Játékkal kapcsolatos kérdések kezdőknek és haladóknak egyaránt

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Szia!
    Esetleg nem megvetted már és azért nem látod ott?
    Nekem ott van a kupola formáció melett!
     
  2. kev560boys

    kev560boys Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Indoktrin olajat csak a naptárból és eventek alatt tudok szerezni? Esetleg valami más ötlet?
    Válaszokat köszönöm :)
     
  3. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Szia!

    Meg rendelésnél, és X-7-es kapuból is, de ott nem tudom hogy smint van, nem csináltam még, így nem tudok információt adni arról miből mennyi jár ott!

    Remélem tudtam segíteni!

    Szép napot!
     
  4. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    hello mindenkinek!
    Szülinapi kaput mindennap lehet csinálni? vagy csak egyszer?
     
  5. Muto98

    Muto98 Járnitanuló

    Hali, Csak ma van 1 könnyű és 1 nehéz kapu.
     
  6. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    ok köszi.:) kár.:(
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  7. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Ráérsz megcsinálni egy hét múlva is. De addig nem vállalhatsz másikat .
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  8. "Fejleszt a P.E.T.-edet"

    Mit csinálj a PET-eddel? Fejleszt? Avagy Fejleszd?
     
  9. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    Azt azért tegyük hozzá, hogy a 25. napi bónuszhoz akkor jár a 150 olaj, ha prémium tagsággal rendelkeznek! :)
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  10. Na meg azt is, hogy előtte ebben a hónapban 24-szer már be kellett lépned a játékfelületre.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  11. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    Hali, most kerestem goliath-X -et, amit elvileg megkaptam, de nem látom a hangárban, ötlet ?
     
  12. bodiisti1

    bodiisti1 Aktív író

    G-X-et keresd
     
  13. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Ezek csak dizájnok, elvileg, ha már van G-X-ed ahhoz van.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  14. kev560boys

    kev560boys Utánpótlás-írogató

    Hali! Azt szeretném kérdezni, hogy a GG duplázó napon az energiafelhasználásból kapott lőszer, kapurész stb is duplán jár vagy csak a kapu teljesítéséért járó jutalom? Válaszokat Köszönöm :)
     
  15. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    Szia!

    GG Duplázónál bizonyos jutalmak járnak duplán.
    Pl: Gamma kapu TP és BECS van duplán. Zétánál Logfile és zsákmánykulcs, és ha kapsz Havoc dron dizit abból is 2-őt kapsz.

    Remélem tudtam segíteni!
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  16. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Amúgy én is azt néztem hogy a naptárban Goliath X Lava HAJÓ ÉS NEM DESIGN van írva, így tisztára elkezdtem örülni, hogy megkapom, de nem mert csak egy design. Ezt az aprócska kis gondocskát valaki ki tudná javítani?
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  17. kev560boys

    kev560boys Utánpótlás-írogató

    köszi. és legelsőnek melyik kaput érdemes csinálni? én a gamma kaput néztem ki mert az nem olyan nehéz és 60 ezer urit ad. jól gondolom vagy másikat csinájak? Segítséget köszi :)
     
  18. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Nem jól gondolod. egy kezdő hajónak nehéz a gamma kapu.
    60 ezer urit ad, de a zéta kapuval kezd a fejlődés.
    Az indokom az hogy npc és a jutalom majdnem 50 erez uri, a havoc és kell egy idő után.
    Dupla napkor 50 zsákmány kulcsot ad, ami 75 ezer uri, amiböl kaphatsz lf-4-et, apis részt, dizit stb....
    és duplakor 100 logfile jön, ami ugyebár nagyon jól jön a képességpontok feljesztéséhez.
    tehát a gamma 60 ezer uri. a zéta 50 ezer uri (npc-k + jutalom), 50 kulcs =75 ezer uri, 100 logfile = 30 ezer uri, az összesen 155 ezer uri.
    Persze ez dupla napkor leirt jutalom, alapból 50 ezer uri (npc-k+jutalom), 25 kulcs =37500 uri, 50 logfile =15 ezer uri, az 99 ezer uri.
    Tehát biztos hogy zéta mint Gamma :)

    Remélem tudtam segíteni!

    Szép napot
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  19. YourDead

    YourDead Junior szaki

    Huhh gyerekek/felnőttek !
    Csak egy gyors kérdés: A pet fejlszthető 20-as szintig... Hogan? Hol ? Mennyibe kerül?
    Lehetőleg a pet fejlesztési lehetőségének lejárata előtt válaszoljatok!
    A válaszokat előre is köszönöm! További sikerteljes játékot!
     
  20. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Egyszerű, harcba küldöd a Petet és a rendszer jegyzi az általa okozott kárt és automatikusan fejlődik. Ha csak Te lövöd a célpontot akkor nem kap pontot. ( Pet -be való cuccokból meg érdemes a 3. szintűt venni még ha drágább is, mert az alacsonyabb nem sok érő, és mert később úgyis megveszed a drágábbat... :D )
     
    YourDead kedveli ezt.