Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Máris megy a restart... :)
     
  2. ***rebeka

    ***rebeka Utánpótlás-írogató

    csak a baj, hogy azóta nem lehet belépni
     
  3. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Nekem sikerült. Játszodtam is. Ez igy kéne minden NPC az enyém volt :D XD senki sehol se volt na de most megyek az ujj event pedig elég jó csak hitac-t nem tudom hol lehet kapni.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.8.24
  4. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Íme egy példa, hogy minek nézik a játéksokat!
    Kapszula vásárlás 20.000 uridiumért:
    Szöveg:
    "Ezekkel a kapszulákkal vehetsz részt a Hitac event sorsolásán, ahol lélegzetelállító díjakat nyerhetsz!"

    Azonnali ajándékok naplója
    1 átváltott kapszula (Kapszulakonvertáló)
    100x Hellstorm
    1 átváltott kapszula (Kapszulakonvertáló)
    15x Bifenon
    1 átváltott kapszula (Kapszulakonvertáló)
    30x Extra energia


    Ebből melyik ér 20.000 urit?
     
    Páncélgránátos, SPILLER2 és Na-na kedveli ezt.
  5. pala1982

    pala1982 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Valaki tud infót , erről a presztízshajszában levő számlálóról ? Hogyan műkődik ? ha lövök akkor nem számol v ha nem lövök akkor ?
    Mert nálam amíg van nem azt számolja rangsornál valamit von .PL : 20 percig van nálam 10-15 percet ír listában
     
  6. -renem-

    -renem- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok

    Ez miért csak a magyar fórumon szerepel
    Asztrális felemelkedés 2024 Augusztus:

    ,,A hasadások számát 45-ről 30-ra csökkentettük" ???

    És miért nem igaz???
     
  7. ***rebeka

    ***rebeka Utánpótlás-írogató

    a a NEU zsetont miért nem számolja szezonbérletbe ha kiviszem a kaput
     
  8. Suﻡe®πa†µr٩ı

    Suﻡe®πa†µr٩ı Fórum-zöldfülű

    nekem sem számolja,valószínű buggos
     
  9. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    Jól sikerült frissítés, a kapcsolat megszakadt!!!
     
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Mi ez a bőkezűség?
    Kaptál 1.001 kreditet.
    Kaptál 3 uridiumot.
    Kaptál 0 HSTRM-01 típusú rakétát.
    Kaptál 801 tapasztalatpontot.
    Kaptál 5 becsületpontot.
     
    Páncélgránátos és 21enforcer kedveli ezt.
  11. 21enforcer

    21enforcer Utánpótlás-írogató

    vicces jutalom, tipikus do. csak igy tovabb , ne motivaljatok semmivel azokat akik kezzel jatszanar. szerencsere itt jon a passziv 200 gg 1 es fel orankent
     
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Hogyan kell ban hullámok után 700k-t lőni és kifogni 30 hajó közül.

    Persze OG-s csaló, akit mindig is támogatott a DO.

    1 lövés vagyok bármilyen konfigban.

    24.08.2024 - 23:58 BαяøиHαᴅєş.vs.Xłłł (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    25.08.2024 - 00:05 BαяøиHαᴅєş.vs.Xłłł (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    25.08.2024 - 00:16 BαяøиHαᴅєş.vs.Xłłł (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    25.08.2024 - 00:19 BαяøиHαᴅєş.vs.Xłłł (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    25.08.2024 - 00:18 BαяøиHαᴅєş.vs.Xłłł (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.

    Ja, ez profi csaló, akinek úgy tűnik van ismerőse...
    Az elmúlt 24 óra24
    Utolsó 7 nap135

    Kapuk
    AlfaBétaGamma
    Utolsó 7 nap 70 46 27

    Ez nem gyanús, de ha megállsz a hajóddal a térképen rögtön kapod a piros-fekete dobozokat.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.8.24
  13. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Kedves Játékosok! Ma ismét végrehajtottunk egy tiltási hullámot azok a játékosok ellen, akik megszegték az Általános Szerződési Feltételeinket. Az első alkalommal észlelt játékosokat 3 napra kitiltottuk, becsületpontjaikat eltávolítottuk, és eltávolításra kerültek a rangsorból. Végleges kitiltásban részesültek, azok a játékosok, akik a legutóbbi kitiltási hullámok egyike során figyelmeztetés után ismét észlelni lehetett. Szeretnénk hangsúlyozni, hogy egy ilyen ideiglenes eltiltás komoly figyelmeztetés azoknak a játékosoknak, akik az ÁSZF ellen cselekszenek. Ha a kitiltott játékosok továbbra is megszegik a szabályokat, akkor fennáll a fiókjuk elvesztésének kockázata! Kérünk mindenkit, hogy vegye komolyan ezt a figyelmeztetést! Amennyiben bármilyen kérdés felmerült volna bennetek az üggyel kapcsolatban, kérjük, vegyétek fel a kapcsolatot a Supporttal! A DarkOrbit csapata


    Át fogalmaznám egy kicsit ha nem lenne baj.

    Kedves programozok. Ha olvassátok ha nem ma ismét lehet progizni mert nem kapsz semmit érte. Na jó a becsületed oda lesz. :D Tiltási hullámot hajtottak végre azok akik nem progiztak s azoknál nem akik progiztak, de nem jártak sikerrel azoknál akiknél kellene :D
    XD
    Még lesz folytatás csak nem ma.
     
    Vércse, Amethyst19[AMD] és 21enforcer kedveli ezt.
  14. 21enforcer

    21enforcer Utánpótlás-írogató

    jaj hogy nem szegyeled magad kiird ennyire nyilvanosan az igazsagot es melle meg erosited hasznaljak a botot . vigyazz osszetorod a moderatorok alter egojat es chatbannt kapsz . XDDD vonat fut tovabb nincs panasz a jatekba
     
    Vércse és csaba238 kedveli ezt.
  15. csaba238

    csaba238 Aktív író


    Ne, hogy azt mond hogy nincs igazam s ez ellen már csak a jó isten tud segiteni. Csak az a kérdés, hogy ?? XD De szerintem még neki sincs ez ellen hatalma
     
    Vércse és 21enforcer kedveli ezt.
  16. 21enforcer

    21enforcer Utánpótlás-írogató

    szeintem neki lenne. igazad van persze de a hercegnok chatbannoljak az igazsagot
     
    Vércse kedveli ezt.
  17. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Ti tudok dront javitani?? És a bl es mapok pvp vagy pve és a kalozmap és a 5-4 es ?? vagy le vagyok maradva??
     
  18. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azt hiszem már nincs rég drónjavítás!
     
  19. 21enforcer

    21enforcer Utánpótlás-írogató

    mar reg nem sebzodnek. a tobbit meg hagyom fedezd fel te. nezz utanna youtube on
     
  20. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!

    Drónok már vagy 2-3 éve nem sebződnek, így javítás sem kell rájuk!
    Ezzel kapcsolatosan nem értem, hogy miért van még mindig drónjavító CPU, de ezt hagyjuk is!

    Ami a BL-t illeti, oda csak 17+ szint felett belépni az X-8-as térképen lévő kapun keresztül, az ellenmegbízós BL-re meg legalább 24+ szint kell (ezt sem értem, hogy mi értelme van, de én már ezen sem rágódok régóta). Arra ügyelj, hogy ott szinte állandóan jelen vannak a 24+-os ellenmegbízós játékosok és nem haboznak 1-2 lövésből lepuffantani téged! Mellesleg, az az a térkép, ahol Rinusk-ot és Black Light lenyomatot tudsz szerezni, amire szintén szükség van 1-2 fegyver és más dolog legyártásához, mint pl. a "Prometheus lézerágyú".

    Az 5-4-es térkép az 5-2-ről nyílik és a BL-hez hasonlóan "új térkép" (már kb. 2 éve fent van). Az volt a célja, hogy ott gyorsabban lehet Dark Silver érmét szerezni, erősebb kalóz NPC-k lelövésével, de az a térkép sem mentes az ellenmegbízósoktól, tehát nem árt résen lenni. Apropó, Dark silver érme..., bizonyára erről sem tudsz semmit. Bizonyos dolgokat a szerelőműhelyben ezek segítségével tudsz legyártani.

    Ennyit tudtam segíteni, de a bővebb infónak a fórumon nézz utána! :)