Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    grat a fejlesztő csapatnak ismét remekeltek...
     
  2. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    ...és elmentek szabadságra.
     
  3. Kobold8

    Kobold8 Fórum-zöldfülű

    piszok szerencsémre kijöttem a gg kapuból kávézni, ezért nem buktam. Visszalépni már lehetetlen...
     
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Egy kis matek és meg is van mennyi lehet / lehetne .... de itt ügye bármi megtörténhet, mint tudjuk. :D

    hajó alap sebesség + a generátorok = itt kapsz egy " alap" sebességeb
    ezt ha megturbózod promival az x 120%
    erre megy még esetlegesen + speed ... képességből vagy dron forma vagy modul

    ha már goli plus lett felhozva példának...
    annak alap 330
    18 generátor ügye az 18x10 = 180
    330 + 180 = 510 erre megy a promi boost 120%
    510 x 1,2 = 612
    erre megy még a drón forma az talán 5% szóval akkor az kb 642
    + erre a modulból a %

    Jó matekozást csak a hajó alap sebesség meg a modul szám változik minden hol +- ha van képesség ami gyorsít az az egész speedre megy pluszba ami fentebb kijön. ;)
     
  5. ***rebeka

    ***rebeka Utánpótlás-írogató

    Miért nem lehet belépni?
     
  6. ***rebeka

    ***rebeka Utánpótlás-írogató

    Már sikerült
     
  7. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Köszi!
    Értem én ezt, de akkor hol a szövegben kiemelt dupla hajtómű, hogy gyorsabb legyen. Ez a hajó góli volt és ha most dupla hajtóműve van akkor haladjon már rendesen. :)
     
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Nem igazán értem milyen " dupla hajtóműről " beszélsz. Én ilyet nem igazán látok az általad felsorolt hajók leírásánál. :confused: Amúgy meg te is tudod mi butus nem csalók csak csiga módban közlekedhetünk. :D Sőt ha jól tudom / rémlik a dolog le is van korlátozva 750 re " nekünk " a max ,amit elvileg 1 hajóval tudsz csak elérni modul nélkül képességgel. Bár a fene tudja annyira sose érdekelt, hogy olyan gyorsan repkedjek. :D Modulokról meg elég nehéz nyilatkozni mert sehol 1 normális leírás mennyi lehet a min meg max stat amit adhat, vagy csak én nem találtam, ebben az esetben elnézést. Normálisat modulból meg kb lehetetlen szerezni, ha nem szedsz eventen ki belőle millót ügye 0-24 játékkal mint sokan tolják. Az az 1-2 amit tisztességesen megtudsz szerezni azoknak meg kb a 98%-a instant szétszedésre kerül, mert értelmetlen hulladék hajókra adja, amit kb senki nem használ. Ami meg véletlen jó lenne újra kell pörgetni már HA van miből ügye... az meg elég zsákba macska... kb az is majdnem mind kukában landol. Szóval szinte esélytelen, ha nem x+1 et szed ki neked a progi. :D +- az egyéb "huncut" játékosok akik hát na ... tudod miket használnak... na nekik nem kell modul :D :rolleyes: Neked nem kell bemutatni párral más össze futottál te is .
     
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ezt nem lehet félre érteni. Nem modul, nem generátor, hanem hajtómű... (kettő)

    [​IMG]
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  10. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Jó kicsit furán van fogalmazva az tény. :D Bár az igaz, hogy itt is lehetett volna mondjuk generátorhely... :rolleyes: Talán úgy érthetőbb lenne. Szimplán fordítási baki, jelezni kell és javítják gondolom.
     
  11. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Fordítási hibának mondjuk drága mulatság, mivel ellövöd rá az erőforrásaid és utána közlik, hogy bocsi, mégsem tudja azt, amit írtunk.
    Ebben a játékban nagyon sok az ún "fordítási, elírási hiba" a vevők kárára.
    Legyártod és nem tudja azt, amit írtak, de vissza már nem lehet adni...
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  12. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Én értem a problémád, sőt át is érzem pár ilyen gagyi leírás miatt már én is szívogattam a fogam , hogy mi a f.... :oops: De ha nem jelzi senki, akkor honnan tudják, hogy ez jó e így ? Mint látod / tapasztalod is elég " alacsony " költségvetéssel dolgoznak az urak / hölgyek odafent. Pont telibe sza.... khm akarom mondani nem érdeki őket, hogy sikerült. Ha nem jó úgy is panaszkodnak majd, ez utóbbi sokszor elmarad. De azért várja mindenki a csodát, hogy történjen valami. Itt a legnagyobb baj az, hogy a 2 fél ( játékos bázis / fejlesztők ) között kb 0 a kommunikáció. Így az oda vissza jelzés elmarad teljesen ( vagy ha el is jut telibesza... ) , és ez lesz a vége 1 hulladék kupac, amit játéknak mernek csúfolni. A fentiek csinálják ami szerintük jó / működő képes, mert hát senki nem " panaszkodik " ügye meg ők nem is játszanak ezek szerint... mi meg sírunk, hogy hulladék az egész csak épp az információ nem jut el egyik féltől a másikhoz konkrétan 1x sem. Sajna ez nem is fog változni még ők nem alkotnak valamit, mert nem rajtunk múlik visszajelzés terén. Ha ezen változtatnak, akkor lesz valami a játékból. Ellenkező esetben felejtsd el ... khm ... csak mondom 10+ éve ez megy, de te is tudod. :oops::rolleyes: a esély jelenleg, hogy változik kb 0,000.....1% mint anno az lf4 drop... :D
     
  13. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Miért nem lehet lőni az X-2-őn az NPC-ket? :mad:

    Mikor lesz már egy olyan nap a DO történetében, hogy egy event kezdetekor nem lép fel semilyen hiba?
    Nem írom le, hogy mit gondolok az egész ratyi játékról, de az biztos, hogy itt napról napra hülyének nézik a játékosokat!
     
  14. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Hahó! Egy bónuszkódot nem dobnak be mostanában? A tényeket mindenki tudja, nem sorolnám fel. Minden érdemleges választ szívesen látok, de kíméljenek a "hiba az Ön készülékében van" jellegű hozzászólások, és a "mi a gond a játékkal?" kezdetű kérdések. Köszi a választ előre is!
     
  15. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Tehát akkor nekem most telt be a pohár. Nem elég, hogy megint elő vették a vonatos estimesét de azé durva hogy nincs igazság tehát ha el kapnak progizni akkor csak a becsületed vesz oda és fele a tapasztalatodnak ez mi?? se löszert nem buksz se lézert semmit és ha meg probálod le löni az ellent töbször mint 10 X akkor jön a kérdés hogy mi van ??

    Tehát akkor meg van engedve minden ?? 605 ből 590 en használják és használni is fogják akkora egy ki cseszés részetekről mármin a do által hogy nyugodtan meg van engedve minden.
     
  16. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Egye fene legyen leszek megint én a rossz, aki " beleköt " meg bevállalja a "kaki cunamit " :D :oops: MI a gond, leírnád rendesen a problémát ? Így elég nehéz sajnos segíteni. Bónusz kód, ha itt nincs itt forumon kirakva avagy nem küldenek emailben ( bár ez csak eventeknél szokott lenni ) akkor nincs is. Lusták néha a forum illetékesek ez tény, de a fontosabb információkat megkapjátok. Ebbe bele tartozik a bonusz kód is. Ez most nem feltétlen CSAK NEKED szól... de sokszor sajna "értelmetlen" amit írtok / vagy nem tudják mire gondoltok. Tényleg sokan szívesen segítünk / segítenének, HA... értenénk is mit szeretnétek. Egyéb esetben várhatjátok a csodát, de nem fog bekövetkezni.
    Idézem ismét hátha sikerül megérteni, vagy végre elolvasni minden topic első posztját... :oops:


    Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  17. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Kedves Foxi! Nem lesz már itt semmilyen cunami. Mindenki beletörődött a végtelen bugokba (pl. nem látszanak a bónuszdobozok), belépési gondokba (sokszor órákig nem lehet belépni), a komolyabb NPC-knél felbukkanó megelőzhetetlen, lelőhetetlen játékosok végtelen halmazába. Uncsi, hogy mindenféle segédprogramokat használnak a fórum kezelőivel megegyező nevű játékosok, és a cseten kimondják, hogy még büszkék is erre! (Ez lehet persze véletlen névválasztás is - és nem nevezek, vagy sértegetek senkit -, de akinek inge, az vegye már fel!!! Becsületből!!!) Tehát aki tisztességesen játszik, az már nem indít cunamit. Csak félve kérdezi, hogy nem kompenzál-e valamit a nagyságos uraság. Mondjuk annyit, hogy a sok bosszúságot félretéve játszhasson napi 1-2 órát meló után a barátaival. És akkor azt hiszi, hogy kikapcsolódott kicsit...És nem csalók közt kell egyenlőtlen harcot vívnia a nagy semmiért egy képernyő előtt!
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  18. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Igen, jól látod. Mindet lehet!!!
    Mára ez lett a DO játékból. A tulajdonosok a csalások támogatása mellett vannak, na meg persze a játékosok hülyítése mellett. Csak kiírnak dolgokat, hogy így meg úgy tiltottunk játékosokat. EU4-en akiket bejelentettem mind itt vannak.
    EGY SEM HIÁNYZIK BELŐLÜK!
    Ha lelövöd őket egy idő után még téged büntetnek. A liciten egy alkalommal több 100 millió kreditet nyomnak el pl. egy boosterre. A fő NPC mellett időre jönnek.... hétfőn az ilyen BOT hirtelen megállt, befordult és nem értettem mit csinál, majd 1 mp múlva megjelent a Strokelight Barrage. Nem hittem a szememnek, de ez van.
    A TOP botba, vonatba járják a közös átjárókat és ugyanígy lőnek le, ha a közelükbe mész...

    Amit itt hallasz a bot elleni harcról az alsó hangon is arcátlan hazugság, mivel mindenki tudja mi folyik a központban, mégis hülyítik a játékosokat.
    Ez mára valószínűleg kinőtte magát a nemzetközi szintű csalás és átverés egyik legnagyobb esetévé.
     
    SPILLER2, Na-na és Sulaco1968 kedveli ezt.
  19. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    A szomorú része az, hogy teljes mértékben igazad van. Úgy tűnik ez a helyzet jelenleg. Ha nincs jelentve rendesen a probléma még a kisebb hibák sem lesznek javítva ez a baj. Mondták, hogy a jelenlegi kliens már alkalmatlan a "játékra" sok sebből vérzik, és ezt a csalók ki is használják szépen. Nem viccből készül az új kliens. Gyanítom azért hanyagolják a mostanit, mert ezzel már nem nagyon tudnak mit kezdeni. Az új meg tudja a fene mikorra készül el, szépen elhúzták az elkészítését az tény. A nagyobb kérdés az az, hogy ott ugyan ez lesz e, avagy sikerül normális védelemmel ellátni. Na meg persze, hogy játszható állagú lesz e, és nem 10 fps-el megy majd a játék, ha valamire rálősz még komolyabb gépeken is. Jelenleg ebben lehet reménykedni. Addig is kitartást a tisztességes játékosoknak, vagy tartsatok pihenőt. Az elmúlt 2 hónapban én is csak vagy 2-3x léptem be, mert így már tényleg nincs értelme ami itt folyik jelenleg. Sajnos mást nem nagyon tudunk csinálni.
     
    SPILLER2, Na-na és Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  20. ***rebeka

    ***rebeka Utánpótlás-írogató

    lagg 1000-el
     
    SPILLER2 kedveli ezt.