  17. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Húsvétig?

    Ok.
    Köszi a választ!
     
  18. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    hurá ismét nem lehet belépni
     
  19. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    és az elmúlt közel 3 órában semmi változás, :( nem tudom miért görcsölnek a pénzen kívül ezen a fostalicskán, az automaták pont tesznek az egészre - aki meg játszana normálisan az meg szopik, de Orbániában jó ez igy is
     
  20. Kobold8

    Kobold8 Fórum-zöldfülű

    Valami wrongszerver üzenetet ír ki, kilépni sem lehet, kaput ugrani, meg semmit sem.